Результати відкритого 20-го Регіонального турніра з плавання на Кубок ПАТ «Укртатнафта»

Главная \ Новости \ Результати відкритого 20-го Регіонального турніра з плавання на Кубок ПАТ «Укртатнафта»
Результати відкритого 20-го Регіонального турніра з плавання на Кубок ПАТ «Укртатнафта»

Результати відкритого 20-го Регіонального турніра з плавання на Кубок ПАТ «Укртатнафта». 
05-06 квітня 2019 року
СК «Нафтохімік», басейн – Дельфін 25 м.

 

Вітаємо переможців та призерів змагань!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 м вільний стиль 
І місце
Кустарнікова Аліса з результатом 38.59
тренери: Гайдар К.
Малахова Олександра з результатом 31.03
тренери: Очередько І., Москалець О.
Савченко Василь з результатом 33.94
тренери: Гайдар К.
ІІ місце 
Єпіфанова Марія з результатом 34.66
тренери: Гайдар К.
Алябьева Иванна-София з результатом 31.31
тренери: Очередько І., Москалець О.
Мороз Олексій з результатом 33.16
тренери: Гайдар К.
Живага Єгор з результатом 29.00
тренери: Очередько І., Москалець О.
ІІІ місце
Колесніков Іван з результатом 33.66
тренери: Гайдар К.

50 м на спині                                                                                    
ІІ місце
Браіловська Поліна з результатом 35.10
тренери: Очередько І., Москалець О.
Гончар Іван з результатом 39.13
тренери: Гайдар К.
ІІІ місце
Щиголева Вероника з результатом 37.91
тренери: Очередько І., Москалець О.

200 м батерфляй 
І місце
Чуркін Іван з результатом 3:21.29
тренери: Гайдар К.
Мороз Олексій з результатом 3:14.96
тренери: Гайдар К.
Малиш Денис з результатом 2:50.60
тренери: Гайдар К.
Бендюженко Михайло з результатом 2:16.22
тренери: Щербань А.
ІІ місце
Єпіфанова Марія з результатом 3:29.53
тренери: Гайдар К.
ІІІ місце
Берицький Гліб з результатом 2:52.03
тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м брас 
І місце
Гуревич Кіра з результатом 1:46.10
тренери: Гайдар К.
Фомяченко Владислава з результатом 1:51.90
тренери: Гайдар К.
ІІ місце
Савченко Василь з результатом 1:39.57
тренери: Гайдар К.
ІІІ місце
Цой Майя з результатом 1:56.37
тренери: Гайдар К.
Чмона Родіон з результатом 1:40.90
тренери: Гайдар К.

200 м комплекс
І місце
Кустарнікова Аліса з результатом 3:39.50
тренери: Гайдар К.
Грималюк Анастасія з результатом 2:44.20
тренери: Очередько І., Москалець О.
Савченко Василь з результатом 3:14.41
тренери: Гайдар К.
ІІ місце
Гуревич Кіра з результатом 3:55.16
тренери: Гайдар К.
Чмона Родіон з результатом 3:23.43
тренери: Гайдар К.
Живага Єгор з результатом 2:44.75
тренери: Москалець О., Очередько І.
Бендюженко Михайло з результатом 2:21.10
тренери: Щербань А.
ІІІ місце
Малахова Олександра з результатом 2:53.28
тренери: Очередько І., Москалець О.
Горбань Натаніель з результатом 2:29.00
тренери: Москалець О., Очередько І.

400 м вільний стиль
І місце
Кустарнікова Аліса з результатом 6:39.53
тренери: Гайдар К.
Малахова Олександра з результатом 5:27.38
тренери: Очередько І., Москалець О.
Чуркін Іван з результатом 6:08.09
тренери: Гайдар К.
Бендюженко Михайло з результатом 4:19.33
тренери: Щербань А.
ІІ місце
Єпіфанова Марія з результатом 5:41.61
тренери: Гайдар К.
Мороз Олексій з результатом 5:33.25
тренери: Гайдар К.
ІІІ місце
Браіловський Ілля з результатом 5:03.62
тренери: Очередько І., Москалець О.

200 м на спині                                                                     
І місце
Ткаченко Злата з результатом 2:38.56
тренери: Щербань А.
Савченко Василь з результатом 3:08.00
тренери: Гайдар К.
ІІ місце
Кустарнікова Аліса з результатом 3:29.37
тренери: Гайдар К.
Єпіфанова Марія з результатом 3:01.84
тренери: Гайдар К.
Мороз Олексій з результатом 2:55.56
тренери: Гайдар К.
Малиш Денис з результатом 2:44.84
тренери: Гайдар К.
ІІІ місце
Фомяченко Владислава з результатом 3:47.78
тренери: Гайдар К.
Браіловська Поліна з результатом 2:49.10
тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м брас
І місце
Гуревич Кіра з результатом 48.35
тренери: Гайдар К.
ІІ місце
Чмона Родіон з результатом 46.50
тренери: Гайдар К.
ІІІ місце
Фомяченко Владислава з результатом 52.46
тренери: Гайдар К.
Щиголева Вероника з результатом 39.41
тренери: Очередько І., Москалець О.
Алябьев Ян з результатом 35.31
тренери: Очередько І., Москалець О.

200 м вільний стиль
І місце
Кустарнікова Аліса з результатом 3:09.90
тренери: Гайдар К.
Савченко Василь з результатом 2:47.69
тренери: Гайдар К.
Бендюженко Михайло з результатом 2:03.34
тренери: Щербань А.
ІІ місце
Єпіфанова Марія з результатом 2:47.60
тренери: Гайдар К.
ІІІ місце
Ткаченко Злата з результатом 2:24.31
тренери: Щербань А.
Гончар Іван з результатом 2:48.50
тренери: Гайдар К.
Малиш Денис з результатом 2:25.47
тренери: Гайдар К.

100 м батерфляй
І місце
Чуркін Іван з результатом 1:31.56
тренери: Гайдар К.
Живага Єгор з результатом 1:13.68
тренери: Очередько І., Москалець О.
ІІ місце
Єпіфанова Марія з результатом 1:38.43
тренери: Гайдар К.
Ткаченко Злата з результатом 1:16.19
тренери: Щербань А.
Мороз Олексій з результатом 1:29.81
тренери: Гайдар К.
Бендюженко Михайло з результатом 1:02.71
тренери: Щербань А.
ІІІ місце
Грималюк Анастасія з результатом 1:19.03
тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м вільний стиль
І місце
Кустарнікова Аліса з результатом 1:29.03
тренери: Гайдар К.
Чуркін Іван з результатом 1:22.06
тренери: Гайдар К.
Живага Єгор з результатом 1:05.03
тренери: Очередько І., Москалець О.
ІІ місце
Єпіфанова Марія з результатом 1:19.47
тренери: Гайдар К.
Алябьева Иванна-София з результатом 1:09.44
тренери: Очередько І., Москалець О.
Мороз Олексій з результатом 1:14.31
тренери: Гайдар К.
ІІІ місце
Колесніков Іван з результатом 1:16.74
тренери: Гайдар К.
Малиш Денис з результатом 1:06.94
тренери: Гайдар К.

200 м брас
І місце
Гуревич Кіра з результатом 3:44.81
тренери: Гайдар К.
Єпіфанова Марія з результатом 3:37.41
тренери: Гайдар К.
Бендюженко Михайло з результатом 2:40.84
тренери: Щербань А.
ІІ місце
Кустарнікова Аліса з результатом 3:44.87
тренери: Гайдар К.
Фомяченко Владислава з результатом 4:01.56
тренери: Гайдар К.
Савченко Василь з результатом 3:28.71
тренери: Гайдар К.
Чмона Родіон з результатом 3:29.25
тренери: Гайдар К.
ІІІ місце
Гаврилова Софія з результатом 3:18.53
тренери: Гайдар К.

100 м на спині
І місце
Савченко Василь з результатом 1:28.03
тренери: Гайдар К.
ІІ місце
Браіловська Поліна з результатом 1:16.56
тренери: Очередько І., Москалець О.
Гончар Іван з результатом 1:24.16
тренери: Гайдар К.
ІІІ місце
Цой Майя з результатом 1:45.75
тренери: Гайдар К.
Ткаченко Злата з результатом 1:14.97
тренери: Щербань А.
Мороз Олексій з результатом 1:25.88
тренери: Гайдар К.
Браіловський Ілля з результатом 1:18.00
тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м батерфляй
І місце
Гуревич Кіра з результатом 49.25
тренери: Гайдар К.
Чуркін Іван з результатом 38.53
тренери: Гайдар К.
ІІ місце
Єпіфанова Марія з результатом 41.37
тренери: Гайдар К.
Колесніков Іван з результатом 41.47
тренери: Гайдар К.
Живага Єгор з результатом 32.13
тренери: Очередько І., Москалець О.
Бендюженко Михайло з результатом 28.31
тренери: Щербань А.
ІІІ місце
Браіловська Поліна з результатом 37.25
тренери: Очередько І., Москалець О.