Результати змагань «Зимова Хортиця 2019» 19 січня 2019 року м.Запоріжжя

Главная \ Новости \ Результати змагань «Зимова Хортиця 2019» 19 січня 2019 року м.Запоріжжя
Результати змагань «Зимова Хортиця 2019» 19 січня 2019 року м.Запоріжжя

Результати змагань «Зимова Хортиця 2019»  у басейні «Спартак–КПУ» – 25 метрів.

19 січня 2019 року

м. Запоріжжя

 

Вітаємо переможців та призерів змагань!

 

 

 

 

І – місце                                                                                                                                                                                     

ЧУРКІН Іван на дистанції 25 м вільний стиль серед юнаків 7 - 8 років

з результатом 16.80

Тренер: Гайдар К.

 

ЧМОНА Вероніка  на дистанції 25 м вільний стиль серед дівчат 5 - 6 років

з результатом 24.75 

Тренер: Гайдар К.

 

ГУРЕВИЧ Кіра на дистанції 25 м вільний стиль серед дівчат 7 - 8 років

з результатом 18.98 

Тренер: Гайдар К.

                                                                                                                                                                                                                        

ЧУРКІН Іван на дистанції 25 м на спині серед юнаків 7 - 8 років

з результатом 20.96 

Тренер: Гайдар К.

 

ЧМОНА Вероніка на дистанції 25 м на спині серед дівчат 5 - 6 років

з результатом 26.96 

Тренер: Гайдар К.

 

ЧУРКІН Іван на дистанції 50 м вільний стиль серед юнаків 7 - 8 років

з результатом 36.78                                                                                                                                                                                      

Тренер: Гайдар К.

 

КРИВЯКІН Максим на дистанції 50 м вільний стиль серед юнаків 11 - 12 років

з результатом 27.79 

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

МАЛИШ Денис на дистанції 50 м на спині серед юнаків 9 - 10 років

з результатом 36.09 

Тренер: Гайдар К.

                                          

ГОРБАНЬ Натаніель на дистанції 50 м на спині серед юнаків 11 - 12 років                                                                                         

з результатом 32.41 

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

ЧУРКІН Іван на дистанції 50 м батерфляй серед юнаків 7 - 8 років

з результатом 40.27 

Тренер: Гайдар К.

 

ГУРЕВИЧ Кіра на дистанції 50 м брас серед дівчат 7 - 8 років  

з результатом 52.08 

Тренер: Гайдар К.

           

ГОРБАНЬ Натаніель на дистанції 100 м комплекс серед юнаків 11 - 12 років

з результатом 1:09.97 

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

ІІ – місце

 

ГОРБАНЬ Натаніель на дистанції 50 м вільний стиль серед юнаків 11 - 12 років

з результатом 27.87 

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

СЕМЕНОВА Анна на дистанції 100 м комплекс серед дівчат 11 - 12 років

з результатом 1:18.09 

Тренери: Очередько І., Москалець О.

                                                                                                                                                                                                                        

МАЛИШ Денис на дистанції 50 м вільний стиль серед юнаків 9 - 10 років

з результатом 31.00 

Тренер: Гайдар К.

 

ГУРЕВИЧ Кіра на дистанції 50 м вільний стиль серед дівчат 7 - 8 років

з результатом 43.96 

Тренер: Гайдар К.

 

БОРОДЯНСЬКИЙ Михайло на дистанції 100 м комплекс серед юнаків 11 - 12 років

з результатом 1:12.57 

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

КРИВЯКІН Максим на дистанції 50 м на спині серед юнаків 11 - 12 років

з результатом 32.88 

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

СЕМЕНОВА Анна на дистанції 50 м на спині серед дівчат 11 - 12 років

з результатом 34.10 

Тренери: Очередько І., Москалець О.


МАЛИШ Денис на дистанції 50 м батерфляй серед юнаків 9 - 10 років

з результатом 34.24 

Тренер: Гайдар К.

                                                                                                                                                                                                       

ГОРБАНЬ Натаніель на дистанції 50 м батерфляй серед юнаків 11 - 12 років

 з результатом 30.70

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

МАЛИШ Денис на дистанції 50 м брас серед юнаків 9 - 10 років

з результатом 41.34 

Тренер: Гайдар К.

 

МАЛИШ Денис на дистанції 100 м комплекс серед юнаків 9 - 10 років

з результатом 1:19.56 

Тренер: Гайдар К.

 

ІІІ – місце

 

КРИВЯКІН Максим  на дистанції 100 м комплекс серед юнаків 11 - 12 років  

з результатом 1:13.56 

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

БОРОДЯНСЬКИЙ Михайло на дистанції 50 м вільний стиль серед юнаків 11 - 12 років

з результатом 28.44 

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

ГУРЕВИЧ Кіра  на дистанції 25 м на спині серед дівчат 7 - 8 років  

з результатом 22.93

Тренер: Гайдар К.

 

ГУРЕВИЧ Кіра  на дистанції 25 м на спині серед дівчат 7 - 8 років  

з результатом 22.93

Тренер: Гайдар К.

 

МАМАЛИГА Олег - 100 м комплекс серед юнаків 9 - 10 років з результатом 1:21.81

Тренер: Гайдар К.

 

ЩИГОЛЕВА Вероніка на дистанції 50 м брас серед дівчат 11 - 12 років

з результатом 40.04 

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

ГРИМАЛЮК Анастасія на дистанції 50 м на спині серед дівчат 11 - 12 років

з результатом 34.18

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

КОНОПЛІН Роман на дистанції 50 м на спині серед юнаків 9 - 10 років 

з результатом 38.19 

Тренер: Гайдар К.

 

СЕМЕНОВА Анна на дистанції 50 м вільний стиль серед дівчат 11 - 12 років

з результатом 30.31 

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

ЧУРКІН Іван на дистанції 50 м на спині серед юнаків 7 - 8 років  

з результатом 44.81 

Тренер: Гайдар К.