Результати відкритого дитячого турніра з плавання «SEA STAR Kyiv»

Главная \ Новости \ Результати відкритого дитячого турніра з плавання «SEA STAR Kyiv»
Результати  відкритого дитячого турніра з плавання  «SEA STAR Kyiv»

Результати  відкритого дитячого турніра з плавання  «SEA STAR Kyiv»

24-25 листопада 2018 р.

м.Київ (басейн  СК «ЦСКА-ЗСУ»)

Вітаємо з перемогою команду "Метеор", яка посіла друге місце в загальному заліку! А наші вихованці порадували результатами на індивідуальних дистанціях, в естафетах та гонці "UNIVERSAL RACE"!

Тренери: Очередько І., Москалец О.

 

 

 

 

 

Дівчата  50м на спині  2006 р.н.                                                                           

2 місце

Семенова Анна з результатом 35.67

 

Дівчата  50м на спині 2007 р.н.

3 місце

Браіловська Поліна з результатом 37.27

 

Юнаки  50 м вільний стиль 2006 р.н.

1 місце

Горбань Натаніель  з результатом  27.91

3 місце                                                                                                                                        

Кривякін Максим  з результатом 33.50                                                                              

2 місце                                                                                                                        

Горбань Натаніель  з результатом  34.44

 

Юнаки  50м на спині 2007 р.н.

1 місце

Шевченко Богдан з результатом 34.84

2 місце

Поляков Тимур з результатом 36.49                                                                                   

 

Дівчата  50м брас 2007 р.н.

3 місце

Аляб‘єва Іванна-Софія з результатом  41.94

 

Юнаки 50м брас 2006 р.н.

2 місце

Горбань Натаніель з результатом 37.97

                                                                                                                                                    

Дівчата  50 м вільний стиль 2006 р.н.

1 місце

Семенова Анна з результатом  30.14

 

Дівчата  50 м вільний стиль 2007 р.н.

3 місце

Малахова Олександра з результатом  31.94

 

Юнаки  50 м вільний стиль 2006 р.н.                                                                                       

1 місце

Горбань Натаніель  з результатом  27.91

3 місце

Кривякін Максим з результатом  28.67

 

Юнаки  50 м вільний стиль 2006 р.н.

1 місце

Шевченко Богдан з результатом  30.29                                                                                   

 

Дівчата  50 батерфляй 2006 р.н.

3 місце

Семенова Анна з результатом 35.10

 

Юнаки  50 батерфляй 2006 р.н.

1 місце

Горбань Натаніель  з результатом 31.38

 

Юнаки 50 батерфляй 2007 р.н.                                                                                                

3 місце

Шевченко Богдан з результатом 35.50

 

Юнаки  100 м комплекс 2006 р.н.

2 місце

Горбань  Натанієль з результатом 01.09.99

 

Юнаки  100 м комплекс 2007 р.н

3 місце

Поляков Тимур з результатом 01.20.99                                      

                                                                                                                                                    

4*50 В/ст. 2-я вікова група (2006-2007 р.н.) дівчата  та юнаки

1 місце

«Метеор» 1 - з результатом  1.57.97

3 місце

«Метеор» 2 -  з результатом  2.05.31

 

4*50 зв'язки 2-я вікова група (2006-2007 р.н.) дівчата  та юнаки

1 місце

«Метеор» 1 з результатом  2.18.23

 

                                                                                                                                                   

Гонка "UNIVERSAL RACE"

 

 

Дівчата 2006 р.н.

3 місце

Семенова Анна з результатом 15

 

Юнаки  2006 р.н.                                                                                                                      

1 місце

Горбань Натаніель з результатом  50

3 місце

Кривякін Максим з результатом  44

 

Юнаки  2007 р.н.

2 місце

Шевченко Богдан з результатом  49