Результати змагань Відкритого чемпіонату області з плавання серед молоді, юніорів та юнаків 23 - 25 травня 2019 року м. Кам'янське

Главная \ Новости \ Результати змагань Відкритого чемпіонату області з плавання серед молоді, юніорів та юнаків 23 - 25 травня 2019 року м. Кам'янське
Результати змагань Відкритого чемпіонату області з плавання серед молоді, юніорів та юнаків 23 - 25 травня 2019 року м. Кам'янське

Результати змагань Відкритого чемпіонату області з плавання серед молоді, юніорів та юнаків

23 - 25 травня 2019 р.

м. Кам'янське

Басейн МіКомп 50 м

 

 

 

Вітаємо переможців та призерів змагань!!!

1 місце

СЕМЕНОВА Анна – дистанція 50 м на спині з результатом 33.20

тренери: Москалець О., Очередько І.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр – дистанція 50 м на спині з результатом 28.18

тренер: Кулик О.

МУХА Олексій – дистанція 200 м брас з результатом 2:44.75 I

тренер: Кулик О.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло – дистанція 200 м батерфляй з результатом 2:18.75

тренери: Десятерик О., Щербань А.

ТКАЧЕНКО Злата – дистанція 800 м вільний стиль з результатом 10:16.22

тренери: Десятерик О., Щербань А

БОРЕЙЧУК Аліна – дистанція 800 м вільний стиль з результатом 9:52.32

тренер: Кулик О.

ГЕРАЩЕНКО Назар – дистанція 800 м вільний стиль з результатом 9:03.35

тренер: Кулик О.

ГЕРАЩЕНКО Назар – дистанція 1500 м вільний стиль з результатом 17:04.46

тренер: Кулик О.

ТКАЧЕНКО Злата – дистанція 100 м батерфляй з результатом 1:16.63

тренери: Десятерик О., Щербань А.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр – дистанція 200 м вільний стиль з результатом 2:07.03

тренер: Кулик О.

ТКАЧЕНКО Злата – дистанція 200 м на спині з результатом 2:37.60

тренери: Десятерик О., Щербань А.

СИМОНЕНКО Володимир – дистанція 200 м на спині з результатом 2:12.78

тренери: Сорокіна Н., Кулик О.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло – дистанція 50 м батерфляй з результатом 28.00

тренери: Десятерик О., Щербань А.

СЕМЕНОВА Анна – дистанція 100 м на спині з результатом 1:11.87

тренери: Москалець О., Очередько І.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр – дистанція 100 м на спині з результатом 1:01.19

тренер: Кулик О.

ГРИМАЛЮК Анастасія – дистанція 400 м вільний стиль з результатом 5:05.15

тренери: Москалець О., Очередько І.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло – дистанція 400 м вільний стиль з результатом 4:35.06

тренери: Десятерик О., Щербань А.

 

2 місце

БРАІЛОВСЬКА Поліна – дистанція 50 м на спині з результатом 35.93

тренери: Москалець О., Очередько І.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр – дистанція 100 м вільний стиль з результатом 58.36

тренер: Кулик О.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр – дистанція 200 м батерфляй з результатом 2:21.36

тренер: Кулик О.

ОКСЕНЬ Владислав – дистанція 200 м батерфляй з результатом 2:15.02

тренери:  Лабунець О., Чемеринська І.

ГРИМАЛЮК Анастасія – дистанція 800 м вільний стиль з результатом 10:28.30

тренери:  Москалець О., Очередько І.

СИМОНЕНКО Володимир – дистанція 800 м вільний стиль з результатом 9:12.12

тренери:  Сорокіна Н., Кулик О.

СИМОНЕНКО Володимир – дистанція 1500 м вільний стиль з результатом 17:26.32

тренери:  Сорокіна Н., Кулик О.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло – дистанція 100 м батерфляй з результатом 1:02.46

тренери:  Десятерик О., Щербань А.

ГРИМАЛЮК Анастасія – дистанція 200 м вільний стиль з результатом 2:23.21

тренери:  Москалець О., Очередько І.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло – дистанція 200 м вільний стиль з результатом 2:07.64

тренери:  Десятерик О., Щербань А.

СЕМЕНОВА Анна – дистанція 200 м на спині з результатом 2:37.63

тренери:  Москалець О., Очередько І.

СИМОНЕНКО Володимир – дистанція 200 м на спині з результатом 2:12.78

тренери: Сорокіна Н., Кулик О.

ГРИМАЛЮК Анастасія – дистанція 400 м комплекс з результатом 5:57.40

тренери: Москалець О., Очередько І.

ГЕРАЩЕНКО Назар – дистанція 400 м комплекс з результатом 4:57.60

тренер: Кулик О.

ТКАЧЕНКО Злата – дистанція 100 м на спині з результатом 1:15.70

тренери: Десятерик О., Щербань А

ЖЕЛТЯКОВ Олександр – дистанція 100 м на спині з результатом 1:01.19

тренер: Кулик О.

ТКАЧЕНКО Злата – дистанція 400 м вільний стиль з результатом 5:07.50

тренери: Десятерик О., Щербань А.

БОРЕЙЧУК Аліна – дистанція 400 м вільний стиль з результатом 4:47.32  

тренер: Кулик О.

 

3 місце

ПИСАРЕВ Алексій – дистанція 50 м на спині з результатом 29.08

тренери: Дудник О., Лабунець О., Чемеринська І.

МУЛІК Олександра – дистанція 200 м батерфляй з результатом 2:35.38

тренер: Кулик О.

ГЕРАЩЕНКО Назар – дистанція 200 м батерфляй з результатом 2:15.86

тренер: Кулик О.

ТЮТЮННИК Софія – дистанція 800 м вільний стиль з результатом 9:59.58

тренер: Кулик О.

ГУР'ЄВ Даніл – дистанція 800 м вільний стиль з результатом 9:49.02

тренер: Кулик О.

ПОСТОЛОВ Богдан – дистанція 800 м вільний стиль з результатом 9:24.05 

тренер: Кулик О.

ГУР'ЄВ Даніл – дистанція 1500 м вільний стиль з результатом 18:38.66

тренер: Кулик О.

ПОСТОЛОВ Богдан – дистанція 1500 м вільний стиль з результатом 17:38.05

тренер: Кулик О.

БОРЕЙЧУК Аліна – дистанція 200 м вільний стиль з результатом 2:18.61

тренер: Кулик О.

ШАЄНКО Владислава – дистанція 200 м вільний стиль з результатом 2:12.58

тренери: Чемеринська І., Кулик О.

ТКАЧЕНКО Злата – дистанція 200 м на спині з результатом 2:37.60

тренери: Десятерик О., Щербань А.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр – дистанція 200 м на спині з результатом 2:29.69

тренер: Кулик О.

ТЮТЮННИК Софія – дистанція 400 м комплекс з результатом 5:24.60

тренер: Кулик О.

КРАСІН Михайло – дистанція 400 м комплекс з результатом 5:29.70

тренер: Кулик О.

ПОСТОЛОВ Богдан – дистанція 400 м комплекс з результатом 5:00.62

тренер: Кулик О.

ГЕРАЩЕНКО Назар – дистанція 400 м комплекс з результатом 4:57.60

тренер: Кулик О.

ТОПЧІЙ Ярослав – дистанція 50 м вільний стиль з результатом 24.94

тренери: Сорокіна Н., Цвєтов О., Лабунець О., Чемеринська І.

ГРИМАЛЮК Анастасія – дистанція 50 м батерфляй з результатом 34.20

тренери: Москалець О., Очередько І.

МУХА Олексій – дистанція 100 м брас з результатом 1:16.16

тренер: Кулик О.

СЕМЕНОВА Анна – дистанція 100 м на спині з результатом 1:11.87

тренери: Москалець О., Очередько І.

СИМОНЕНКО Володимир – дистанція 100 м на спині з результатом 1:02.38

тренери: Сорокіна Н., Кулик О.

ГОРБАНЬ Натаніель – дистанція 200 м комплекс з результатом 2:34.78

тренери: Москалець О., Очередько І.

ПОСТОЛОВ Богдан – дистанція 200 м комплекс з результатом 2:21.24

тренер: Кулик О.

ТЮТЮННИК Софія – дистанція 400 м вільний стиль з результатом 4:47.60

тренер: Кулик О.