Результаты открытого Чемпионата ( «Зимние Истории») по плаванию

Главная \ Новости \ Результаты открытого Чемпионата ( «Зимние Истории») по плаванию
Результаты открытого Чемпионата ( «Зимние Истории») по плаванию

Результати відкритого Чемпіонату («Зимние Истории») з плавання, серед дітей, що займаються спортивним плаванням в спортивних клубах міста Харкова, в басейні «Акварена»
8.12.2018р.

 

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 місце:

 

Шкітак Анастасія (2010 р.)
50 м вільний стиль з результатом 0:41.98                                                       
тренер: (Доскач С.М.)

Парамонов Мілан (2009 р.)
50 м вільний стиль з результатом 0:35.95
тренер: ( Король Г.В. )

Москаленко Олександра (2009 р.) 
50 м брас з результатом 0:53.65
тренер: (Сорокіна Н.Ю.)

Ковзік Дар’я (2008 р.)
50 м батерфляй з результатом 0:49.67
тренер: (Сорокіна Н.Ю. )

Подгорний Ярослав (2008 р.)
50 м батерфляй з результатом 0:42.57
тренер: (Сорокіна Н.Ю.)

Вінник Анастасія дівчата (2011 р.) 
50 м на спині з результатом 0:54.45
тренер: (Доскач С.М.)

Шкітак Анастасія (2010 р.) 
50 м на спині з результатом 0:48.02
тренер: (Доскач С.М.)

Парамонов Мілан (2009 р.)
50 м на спині з результатом 0:43.73                                                                         
тренер: (Король Г.В.)

Прудка Дар’я (2005 р.) 
50 м на спині з результатом 0:45.78
тренер: (Волошенко Є.М.)

 

2 місце: 

 

Вінник Анастасія (2011 р.) 
50 м вільний стиль з результатом 0:48.90
тренер: (Доскач С.М.)

Оліфіренко Макар (2011 р.) 
50 м вільний стиль з результатом 0:42.35
тренер: (Доскач С.М. )

Подгорний Ярослав (2008 р.) 
50 м вільний стиль з результатом 0:35.08
тренер: (Сорокіна Н.Ю. )

Прудка Дар’я (2005р.) 
50 м вільний стиль з результатом 0:36.23
тренер: (Волошенко Є.М. )

Оліфіренко Макар (2011 р.) 
50 м на спині з результатом 0:47.73                                                                       
тренер: (Доскач С.М.)

Лагуненко Таісія (2010 р.) 
50 м на спині з результатом 0:48.41
тренер: (Доскач С.М. )

Стеба Тіхон (2010 р.) 
50 м на спині з результатом 0:45.87
тренер: (Доскач С.М. )

Єременко Софія (2008 р.) 
50 м на спині з результатом 0:42.43
тренер: (Волошенко Є.М. )

Тихонцев Олександр (2005 р.) 
50 м на спині з результатом 0:36.86
тренер: (Волошенко Є.М.)

 

3 місце: 

 

Лагуненко Таісія (2010 р.)                                                                                       
50 м вільний стиль з результатом 0:42.78
тренер: (Доскач С.М. )

Москаленко Олександра (2009 р.) 
50 м вільній стиль з результатом 0:42.34
тренер: (Сорокіна Н.Ю.)

Єременко Софія (2008 р.) 
50 м вільний стиль з результатом 0:37.31
тренер: (Волошенко Є.М. )

Снітко Данило (2008 р.)
50 м вільний стиль з результатом 0:36.60
тренер: (Король Г.В. )

Тихонцев Олександр (2005 р.) 
50 м вільний стиль з результатом 0:31.36
тренер: (Волошенко Є.М.)

Філіпов Ярослав (2005 р.) 
50 м брас з результатом 0:43.64
тренер: (Волошенко Є.М.)

Ковзік Дар’я (2008 р.)
50 м на спині з результатом 0:45.62
тренер: (Сорокіна Н.Ю. )

Загоскин Ярослав (2008 р.)
50 м на спині з результатом 0:45.22
тренер: (Король Г.В.)

Снітко Данило (2008 р.)
50 м батерфляй з результатом 0:45.36
тренер: (Король Г.В.)

Єгоренко Ірина (2006 р.)
50 м на спині з результатом 0:46.68
тренер: (Волошенко Є.М.)