Результати Відкритого Кубку м. Дніпра з плавання серед юнаків

Главная \ Новости \ Результати Відкритого Кубку м. Дніпра з плавання серед юнаків
Результати Відкритого Кубку м. Дніпра з плавання серед юнаків

Результати Відкритого Кубку м. Дніпра з плавання серед юнаків

20-22 грудня 2018р. м. Дніпро ПВВС "Метеор", 50 м

 

 

 

 

 

 

 

Щорічне свято спортивного плавання завершено. На протязі двох днів спортсмени змагалися у триборстві. В програмі третього дня змагань були яскраві естафети і напружена "Битва стаєрів" на дистанціях 400 і 800 м вільним стилем.


Наші вихованці, як завжди, продемонстрували гарні результати на індивідуальних дистанціях, злагоджену роботу в естафетах та вибороли медалі в наполегливій боротьбі стаєрів, виправдав наші сподівання!


Тож ВІТАЄМО нашіх спортсменів і тренерів!!!

 

Переможці та призери «Битви стаєрів»!                                                                    

І місце

БЕНДЮЖЕНКО Михайло - 800 м вільний стиль серед юнаків 2005 р.н.
з результатом 9:26.87 
Тренери: Десятерик О., Щербань А.

ГЕРАЩЕНКО Назар - 800 м вільний стиль серед юнаків 2004 р.н
з результатом 9:01.85 
Тренер: Кулик О.

ІІ місце

КРАВЧЕНКО Микита - 400 м вільний стиль серед юнаків 2007 р.н. та молодші
з результатом 4:55.44 
Тренери: Москалець О., Очередько І.

ТКАЧЕНКО Злата - 800 м вільний стиль серед дівчат 2006 р.н
з результатом 10:27.07 
Тренери: Десятерик О., Щербань А

КРАСІН Михайло - 800 м вільний стиль серед юнаків 2006 р.н
з результатом 10:07.88 
Тренер: Кулик О.

ПИСАРЕВ Алексій - 800 м вільний стиль серед юнаків 2003 р.н                           
з результатом 9:11.34 
Тренери: Дудник О., Лабунець О., Чемеринська І.

 

ІІІ місце

КОШИЛЬ Микита - 800 м вільний стиль серед юнаків 2003 р.н 
з результатом 9:25.58 
Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

 

Результати наших вихованців в естафетах:

Естафета 4x50 м комбінована - змішана, група 5


ІІ місце 
ШЕВЧЕНКО Богдан, ТІЩЕНКО Олеся, ЖИВАГА Єгор, ФОКІНА Єлизавета
з результатом 2:31.76

Естафета 4x50 м комбінована - змішана, група 4 (1 к.)


І місце 
БРАІЛОВСЬКА Поліна, КРАСІН Михайло, ГОРБАНЬ Натаніель, АЛЯБ'ЄВА Іванна-Софія
з результатом 2:17.22

Естафета 4x50 м комбінована - змішана, група 3 (1 к.)


І місце 
ЖЕЛТЯКОВ Олександр, ЩИГОЛЕВА Вероніка, БЕНДЮЖЕНКО Михайло, СЕМЕНОВА Анна
з результатом 2:08.89

Естафета 4x50 м комбінована - змішана, група 2 (1 к.)


І місце 
СИМОНЕНКО Володимир, ПОСТОЛОВ Богдан, ТЮТЮННИК Софія, БОРЕЙЧУК Аліна
з результатом 2:06.81

Естафета 4x50 м комбінована - змішана, група 1


ІІ місце
ЯЛАНСЬКА Ірина, МАГЛА Марія, ОКСЕНЬ Владислав, КОШИЛЬ Микита
з результатом 2:17.17

Вітаємо переможців та призерів змагань у триборстві!

І місце

КРАВЧЕНКО МИКИТА серед юнаків 2007 р.н. та молодші (1083)                      
Тренери: Москалець О., Очередько І.

БЕНДЮЖЕНКО МИХАЙЛО серед юнаків 2005 р.н. (1550)
Тренери: Десятерик О., Щербань А.

ІІ місце

СИМОНЕНКО ВОЛОДИМИР серед юнаків 2004 р.н. (1651)
Тренери: Сорокіна Н., Кулик О.

ГОРБАНЬ НАТАНІЕЛЬ серед юнаків 2006 р.н. (1209)
Тренери: Москалець О., Очередько І.

ІІІ місце

ШЕВЧЕНКО БОГДАН серед юнаків 2007 р.н. та молодші (1014)
Тренери: Паніхін Р., Очередько І., Москалець О.

КОШИЛЬ МИКИТА серед юнаків 2003 р.н. (1756)
Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.