Соревнования Клуба

Главная \ Результаты \ Соревнования Клуба

- 2020-2021 уч. год

Дата

Назва заходу

Рік народження

24-25 жовтня 2020 року

 

Відкритий чемпіонат ПНЗ СДЮСШОР з плавання ДМГО

«Спортивний клуб «Метеор»

 

Дівчата та юнаки чотирьох вікових груп:

  • дівчата та юнаки 2006 р.н. і старші (24 жовтня);
  • дівчата та юнаки 2006 р.н. і молодші (25 жовтня);
  • дівчата та юнаки 2008 р.н. і молодші (25 жовтня);
  • дівчата та юнаки 2010 р.н. і молодші (25 жовтня).
27 лютого 2021 року

Першість ПНЗ СДЮСШОР  з плавання ДМГО СК «Метеор»

Юнаки та дівчата 2010 р.н.; 2011 р.н.; 2012 р.н.; 2013 р.н.

 

- 2019-2020 уч. год

Дата

Назва заходу

Рік народження

16 листопада 2019 року

Першість ПНЗ СДЮСШОР  з плавання ДМГО СК «Метеор»

 «Осінній фристайл» (групи початкової підготовки)

Юнаки восьми вікових груп:

1 група – 2003 р.н. і старші; 2 група – 2004-2005 р.н.; 3 група – 2006 р.н.;

4 група - 2007 р.н.; 5 група – 2008 р.н.; 6 група-2009 р.н.; 7 група-2010 р.н.; 8 група-2011 р.н.;

 Дівчата сьомі вікових груп:

1 група - 2005 р.н. і старші; 2 група – 2006 р.н.; 3 група - 2007 р.н.; 4 група – 2008 р.н.;

5 група-2009 р.н.; 6 група-2010 р.н.; 7 група-2011 р.н.

14 грудня 2019 року

Першість ПНЗ СДЮСШОР  з плавання ДМГО СК «Метеор» «Зимова рапсодія» (групи початкової підготовки)

Юнаки та дівчата восьми вікових груп:

 1 група - 2005 р.н. і старші; 2 група – 2006 р.н.; 3 група - 2007 р.н.; 4 група – 2008 р.н.;

 5 група-2009 р.н.; 6 група-2010 р.н.; 7 група-2011 р.н.; 8 група-2012 р.н. і молодші.

 

- 2018-2019 уч. год

Дата

Назва заходу

Рік народження

17 листопада 2018 року

Першість ПНЗ СДЮСШОР  з плавання ДМГО СК «Метеор» «Мелодія осені»  (групи початкової підготовки)

I-блок: 1 група – дів. та юн. 2006-2007 р.н., 2 група – дів. та юн. 2004-2005 р.н., 3 група - дів. та юн. 2003 р.н. і старші;

II-блок дівчата та юнаки 2008, 2009, 2010 р.н. і молодші.

23 листопада 2018 року Спортивний захід СДЮСШОР з плавання СК «Метеор» (групи початкової підготовки) Дівчата та юнаки 2011, 2012 р.н.
02 березня 2019 року

Першість ПНЗ СДЮСШОР  з плавання ДМГО СК «Метеор»

«Веснянi старти-I» (групи початкової підготовки)

 Юнаки шістьох вікових груп:

1 група – 2002 р.н. і старші; 2 група – 2003 р.н.; 3 група – 2004 р.н.;

4 група - 2005 р.н.; 5 група – 2006 р.н.; 6 група-2007 р.н.

Дівчата чотирьох вікових груп:

1 група - 2003 р.н. і старші; 2 група – 2004-2005 р.н.;

3 група - 2006 р.н.; 4 група - 2007 р.н.
02 березня 2019 року

Першість ПНЗ СДЮСШОР  з плавання ДМГО СК «Метеор»

«Веснянi старти-II» (групи початкової підготовки)

Дівчата та юнаки  2008-2011 р.н. та молодші
18 травня 2019 року

Першість ПНЗ СДЮСШОР  з плавання ДМГО СК «Метеор»

«Олімпійська надія»

Дівчата та юнаки 2006 р.н., 2007 р.н., 2008 р.н., 2009 р.н., 2010 р.н., 2011 р.н. та молодші.

 

- 2017-2018 уч. год

Дата

Назва заходу

Рік народження

07 жовтня 2017 року

Відкрита першість СДЮСШОР з плавання  СК “Метеор” «Супер спринт»

(групи початкової підготовки)

Дів., юн.- 2010, 2009, 2008, 2007, 2006 р.н.
18 листопада 2017 року

Першість СДЮСШОР з плавання СК “Метеор” «Золота осінь»

(групи початкової підготовки)

Дів., юн.- 2010, 2009, 2008, 2007, 2006 р.н.

25 листопада 2017 року​

Першість СДЮСШОР з плавання СК “Метеор” «Золота осінь-II»

(групи початкової підготовки)

Дів., юн. - 2005 - 2001р.н. та дор.

 

19 грудня 2017 року​

День св. Миколая (захід)

 
22-23 грудня 2017 року​

Турнір «Кубок Дніпра» серед юнаків

Дів. - 2005-2007р.н.

Юн. - 2004-2006 р.н.
01 лютого 2018 року

Міжнародна матчева зустріч з плавання

Дівчата та юнаки 2004, 2005, 2006, 2007 р.н. і молодші
10 березня 2018 року

Першість ПНЗ СДЮСШОР  з плавання СК «Метеор» «Шалені старти» (групи початкової підготовки)

Дівчата та юнаки  2005-2001 р.н. i дор. 
17 березня 2018 року Першість ПНЗ СДЮСШОР  з плавання СК «Метеор» «Весняні ластівки» (групи початкової підготовки) Дівчата та юнаки  2006-2010 р.н. i мол.
19-22 квітня 2018 року Міжнародний турнір «METEOR OPEN – 2018» Дівчата та юнаки 2004, 2005, 2006, 2007 р.н. та мол.
12 травня 2018 року

Cпортивний захід на воді “Вмію плавати”

Дівчата та юнаки  2010 р.н. i молодше 
12 травня 2018 року

Першість ПНЗ СДЮСШОР  з плавання ДМГО СК «Метеор» “Травневий старт” (групи початкової підготовки)

Дівчата та юнаки  2010-2011 р.н. та мол.
19 травня 2018 року

Відкрита першість ПНЗ СДЮСШОР  з плавання ДМГО СК «Метеор» «Весняна хвиля» (групи початкової підготовки)

Дівчата та юнаки  2006-2009 р.н. та мол. 

 

- 2016-2017 уч. год

Дата

Назва заходу

Рік народження

26 листопада 2016 року

Відкрита першість ПНЗ СДЮСШОР  з плавання

ДМГО СК «Метеор»  «Золота осінь»

2006-2009 р.н. (I-блок)

2005- 2001 р.н. і ст. (II-блок)
11 березня 2017 року Відкрита першість СДЮСШОР з плавання СК “Метеор” (групи початкової підготовки)

2005- 2001 р.н. і ст. (I-блок)

2006-2009 р.н. (II-блок)

08 квітня 2017 року Відкрита першість СДЮСШОР з плавання СК “Метеор” (групи початкової підготовки)

2006-2009 р.н. (I-блок)

2005- 2001 р.н. і ст. (II-блок)

18-21 травня 2017 року Міжнародний турнір «Битва спринтерів» Meteor Open — 2017 2003, 2004, 2005, 2006 р.н. та молодші
27 травня 2017 року Спортивний захід «Вмію плавати» 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 і мол.
27 травня 2017 року

Контрольно-перевідні іспити

2008-2009 р.н.

24 червня 2017 року Підсумкова відкрита першість СДЮСШОР з плавання СК “Метеор” 2000-2001, 2002-2003, 2004-2005, 2006-2007, 2008-2009 р.н.

 

- 2015-2016 уч. год

Дата

Мероприятие

Возраст/поток, лига

13-14 июля 2016

Открытый Турнир СК "Метеор" по плаванию

Д/Ю: 2002 - 2007 г.р. и мл.

 

50 в/с, 50 бр, 50 н/сп, 50 бат

 
 

100 в/с, 100 бр, 100 н/сп, 100 бат

 
 

200 в/с, 200 бр, 200 н/сп, 200 бат, 200 кп

 
 

400 в/с

 
     

17 июня 2016

Открытое первенство клуба Метеор (Лига С)

Д/Ю: 2001 - 2009 г.р.

 

50 в/с, 50 брас, 50 н/сп

 
     

21-22 мая 2016

Открытый Чемпионат "Метеор" по плаванию

Д/Ю: 2002 - 2006 г.р. и мл.

 

50 в/с (битва спринтеров), 50 брас, 50 н/сп, 50 бат

 
 

100 в/с, 200 кп

 
     

26 марта 2016

Открытое первенство "Спортивная весна" (Лига С)

Д/Ю: 2001 - 2009 г.р.

 

50 в/с, 50 брас, 50 н/сп

 
     

20 февраля 2016

Открытое первенство "Спортивная братва" (Лига С)

Д/Ю: 2001 - 2009 г.р.

 

50 в/с, 50 н/сп, 50 бат

 
     

06 февраля 2016

Детский праздник СДЮШОР по плаванию «Быстрые хвостики»

1,2 поток

     

26 декабря 2015

Классификационные соревнования "День комплексиста"

Д/Ю: 2001 - 2007 г.р.

 

50 в/с, 200 кп, 400 кп

 
     

19 декабря 2015

Открытые соревнования "День брассиста"

Д/Ю: 2001 - 2009 г.р.

 

50 н/сп, 50 бр, 100 бр

 
     

24 октября 2015

Открытое первенство "Золотая осень"

Д/Ю: 2001 - 2007 г.р.

 

100 в/с, 100 бр, 100 н/сп, 100 бат, 200 кп

 
     

10 октября 2015

Открытые соревнования "День спиниста"

Д/Ю: 2001 - 2007 г.р.

 

50 н/сп, 100 н/сп

 
     

26 сентября 2015

Классификационные соревнования "Спринтер"

Д/Ю: 2000 - 2007 г.р.

 

50 в/с, 50 бр, 50 н/сп, 50 бат