Результати Відкритого чемпіонату 22 - 23 лютого 2019 року м. Дніпро

Главная \ Новости \ Результати Відкритого чемпіонату 22 - 23 лютого 2019 року м. Дніпро
Результати Відкритого чемпіонату 22 - 23 лютого 2019 року м. Дніпро

Результати Відкритого чемпіонату міста Дніпра з плавання серед дівчат та юнаків

22 - 23 лютого 2019 року

м. Дніпро                        

ПВВС "Метеор" 50 м

 

 

Вітаємо спортсменів і тренерів з перемогою!

 

 

І місце

КУСТАРНІКОВА Аліса - 50 м вільний стиль з результатом 41.12 серед дівчат 2010 р.н. та молодші

Тренер:  Гайдар К.

 

МАЛИШ Денис - 50 м вільний стиль 30.96 з результатом серед юнаків 2008 р. н.

Тренер: Гайдар К.

                                                                                                                                          

КРАВЧЕНКО Микита - 50 м вільний стиль з результатом 29.87 серед  юнаків 2007 р. н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

КРИВЯКІН Максим - 50 м вільний стиль з результатом 28.02 серед юнаків 2006 р. н.

Москалець О., Очередько І.

 

ЄПІФАНОВА Марія 50 м брас з результатом 47.91 серед  дівчат 2009 р.н

Гайдар К.

 

ЧМОНА Родіон - 50 м брас з результатом  46.19 серед юнаків 2009 р. н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

МАЛИШ Денис - 50 м брас з результатом  42.58  серед юнаків 2008 р. н.

Гайдар К.

 

КРАВЧЕНКО Микита - 50 м брас 39.76 серед юнаків 2007 р. н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

КРАСІН Михайло -  50 м брас  з результатом 36.20 юнаки 2006 р. н.

Тренер: Кулик О.

                                                                                                                                                                 

КУСТАРНІКОВА Аліса - 100 м на спині з результатом 1:43.10  серед дівчат 2010 р. н. та молодші

Гайдар К.

ЄПІФАНОВА Марія - 100 м на спині з результатом 1:33.63  серед дівчаті 2009 р. н.

Тренер: Гайдар К.

 

БРАІЛОВСЬКА Поліна - 100 м на спині з результатом 1:19.00 серед дівчат 2007 р. н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

МАЛИШ Денис - 100 м на спині з результатом 1:22.38 серед юнаків 2008 р. н.

Тренер: Гайдар К.

 

ШЕВЧЕНКО Богдан - 100 м на спині з результатом 1:16.34 серед юнаків 2007р .н.

Тренери: Паніхін Р., Очередько І., Москалець О.

 

КРИВЯКІН Максим - 100 м на спині з результатом 1:15.50  серед юнаків 2006 р. н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

БИРИЦЬКИЙ Гліб - 100 м батерфляй з результатом 1:14.69 серед  юнаків 2006 р.н.

Тренер: Кулик О.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

МАМАЛИГА Олег - 200 м вільний стиль з результатом 2:30.33 серед юнаків 2008 р.н. та молодші

Тренери: Карауш В., Гайдар К.

 

КРАВЧЕНКО Микита - 200 м вільний стиль з результатом 2:21.80 серед юнаків 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ГОРБАНЬ Натаніель - 200 м вільний стиль з результатом 2:15.34 серед юнаків 2006 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

Eстафета 4x50 м вільний стиль - змішана, група 1

Малахова Олександра, Кривякін Максим, Аляб'єва Іванна-Софія, Горбань Натаніель

з результатом 1:58.53

 

ШКІТАК Анастасія - 50 м на спині з результатом 48.18 серед  дівчат 2010 р.н. та молодші

Тренер: Доскач С.

 

МАЛИШ Денис - 50 м на спині з результатом 37.38  юнаки 2008 р. н.

Тренер: Гайдар К .

 

ШЕВЧЕНКО Богдан - 50 м на спині з результатом 35.75 серед юнаків 2007 р. н.

Тренери: Паніхін Р., Очередько І., Москалець О.

 

КРИВЯКІН Максим - 50 м на спині з результатом 32.90 серед юнаків 2006 р. н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

БРАІЛОВСЬКА Поліна - 50 м батерфляй з результатом 38.11 серед дівчат 2007 р. н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

МАЛИШ Денис - 50 м батерфляй з результатом 34.19 серед юнаків 2008 р. н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

БИРИЦЬКИЙ Гліб - 50 м батерфляй з результатом 31.09 серед юнаків 2006 р.н.

Тренер: Кулик О.

 

КУСТАРНІКОВА Аліса - 100 м вільний стиль з результатом 1:34.60 серед дівчат 2010 р.н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

МАЛИШ Денис - 100 м вільний стиль з результатом 1:08.67 серед юнаків 2008 р.н.                 

Тренер: Гайдар К.

 

КРАВЧЕНКО Микита - 100 м вільний стиль з результатом 1:04.44 серед юнаків 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ГОРБАНЬ Натаніель - 100 м вільний стиль з результатом 1:00.57 серед юнаків 2006 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ЄПІФАНОВА Марія - 100 м брас з результатом 1:46.03 серед дівчат 2009 р.н.

Тренер: Гайдар К.

 

МАЛИШ Денис - 100 м брас з результатом 1:34.26 серед юнаків 2008 р.н.

Тренер: Гайдар К.

 

КРАСІН Михайло - 100 м брас з результатом 1:21.98 серед юнаків 2006 р.н.

Тренер: Кулик О.

 

ШЕВЧЕНКО Богдан - 200 м комплексне плавання з результатом 2:45.00 серед юнаків 2007 р.н

Тренери: Паніхін Р., Очередько І., Москалець О.

 

ГОРБАНЬ Натаніель  - 200 м комплексне плавання з результатом 2:33.63 серед юнаків 2006 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ІІ місце

ЛАГУНЕНКО Таісія -  50 м вільний стиль з результатом 42.22 серед дівчат 2010 р.н. та молодші

Тренер:  Доскач С.

 

ЄПІФАНОВА Марія - 50 м вільний стиль з результатом 35.52 серед  дівчат 2009 р.н           

Тренер:   Гайдар К.

 

МАЛАХОВА Олександра - 50 м вільний стиль з результатом 30.78 серед дівчат 2007 р. н.

Тренери:  Москалець О., Очередько І.

 

КОЛЄСНІКОВ Іван  - 50 м вільний стиль з результатом 32.60 серед юнаків 2009 р. н. та молодші

Тренери: Гайдар К.

 

ШЕВЧЕНКО Богдан - 50 м вільний стиль з результатом 30.23 серед юнаків 2007 р. н.

Тренери: Паніхін Р., Очередько І., Москалець О.

 

ГОРБАНЬ Натаніель - 50 м вільний стиль з результатом 28.07 серед юнаків 2006 р. н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ГУРЕВИЧ Кіра - 50 м брас з результатом 52.41 серед  дівчат 2010 р.н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

ЧЕРНИШОВА Поліна - 50 м брас з результатом 43.32 серед дівчат 2007 р. н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ШКІТАК Анастасія - 100 м на спині з результатом 1:46.11 - дівчата 2010 р . н. та молодші

Тренер: Доскач С.

 

МОРОЗ Олексій - 100 м на спині з результатом 1:24.55 серед юнаків 2009 р. н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

БРАІЛОВСЬКИЙ Ілля - 100 м на спині з результатом 1:19.27 юнаки 2007 р. н.

Москалець О., Очередько І.

 

БОРОДЯНСЬКИЙ Михайло - 100 м на спині з результатом 1:16.44 юнаки 2006 р. н.

Катишева О., Москалець О., Очередько І.

 

БРАІЛОВСЬКА Поліна - 100 м батерфляй з результатом 1:38.70 дівчата 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

КРАВЧЕНКО Микита - 100 м батерфляй з результатом 1:20.05  серед юнаків 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ЄПІФАНОВА Марія - 200 м вільний стиль з результатом 2:46.50 серед дівчат 2009 р.н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

ФОКІНА Єлизавета - 200 м вільний стиль з результатом 2:55.25 серед дівчат 2008 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

МАЛАХОВА Олександра - 200 м вільний стиль з результатом 2:37.86 серед дівчат 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

МАЛИШ Денис - 200 м вільний стиль з результатом 2:30.97 юнаки 2008 р.н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

ШЕВЧЕНКО Богдан - 200 м вільний стиль з результатом 2:28.70 серед юнаків 2007 р.н.

Тренери: Паніхін Р., Очередько І., Москалець О.

 

КРАСІН Михайло - 200 м вільний стиль з результатом 2:16.99 серед юнаків 2006 р.н.

Тренер: Кулик О.

 

Eстафета 4x50 м вільний стиль - змішана, група 2

Шевченко Богдан, Фокіна Єлизавета, Тіщенко Олеся, Кравченко Микита

з результатом 2:11.45

 

Eстафета 4x50 м вільний стиль - змішана, група 3

Єпіфанова Марія, Малиш Денис, Хилько Катерина, Лепша Дмитро

з результатом 2:17.98

 

КУСТАРНІКОВА Аліса - 50 м на спині з результатом 48.97 серед дівчат 2010 р.н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

БРАІЛОВСЬКА Поліна - 50 м на спині з результатом 37.17 серед дівчат 2007 р. н.

Тренери: Москалець О., Очередько І

 

МОРОЗ Олексій - 50 м на спині з результатом 39.09 серед юнаків 2009 р. н. та молодші

Тренер: Гайдар К .

 

ЛЕПША Дмитро - 50 м на спині з результатом 38.16 серед юнаків 2008 р . н .

Тренер: Гайдар К.

 

ГОРБАНЬ Натаніель - 50 м на спині з результатом 33.71 серед юнаків 2006 р. н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ЄПІФАНОВА Марія - 50 м батерфляй з результатом 39.72 дівчата 2009 р. н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

МАЛАХОВА Олександра - 50 м батерфляй з результатом 38.15 серед дівчат 2007 р. н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ГОРБАНЬ Натаніель - 50 м батерфляй з результатом 31.16 серед юнаків 2006 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ЛАГУНЕНКО Таісія - 100 м вільний стиль з результатом 1:38.43 серед дівчат 2010 р.н. та молодші

Тренер: Доскач С.

 

ЄПІФАНОВА Марія - 100 м вільний стиль з результатом 1:19.09 серед  дівчата2009 р.н.

Тренер: Гайдар К.

 

МАЛАХОВА Олександра - 100 м вільний стиль з результатом 1:10.07 серед дівчат 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ШЕВЧЕНКО Богдан - 100 м вільний стиль з результатом 1:05.20 серед юнаки 2007 р.н.

Тренери: Паніхін Р., Очередько І., Москалець О.

 

КРАСІН Михайло - 100 м вільний стиль з результатом 1:01.49 серед юнаків 2006 р.н.

Тренер: Кулик О.

 

КУСТАРНІКОВА Аліса - 100 м брас з результатом 1:54.69 серед дівчат 2010 р.н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

ЛУК 'ЯНЕНКО Маргарита - 100 м брас з результатом 1:47.50 серед дівчат 2009 р.н.

Тренер: Гайдар К.

 

ТІЩЕНКО Олеся - 100 м брас з результатом 1:40.39 серед дівчат 2008 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ЧЕРНИШОВА Поліна - 100 м брас з результатом 1:33.53 дівчат 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ЧМОНА Родіон - 100 м брас з результатом 1:40.81 серед юнаків 2009 р.н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

ЄПІФАНОВА Марія - 200 м комплексне плавання з результатом 3:13.34 дівчата 2009 р.н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

АЛЯБ'ЄВА Іванна-Софія - 200 м комплексне плавання з результатом 2:57.80 серед дівчат 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

МАЛИШ Денис - 200 м комплексне плавання з результатом 2:55.99 серед юнаків 2008 р.н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

КРАВЧЕНКО Микита - 200 м комплексне плавання з результатом 2:45.90 серед юнаків 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

КРАСІН Михайло - 200 м комплексне плавання з результатом 2:33.89 серед юнаків 2006 р.н.

Тренер: Кулик О.

 

ІІІ місце

КОСС Карина - 50 м вільний стиль з результатом 42.49 серед дівчат 2010 р.н. та молодші

Тренер:  Доскач С.

                                                                                                                                                          

АЛЯБ 'ЄВА Іванна -Софія - 50 м вільний стиль з результатом 31.75 серед дівчат 2007 р. н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ЛЕПША Дмитро - 50 м вільний стиль з результатом 31.42 серед  юнаків 2008 р. н.

Тренер: Гайдар К.

 

КРАСІН Михайло - 50 м вільний стиль з результатом 28.22 серед юнаків 2006 р. н.

Тренер: Кулик О.

 

КУСТАРНІКОВА Аліса -  50 м брас з результатом 54.39 серед дівчат 2010 р.н. та молодші

Гайдар К.

ЛУК'ЯНЕНКО Маргарита - 50 м брас з результатом 50.95 серед дівчат 2009 р.н

Тренер: Гайдар К.

 

ТІЩЕНКО Олеся - 50 м брас з результатом 45.46 серед дівчат 2008 р.н.

Москалець О., Очередько І.

 

АЛЯБ 'ЄВА Іванна –Софія - 50 м брас з результатом 43.33 серед дівчат 2007 р. н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ГАЙДАР Іван - 50 м брас з результатом  48.39 серед юнаків 2009 р. н. та молодші

Тренер: Гайдар К .

 

МЕЛЬНИКОВ Микита - 50 м брас з результатом  37.98 серед юнаків 2006 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ЛАГУНЕНКО Таісія - 100 м на спині з результатом  1:48.43 серед  дівчат 2010 р.н. та молодші

Тренер: Доскач С.

 

ХИЛЬКО Катерина - 100 м на спині з результатом  1:40.70 серед дівчаті 2009 р.н.

Тренер: Гайдар К.

 

ЛЕПША Дмитро - 100 м на спині з результатом 1:25.97 серед юнаків 2008 р.н.

Тренер: Гайдар К.

 

КОНОПЛІН Роман - 100 м батерфляй з результатом 1:29.53 серед юнаків 2008 р.н. та молодші

Тренери: Сорокіна Н., Гайдар К.

 

КУСТАРНІКОВА Аліса - 200 м вільний стиль з результатом 3:19.20 серед дівчат 2009 р.н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

КАЛМИКОВА Ярослава - 200 м вільний стиль з результатом 3:02.92  серед дівчат 2008 р.н.

Тренери: Гайдар К.

 

БРАІЛОВСЬКИЙ Ілля - 200 м вільний стиль з результатом 2:31.73 серед юнаків 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

БОРОДЯНСЬКИЙ Михайло - 200 м вільний стиль з результатом 2:24.82 юнаки 2006 р.н

Тренери: Катишева О., Москалець О., Очередько І.

 

Eстафета 4x50 м вільний стиль - змішана, група 1

Бирицький Гліб, Цирбульова Мілана, Браіловська Поліна, Красін Михайло

з результатом 2:06.43

 

Eстафета 4x50 м вільний стиль - змішана, група 2

Колесник Варвара, Поляков Тімур, Калмикова Ярослава, Браіловський Ілля

з результатом 2:21.55

 

Eстафета 4x50 м вільний стиль - змішана, група 3

Кустарнікова Аліса, Колєсніков Іван, Фом'яченко Владислава, Мамалига Олег

з результатом 2:31.57

 

ЛАГУНЕНКО Таісія - 50 м на спині з результатом  49.36 серед дівчат 2010 р.н. та молодші

Тренер: Доскач С.

 

СВЕРДЛІНА Софія - 50 м на спині з результатом  44.42 серед дівчат 2009 р.н.

Тренер: Король А.

 

ЄРЕМЕНКО Софія - 50 м на спині з результатом  42.54 серед дівчат 2008 р. н.

Тренер: Волошенко Є .

 

АЛЯБ 'ЄВА Іванна -Софія - 50 м на спині з результатом  39.75 серед дівчат 2007 р. н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

МАМАЛИГА Олег - 50 м на спині з результатом 38.88 серед юнаків 2008 р.н.

Тренери: Карауш В., Гайдар К.

 

БРАІЛОВСЬКИЙ Ілля - 50 м на спині з результатом 37.85 серед юнаків 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

КОНОПЛІН Роман - 50 м батерфляй з результатом 35.68 юнаки 2008 р.н. та молодші

Тренери: Сорокіна Н., Гайдар К.

 

ПАШУТА Даніїл - 50 м батерфляй з результатом 32.57 серед юнаків 2006 р.н

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ШКІТАК Анастасія - 100 м вільний стиль з результатом 1:39.04 серед дівчата 2010 р.н. та молодші

Тренер: Доскач С.

 

ФОКІНА Єлизавета - 100 м вільний стиль з результатом 1:21.60 серед дівчат 2008 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

КОЛЄСНІКОВ Іван - 100 м вільний стиль з результатом 1:15.35 серед юнаків 2009 р.н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

БРАІЛОВСЬКИЙ Ілля - 100 м вільний стиль з результатом 1:08.97 серед юнаків 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

КРИВЯКІН Максим - 100 м вільний стиль з результатом 1:01.51 серед юнаків 2006 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ГУРЕВИЧ Кіра - 100 м брас з результатом 1:56.06 серед дівчата2010 р.н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

ФОМ 'ЯЧЕНКО Владислава - 100 м брас з результатом 1:58.49 серед дівчат 2009 р.н.

Тренер: Гайдар К.

 

САВЧЕНКО Василь - 100 м брас з результатом 1:42.42 серед юнаків 2009 р.н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

КРАВЧЕНКО Микита - 100 м брас з результатом 1:31.34 серед юнаки 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

МЕЛЬНИКОВ Микита - 100 м брас з результатом 1:24.98 серед юнаків 2006 р.н

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

ХИЛЬКО Катерина - 200 м комплексне плавання з результатом 3:46.54 серед дівчат 2009 р.н. та молодші

Тренер: Гайдар К.

 

МАМАЛИГА Олег - 200 м комплексне плавання з результатом 2:56.46 серед юнаків 2008 р.н. та молодші

Тренери: Карауш В., Гайдар К.

 

БОРОДЯНСЬКИЙ Михайло - 200 м комплексне плавання з результатом 2:40.43 серед юнаків 2006 р.н.

Тренери: Катишева О., Москалець О., Очередько І.