Результати Відкритого чемпіонату області

Главная \ Новости \ Результати Відкритого чемпіонату області
Результати Відкритого чемпіонату області

 

Результати Відкритого чемпіонату області з плавання серед молоді, юніорів та юнаків
14 - 16 лютого 2019 р. Басейн МіКомп 50 м
м. Кам'янське

 

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з новими досягненнями!!!

 

 

 

І місце

ЖЕЛТЯКОВ Олександр на дистанції 50 м на спині - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 29.48 
Тренер: Кулик О.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло на дистанції 200 м батерфляй - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 2:16.40 
Тренери: Десятерик О., Щербань А.

ГЕРАЩЕНКО Назар на дистанції 200 м батерфляй - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 2:16.11 
Тренер: Кулик О.

ТКАЧЕНКО Злата на дистанції 800 м вільний стиль - дівчата 2006 р.н. та молодші з результатом 10:31.31 
Тренери: Десятерик О., Щербань А.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло на дистанції 800 м вільний стиль - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 9:27.41 
Тренери: Десятерик О., Щербань А.

ГЕРГЕЛЬ Олександр на дистанції 800 м вільний стиль - юнаки 2001 р.н. та молодші з результатом 8:46.48 
Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло на дистанції 1500 м вільний стиль - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 17:47.31 
Тренери: Десятерик О., Щербань А.

ГЕРГЕЛЬ Олександр на дистанції 1500 м вільний стиль - юнаки 2001 р.н. та молодші з результатом 16:31.48 
Тренери: Лабунець О., Чемеринська

БЕНДЮЖЕНКО Михайло на дистанції 100 м батерфляй - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 1:01.89 
Тренери: Десятерик О., Щербань А.

ГАРТМАН Маргарита на дистанції 200 м вільний стиль - дівчата 2002 р.н. та молодші з результатом 2:12.09
Тренери: Кардаш А., Щербань А.

ТКАЧЕНКО Злата на дистанції 200 м на спині - дівчата 2006 р.н. та молодші
з результатом 2:43.65 
Тренери: Десятерик О., Щербань А.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло на дистанції 400 м комплексне плавання - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 5:10.51 
Тренери: Десятерик О., Щербань А.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр на дистанції 50 м вільний стиль - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 26.49 
Тренер: Кулик О.

ГАРТМАН Маргарита на дистанції 50 м батерфляй - дівчата 2002 р.н. та молодші з результатом 29.05 
Тренери: Кардаш А., Щербань А.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло на дистанції 50 м батерфляй - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 28.14 
Тренери: Десятерик О., Щербань А

ЖЕЛТЯКОВ Олександр на дистанції 100 м на спині - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 1:02.06
Тренер: Кулик О.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр на дистанції 100 м на спині - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 1:02.06 
Тренер: Кулик О.

ТКАЧЕНКО Злата на дистанції 400 м вільний стиль - дівчата 2006 р.н. та молодші з результатом 5:04.39 
Тренери: Десятерик О., Щербань А.

ГАРТМАН Маргарита на дистанції 400 м вільний стиль - дівчата 2002 р.н. та молодші з результатом 4:40.76 
Тренери: Кардаш А., Щербань А.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло на дистанції 400 м вільний стиль - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 4:35.53 
Тренери: Десятерик О., Щербань А.

 

ІІ місце

СЕМЕНОВА Анна на дистанції 50 м на спині - дівчата 2006 р.н. та молодші з результатом 34.61
Тренери: Москалець О., Очередько І.

МУХА Олексій на дистанції 200 м брас - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 2:51.84 
Тренер: Кулик О.

ОКСЕНЬ Владислав на дистанції 200 м батерфляй - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 2:16.12 
Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

ГРИМАЛЮК Анастасія на дистанції 800 м вільний стиль - дівчата 2006 р.н. та молодші
з результатом 10:31.68 
Тренери: Москалець О., Очередько І.

МУЛІК Олександра на дистанції 800 м вільний стиль - дівчата 2004 р.н. та молодші з результатом 10:05.95 
Тренер: Кулик О.

ГАРТМАН Маргарита на дистанції 800 м вільний стиль - дівчата 2002 р.н. та молодші з результатом 9:52.03 
Тренери: Кардаш А., Щербань А.

ГУР'ЄВ Даніл на дистанції 800 м вільний стиль - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 9:46.00 
Тренер: Кулик О.

ГЕРАЩЕНКО Назар на дистанції 800 м вільний стиль - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 9:11.23 
Тренер: Кулик О.

ГУР'ЄВ Даніл на дистанції 1500 м вільний стиль - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 18:31.61 
Тренер: Кулик О.

ГЕРАЩЕНКО Назар на дистанції 1500 м вільний стиль - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 17:19.69
Тренер: Кулик О.

ТКАЧЕНКО Злата на дистанції 100 м батерфляй - дівчата 2006 р.н. та молодші з результатом 1:16.68 
Тренери: Десятерик О., Щербань А

ОКСЕНЬ Владислав на дистанції 100 м батерфляй - юнаки 2003 р. н. та молодші з результатом 59.88 
Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

ГРИМАЛЮК Анастасія на дистанції 200 м вільний стиль - дівчата 2006 р.н. та молодші з результатом 2:26.80 
Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГУР 'ЄВ Даніл на дистанції 200 м вільний стиль - юнаки 2005 р . н. та молодші з результатом 2:12.69 
Тренер: Кулик О.

СЕМЕНОВА Анна на дистанції 200 м на спині - дівчата 2006 р.н. та молодші
з результатом 2:46.35 
Тренери: Москалець О., Очередько І.

СИМОНЕНКО Володимир на дистанції 200 м на спині - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 2:15.59 
Тренери: Сорокіна Н., Кулик О.

МУЛІК Олександра на дистанції 400 м комплексне плавання - дівчата 2004 р.н. та молодші з результатом 5:26.00 
Тренери: Кулик О.

МУЛІК Олександра на дистанції 400 м комплексне плавання - дівчата 2002 р.н. та молодші з результатом 5:26.00 
Тренер: Кулик О.

ГУР'ЄВ Даніл на дистанції 400 м комплексне плавання - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 5:17.60 
Тренер: Кулик О.

ГЕРАЩЕНКО Назар на дистанції 400 м комплексне плавання - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 4:59.19 
Тренер: Кулик О.

ГЕРГЕЛЬ Олександр на дистанції 400 м комплексне плавання - юнаки 2001 р.н. та молодші з результатом 4:44.02 
Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

СЕМЕНОВА Анна на дистанції 50 м вільний стиль - дівчата 2006 р.н. та молодші з результатом 30.09 
Тренери: Москалець О., Очередько І.

ОКСЕНЬ Владислав на дистанції 50 м батерфляй - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 26.84 
Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

СЕМЕНОВА Анна на дистанції 100 м на спині - дівчата 2006 р.н. та молодші з результатом 1:15.22 
Тренери: Москалець О., Очередько І.

КОРЧИНСЬКИЙ Кирило на дистанції 100 м на спині - юнаки 2001 р.н. та молодші з результатом 1:01.93 
Тренери: Лабунець О., Чемеринська І., Цвєтов О.

ГЕРГЕЛЬ Олександр на дистанції 200 м комплексне плавання - юнаки 2001 р.н. та молодші з результатом 2:14.42 
Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

ГРИМАЛЮК Анастасія на дистанції 400 м вільний стиль - дівчата 2006 р.н. та молодші з результатом 5:09.49 
Тренери: Москалець О., Очередько І.

МУЛІК Олександра на дистанції 400 м вільний стиль - дівчата 2004 р.н. та молодші з результатом 4:48.51 
Тренер: Кулик О.

ОЛЬХОВІК Ян на дистанції 400 м вільний стиль - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 4:23.98 
Тренер: Кулик О.

 

ІІІ місце

СЕРБИНА Єлизавета на дистанції 50 м на спині - дівчата 2002 р.н. та молодші з результатом 30.94 
Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр на дистанції 50 м на спині - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 29.48 
Тренер: Кулик О.

ГРИМАЛЮК Анастасія на дистанції 100 м вільний стиль - дівчата 2006 р.н. та молодші з результатом 1:07.56
Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГАРТМАН Маргарита на дистанції 100 м вільний стиль - дівчата 2002 р.н. та молодші з результатом 1:00.49 
Тренери: Кардаш А., Щербань А.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло на дистанції 200 м батерфляй - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 2:16.40 
Тренери: Десятерик О., Щербань А.

СЕМЕНОВА Анна на дистанції 800 м вільний стиль - дівчата 2006 р.н. та молодші з результатом 11:12.48 
Тренери: Москалець О., Очередько І.

ПИСАРЕВ Алексій на дистанції 800 м вільний стиль - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 9:12.94 
Тренери: Дудник О., Лабунець О., Чемеринська І.

СИМОНЕНКО Володимир на дистанції 1500 м вільний стиль - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 17:24.72 
Тренери: Сорокіна Н., Кулик О.

ГАРТМАН Маргарита на дистанції 100 м батерфляй - дівчата 2002 р.н. та молодші з результатом 1:06.53 
Тренери: Кардаш А., Щербань А.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр на дистанції 100 м батерфляй - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 1:04.22 
Тренер: Кулик О.

МУЛІК Олександра на дистанції 200 м вільний стиль - дівчата 2004 р . н. та молодші з результатом 2:15.91 
Тренер: Кулик О.

ШАЄНКО Владислава на дистанції 200 м вільний стиль - дівчата 2002 р.н. та молодші з результатом 2:13.34 
Тренери: Чемеринська І., Кулик О.

ПИСАРЕВ Алексій на дистанції 200 м на спині - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 2:20.52 
Тренери: Дудник О., Лабунець О., Чемеринська І.

СИМОНЕНКО Володимир на дистанції 200 м на спині - юнаки 2001 р.н. та молодші з результатом 2:15.59 
Тренери: Сорокіна Н., Кулик О.

СЕМЕНОВА Анна на дистанції 400 м комплексне плавання - дівчата 2006 р.н. та молодші з результатом 6:01.47 
Тренери: Москалець О., Очередько І.

СИМОНЕНКО Володимир на дистанції 400 м комплексне плавання - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 5:02.90 
Тренери: Сорокіна Н., Кулик О.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр на дистанції 100 м на спині - юнаки 2001 р.н. та молодші з результатом 1:02.06 
Тренер: Кулик О.

ОКСЕНЬ Владислав на дистанції 200 м комплексне плавання - юнаки 2003 р.н. та молодші з результатом 2:23.02 
Тренер: Лабунець О., Чемеринська І.

ТЮТЮННИК Софія на дистанції 400 м вільний стиль - дівчата 2004 р.н. та молодші з результатом 4:48.72 
Тренер: Кулик О.

ГУР'ЄВ Даніл на дистанції 400 м вільний стиль - юнаки 2005 р.н. та молодші з результатом 4:43.96 
Тренер: Кулик О.