Sea Star winter race 2019

Главная \ Новости \ Sea Star winter race 2019
Sea Star winter race 2019

Вітаємо команду "Метеор", яка посіла перше місце на турнірі SEA STAR Winter Race 2019 загальному командному рейтингу, випередивши команду з Кривого Рогу й команду з Харкова - ДЮСШОР Яни Клочкової!

Наші вітання спортсменам і тренерам: Олена Москалець, Іван Очередько, Костянтин Гайдар!

 

Турнір Sea Star winter race 2019 13-15 грудня додав в скарбничку наших спортсменів безліч медалей та гарні результати!


Вітаємо переможців та призерів змагань!

 

I місце 

 

Малахова Олександра на дистанції 50 бат з результатом 35.00
Грималюк Анастасія на дистанції 50 бат з результатом 32.81
Малиш Деніс на дистанції 50 бат з результатом 32.35
Живага Єгор на дистанції 50 бат з результатом 30.81
Горбань Натаніель на дистанції 50 бат з результатом 29.72

Тіщенко Олеся на дистанції 100 брас з результатом 1:34.00
Савченко Васілій на дистанції 100 брас з результатом 1:32.31
Малиш Деніс на дистанції 100 брас з результатом 1:25.03
Кравченко Микита на дистанції 100 брас з результатом 1:18.53

Єпіфанова Марія на дистанції 100 в/ст з результатом 1:14.06
Малахова Олександра на дистанції 100 в/ст з результатом 1:06.75
Грималюк Анастасія на дистанції 100 в/ст з результатом 1:03.44
Кравченко Микита на дистанції 100 в/ст з результатом 1:01.48
Аляб'єв Ян на дистанції 100 в/ст з результатом 58.56

Єпіфанова Марія на дистанції 200 бат з результатом 3:18.66
Малиш Деніс на дистанції 200 бат з результатом 2:34.94
Живага Єгор на дистанції 200 бат з результатом 2:36.69

Єпіфанова Марія на дистанції 200 к/п з результатом 1:26.94
Браіловська Поліна на дистанції 200 к/п з результатом 1:16.94
Мороз Олексій на дистанції 200 к/п з результатом 1:19.87
Малиш Деніс на дистанції 200 к/п з результатом 2:41.06
Кравченко Микита на дистанції 200 к/п з результатом 2:35.89
Аляб'єв Ян на дистанції 200 к/п з результатом 2:32.06

Аляб‘єва, Семенова, Малахова, Грималюк в естафеті 4х50 в/cт з результатом 2:00.50
Горбань, Кравченко, Живага, Кривякін в естафеті 4х50 в/cт з результатом 1:49.09
Семенова, Кривякін, Горбань, Грималюк в естафеті 4х50 зв‘язки, змішана з результатом 2:11.62

Колесніков Іван на дистанції 50 в/ст з результатом 31.00
Малиш Деніс на дистанції 50 в/ст з результатом 29.70
Кравченко Микита на дистанції 50 в/ст з результатом 27.47
Аляб'єв Ян на дистанції 50 в/ст з результатом 27.09

Тіщенко Олеся на дистанції 50 брас з результатом 42.96
Семенова Анна на дистанції 50 брас з результатом 42.38
Савченко Васілій на дистанції 50 брас з результатом 42.65
Малиш Деніс на дистанції 50 брас з результатом 30.25

Тіщенко Олеся Деніс на дистанції 50 н/сп з результатом 42.97
Браіловська Поліна на дистанції 50 н/сп з результатом 35.44

Малахова Олександра на дистанції 100 к/п з результатом 1:17.22
Горбань Натаніель на дистанції 100 к/п з результатом 1:07.10

Єпіфанова Марія на дистанції 100 бат з результатом 1:32.97
Малиш Деніс на дистанції 100 бат з результатом 1:13.31
Живага Єгор на дистанції 100 бат з результатом 1:10.47
Горбань Натаніель на дистанції 100 бат з результатом 1:06.50

Єпіфанова Марія на дистанції 200 н/сп з результатом 2:56.31
Калмикова Ярослава на дистанції 200 н/сп з результатом 3:12.38
Петренко Марія на дистанції 200 н/сп з результатом 2:54.00
Мороз Олексій на дистанції 200 н/сп з результатом 2:49.46
Малиш Деніс на дистанції 200 н/сп з результатом 2:41.41

Тіщенко Олеся на дистанції 200 брас з результатом 3:15.97

Аляб'єва Іванна-Софія на дистанції 200 брас з результатом 3:08.81
Савченко Васілій на дистанції 200 брас з результатом 3:11.81
Малиш Деніс на дистанції 200 брас з результатом 3:04.81

Єпіфанова Марія на дистанції 200 в/ст з результатом 2:40.52
Малахова Олександра на дистанції 200 в/ст з результатом 2:28.32
Грималюк Анастасія на дистанції 200 в/ст з результатом 2:17.25

 

II місце 

 

Єпіфанова Марія на дистанції 50 бат з результатом 38.03
Семенова Анна на дистанції 50 бат з результатом 33.47
Савченко Васілій на дистанції 50 бат з результатом 37.08

Калмикова Ярослава на дистанції 100 брас з результатом 1:35.71
Аляб'єва Іванна-Софія на дистанції 100 брас з результатом 1:27.50

Аляб'єва Іванна-Софія на дистанції 100 в/ст з результатом 1:07.19
Люлька Кіріл на дистанції 100 в/ст з результатом 1:10.19

Чуркін Іван на дистанції 200 бат з результатом 3:15.56

Семенова Анна на дистанції 100 н/сп з результатом 1:13.85
Гончар Іван на дистанції 100 н/сп з результатом 1:20.34
Люлька Кіріл на дистанції 100 н/сп з результатом 1:20.42

Єпіфанова Марія на дистанції 200 к/п з результатом 3:02.15

Живага Єгор на дистанції 50 в/ст з результатом 27.96
Кривякін Максим на дистанції 50 в/ст з результатом 26.29

Гуревич Кіра на дистанції 50 брас з результатом 43.22
Аляб'єва Іванна-Софія на дистанції 50 брас з результатом 40.19

Семенова Анна на дистанції 50 н/сп з результатом 33.88

Аляб'єва Іванна-Софія на дистанції 100 к/п з результатом 1:18.76
Малиш Деніс на дистанції 100 к/п з результатом 1:14.80

Гуревич Кіра на дистанції 100 бат з результатом 1:41.44
Грималюк Анастасія на дистанції 100 бат з результатом 1:13.40

Браіловська Поліна на дистанції 200 н/сп з результатом 2:46.13
Люлька Кіріл на дистанції 200 н/сп з результатом 2:42.96

Калмикова Ярослава на дистанції 200 брас з результатом 3:25.97

Фокіна Єлизавета на дистанції 200 в/ст з результатом 2:35.16

III місце 


Петренко Марія на дистанції 50 бат з результатом 38.56
Чуркін Іван на дистанції 50 бат з результатом 37.66
Плюта Володимир на дистанції 50 бат з результатом 35.47

Братута Олександр на дистанції 100 брас з результатом 1:18.97

Колесніков Іван на дистанції 100 в/ст з результатом 1:09.93
Шевченко Богдан на дистанції 100 в/ст з результатом 1:03.09
Кривякін Максим на дистанції 100 в/ст з результатом 58.41

Гуревич Кіра на дистанції 200 бат з результатом 3:39.62

Каченюк Поліна на дистанції 100 н/сп з результатом 1:28.22
Кривякін Максим на дистанції 100 н/сп з результатом 1:10.14

Гуревич Кіра на дистанції 200 к/п з результатом 3:15.69
Фокіна Єлизавета на дистанції 200 к/п з результатом 3:02.13
Семенова Анна на дистанції 200 к/п з результатом 2:49.37
Мороз Олексій на дистанції 200 к/п з результатом 2:56.84
Шевченко Богдан на дистанції 200 к/п з результатом 2:41.56
Горбань Натаніель на дистанції 200 к/п з результатом 2:29.75

Єпіфанова, Гуревич, Кустарнікова, Калмикова в естафеті 4х50 в/cт з результатом 2:29.15
Малиш, Мороз, Савченко, Колесніков в естафеті 4х50 в/cт з результатом 2:09.53

Горбань Натаніель на дистанції 50 в/ст з результатом 26.69

Калмикова Ярослава на дистанції 50 брас з результатом 45.87
Малахова Олександра на дистанції 50 брас з результатом 40.56

Грималюк Анастасія на дистанції 50 н/сп з результатом 36.09

Єпіфанова Марія на дистанції 100 к/п з результатом 1:26.06
Браіловська Поліна на дистанції 100 к/п з результатом 1:19.74
Семенова Анна на дистанції 100 к/п з результатом 1:17.59
Братута Олександр на дистанції 100 к/п з результатом 1:12.28

Кустарнікова Аліса на дистанції 100 бат з результатом 2:00.09
Семенова Анна на дистанції 100 бат з результатом 1:20.59
Чуркін Іван на дистанції 100 бат з результатом 1:28.66

Цой Майя на дистанції 200 н/сп з результатом 3:19.82
Гончар Іван на дистанції 200 н/сп з результатом 2:50.56
Теренков Тімофій на дистанції 200 н/сп з результатом 2:55.06
Кривякін Максим на дистанції 200 н/сп з результатом 2:31.75

Єпіфанова Марія на дистанції 200 брас з результатом 3:19.50
Кравченко Микита на дистанції 200 брас з результатом 3:01.15

Кустарнікова Аліса на дистанції 200 в/ст з результатом 3:01.00

 

Результати гонки 

 

I місце 


Аляб'єва Іванна-Софія

 

II місце 


Єпіфанова Марія
Малахова Олександра
Малиш Деніс

 

III місце 


Браіловська Поліна
Семенова Анна
Живага Єгор