Результати Відкритого чемпіонаут області з плавання

Главная \ Новости \ Результати Відкритого чемпіонаут області з плавання
Результати Відкритого чемпіонаут області з плавання

Результати Відкритого чемпіонату області з плавання 11 - 13 квітня 2019 року            

Басейн ПВВС «Метеор» (50 м)

м. Дніпро  

 

Вітаємо переможців та призерів змагань!

 

 

 

І місце

МУЛІК Олександра – на дистанції 200 м батерфляй з результатом 2:33.02

(тренер: Кулик О.)

ГЕРГЕЛЬ Олександр – на дистанції 1500 м вільний стиль з результатом 16:24.50

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

ШАЄНКО Владислава – на дистанції 200 м на спині з результатом 2:25.42

(тренери: Чемеринська І., Кулик О.)

МУЛІК Олександра – на дистанції 400 м комплекс з результатом 5:25.06

(тренер: Кулик О.)

ГЕРГЕЛЬ Олександр – на дистанції 400 м комплекс з результатом 4:37.86

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

ШАЄНКО Владислава – на дистанції 100 м на спині з результатом 1:08.30

(тренери: Чемеринська І., Кулик О.)

 

ІІ місце

БОРЕЙЧУК Аліна – на дистанції 800 м вільний стиль з результатом 9:59.08

(тренер: Кулик О.)

ГЕРГЕЛЬ Олександр – на дистанції 800 м вільний стиль з результатом 8:44.00

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

СИМОНЕНКО Володимир – на дистанції 1500 м вільний стиль 17:13.70

(тренери: Сорокіна Н., Кулик О.)

ТЮТЮННИК Софія – на дистанції 400 м комплекс з результатом 5:30.21

(тренер: Кулик О.)

 

ІІІ місце

СЕРБИНА Єлизавета – на дистанції 50 м на спині з результатом 32.87

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

ТЮТЮННИК Софія - на дистанції 200 м брас за результатом 3:01.16

 (тренер: Кулик О.)

ТЮТЮННИК Софія – на дистанції 800 м вільний стиль з результатом 10:09.12

(тренер: Кулик О.)

ГЕРАЩЕНКО Назар – на дистанції 800 м вільний стиль з результатом 9:00.81

(тренер: Кулик О.)

МУЛІК Олександра – на дистанції 200 м вільний стиль з результатом 2:16.95

(тренер: Кулик О.)

СЕРБИНА Єлизавета – на дистанції 200 м на спині з результатом 2:34.47

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

ОКСЕНЬ Владислав  – на дистанції 50м батерфляй з результатом 26.46

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

ГЕРГЕЛЬ Олександр – на дистанції 400 м вільний стиль з результатом 4:15.32

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

БОРЕЙЧУК Аліна – на дистанції 400 м вільний стиль з результатом 4:46.03

(тренер: Кулик О.)