Результати Першості СДЮСШОР «Весняні старти»

Главная \ Новости \ Результати Першості СДЮСШОР «Весняні старти»
Результати Першості СДЮСШОР  «Весняні старти»

Результати Першості СДЮСШОР з плавання ДМГО СК «Метеор»  «Весняні старти»

2 березня 2019 р.

м. Дніпро  

ПВВС "Метеор" 50 м

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Вітаємо переможців та призерів змагань!

 

І місце

ГРИСЕНКО Марія - 50 м вільний стиль - дівчата 2007 р.н. з результатом 38.50

тренер: Димова А.

ХУРУДЖІ Анна -  50 м вільний стиль - дівчата 2006 р.н. з результатом 44.00

тренер: Димова А.

ГРИСЕНКО Анна - 50 м вільний стиль - дівчата 2004-2005 р.н. з результатом 32.89

тренер: Димова А.

БАВІНА Ольга 50 м вільний стиль - дівчата 2003 р.н. та старші з результатом 35.87

тренер: Лабунець О., Чемеринська І.

ГОРОДНИЧИЙ Володимир - 50 м вільний стиль - юнаки 2007 р.н. з результатом 37.41

тренер: Димова А.

ДЄДЯЄВ Тимофій - 50 м вільний стиль - юнаки 2006 р.н. з результатом 33.47

тренер: Димова А.

РУБЛЬОВ Кирило - 50 м вільний стиль - юнаки 2005 р.н. з результатом 31.34

тренер: Катишева О.

ПОТАПЧУК Іван - 50 м вільний стиль - юнаки 2004 р.н. з результатом 29.30

тренер: Катишева О.

ВІННИК Антон - 50 м вільний стиль - юнаки 2003 р.н. з результатом 28.07

тренер: Денисенко Є.

ДРОНОВ Данило 50 м вільний стиль - юнаки 2002 р.н. та старші з результатом 27.16

тренер:  Лабунець О., Чемеринська І.

ЖИРКОВА Катерина - 50 м на спині - дівчата 2007 р.н. з результатом 42.99

тренер:  Денисенко Є.

ЄГОРЕНКО Ірина 50 м на спині - дівчата 2006 р.н. з результатом 47.43

тренер:  Волошенко Є.

ФЕДЧЕНКО Маріанна - 50 м на спині - дівчата 2004-2005 р.н. з результатом 39.48

тренер:  Денисенко Є.

ІВАНОВ Микита - 50 м на спині - юнаки 2007 р.н. з результатом 43.12  

тренер:  Москалець О., Денисенко Є.

ІСТОЧНІКОВ Ілля - 50 м на спині - юнаки 2006 р.н. з результатом 44.30

тренер: Димова А.

ТИХОНЦЕВ Олександр Метеор - 50 м на спині - юнаки 2005 р.н. з результатом 35.06

тренер: Волошенко Є.

СТРОМЕНКО Роман - 50 м на спині - юнаки 2004 р.н. з результатом 48.29

тренер: Денисенко Є.

АРЧАКОВ Всеволод - 50 м на спині - юнаки 2003 р.н. з результатом 35.84

тренер: Лабунець О., Чемеринська І.

БУБУКІН Артем - 50 м на спині - юнаки 2002 р.н. та старші з результатом 32.72

тренер: Лабунець О., Денисенко Є.

ПЕРЕПЕЛИЦЯ Поліна - 50 м брас - дівчата 2007 р.н. з результатом 55.48

тренер: Волошенко Є.

БУРАКОВА Ганна - 50 м брас - дівчата 2006 р.н. з результатом 45.37

тренер: Димова А.

ДЕХТЯРЕНКО Анастасія - 50 м брас - дівчата 2004-2005 р.н. з результатом 46.69

тренер: Катишева О.

СЕГЕДА Володимир - 50 м брас - юнаки 2007 р.н. з результатом 47.76

тренер: Димова А.

СИТНІК Максим - 50 м брас - юнаки 2006 р.н. з результатом 47.38

тренер: Димова А.

КАЛАЧ Олег 50 м брас - юнаки 2005 р.н. з результатом 41.69

тренер: Катишева О.

СУЛИЦЬКИЙ Андрій - 50 м брас - юнаки 2004 р.н. з результатом 41.50

тренер: Катишева О.

ІНДИЦЬКИЙ Артем - 50 м брас - юнаки 2003 р.н. з результатом 34.37

тренер: Волошенко Є.

ПАВІН Олександр - 50 м брас - юнаки 2002 р.н. та старші з результатом 33.15

тренер: Лабунець О., Чемеринська І.

 

ІІ місце

ІВЧЕНКО Єлизавета  - 50 м вільний стиль - дівчата 2007 р.н. з результатом 40.44

тренер: Димова А.

НІКОЛАЄНКО Дарина 50 м вільний стиль - дівчата 2006 р.н.  з результатом 45.91

тренер: Димова А.

МАЗУРЕНКО Яна - 50 м вільний стиль - дівчата 2004-2005 р.н. з результатом 33.75

тренер: Лабунець О., Чемеринська І.

ПЕЛИНА Марина - 50 м вільний стиль - дівчата 2003 р.н. та старші з результатом 37.66

тренер: Лабунець О.

СІМОНОВ Микола - 50 м вільний стиль - юнаки 2007 р.н. з результатом 37.69

тренер: Димова А.

ШАПОШНИКОВ Євгеній - 50 м вільний стиль - юнаки 2006 р.н. з результатом 33.84

тренер: Денисенко Є.

УДОВЕНКО Максим - 50 м вільний стиль - юнаки 2005 р.н. з результатом 32.34

тренер: Волошенко Є.

ЯНЧЕНКО Денис -  50 м вільний стиль - юнаки 2004 р.н. з результатом 30.56

тренер: Волошенко Є.

ЛАПКО Олександр - 50 м вільний стиль - юнаки 2003 р.н. з результатом 28.53

тренер: Лабунець О., Чемеринська І.

ФЕДЧЕНКО Дмитро - 50 м вільний стиль - юнаки 2002 р.н. та старші з результатом 27.85

тренер: Денисенко Є.

ЄФРЕМОВА Катерина - 50 м на спині - дівчата 2007 р.н. з результатом 52.90

тренер: Сорокіна Н.

САЛАНЖИЙ Богдана 50 м на спині - дівчата 2006 р.н. з результатом 51.69

тренер: Денисенко Є.

ОВСІЄНКО Катерина - 50 м на спині - дівчата 2004-2005 р.н. з результатом 43.92

тренер: Волошенко Є.

ПОЛЯЦЬКИЙ Давид - 50 м на спині - юнаки 2007 р.н. з результатом 48.60

тренер: Димова А.

МУРІН Андрій - 50 м на спині - юнаки 2006 р.н. з результатом 46.68

тренер: Димова А.

ФІЛЕНКО Матвій - 50 м на спині - юнаки 2005 р.н. з результатом 37.28

тренер: Денисенко Є.

РИСЕНКО Святослав - 50 м на спині - юнаки 2003 р.н. з результатом 37.54

тренер: Лабунець О., Чемеринська І.

ФОМЕНКО Кароліна 50 м брас - дівчата 2006 р.н. з результатом 48.42

тренер: Москалець О., Денисенко Є.

БАРАННІКОВА Софія - 50 м брас - дівчата 2004-2005 р.н. з результатом 47.16

тренер: Катишева О.

КОЛЕСНИК Тимур - 50 м брас - юнаки 2007 р.н. з результатом 48.63

тренер: Димова А.

ШЕВЧЕНКО Денис - 50 м брас - юнаки 2006 р.н. з результатом 47.60

тренер: Димова А.

ФІЛІППОВ Ярослав - 50 м брас - юнаки 2005 р.н. з результатом 41.96

тренер: Волошенко Є.

ДЕНИСЕНКО Дмитро - 50 м брас - юнаки 2004 р.н. з результатом 47.26

тренер: Денисенко Є.

ВЕЛИЧКО Назар - 50 м брас - юнаки 2003 р.н. з результатом 36.17

тренер: Лабунець О., Чемеринська І.

КІЧЕНКО Владислав - 50 м брас - юнаки 2002 р.н. та старші з результатом 34.78

тренер: Лабунець О., Чемеринська І.

 

ІІІ місце

КРАВЧЕНКО Катерина - 50 м вільний стиль - дівчата 2007 р.н. з результатом 40.97

тренер: Волошенко Є.

СОКОЛОВА Катерина - 50 м вільний стиль - дівчата 2006 р.н. з результатом 45.99  

тренер: Димова А.

ГОРБЕНКО Анна - 50 м вільний стиль - дівчата 2004-2005 р.н. з результатом 35.86

тренер: Катишева О.

ГРИБОВ Даніїл - 50 м вільний стиль - юнаки 2007 р.н. з результатом 39.00

тренер: Москалець О., Очередько І.

НЕЧИПОРЕНКО Ігор -  50 м вільний стиль - юнаки 2006 р.н. з результатом 34.60

тренер: Лабунець О.

РЯСИК Андрій -  50 м вільний стиль - юнаки 2005 р.н. з результатом 33.11

тренер: Волошенко Є.

ЛИМАРЕНКО Володимир - 50 м вільний стиль - юнаки 2004 р.н. з результатом 30.78

тренер: Волошенко Є.

ГЛАДКИЙ Сергій 50 м вільний стиль - юнаки 2003 р.н. з результатом 28.85

тренер: Волошенко Є.

ГОЛОВАНЕНКО Юрій - 50 м вільний стиль - юнаки 2002 р.н. та старші з результатом 28.71

тренер: Денисенко Є.

ГАБІНЕТ Валерія 50 м на спині - дівчата 2007 р.н. з результатом 56.08

тренер: Денисенко Є.

ВЕРБИЦЬКА Поліна - 50 м на спині - дівчата 2004-2005 р.н. з результатом 49.75

тренер: Денисенко Є.

ПЕТРОВ Богдан -  50 м на спині - юнаки 2007 р.н. з результатом 50.57

тренер: Димова А.

КОВАЛЬОВ Кирило - 50 м на спині - юнаки 2006 р.н. з результатом 53.54

тренер: Очередько І., Денисенко Є.

ПЛІСАК Павло - 50 м на спині - юнаки 2005 р.н. з результатом 39.30

тренер: Денисенко Є.

ГОРЛО Максим - 50 м на спині - юнаки 2003 р.н. з результатом 38.88

тренер: Лабунець О., Чемеринська І.

ФЕДОРОВИЧ Єлизавета - 50 м брас - дівчата 2006 р.н. з результатом 51.47

тренер: Димова А.

МАГЛА Марія - 50 м брас - дівчата 2004-2005 р.н. з результатом 47.67

Лабунець О.

СВІТКІН Дмитро - 50 м брас - юнаки 2007 р.н. з результатом 50.00

тренер: Лабунець О., Чемеринська І.

РАДОМСЬКИЙ Данило - 50 м брас - юнаки 2006 р.н. з результатом 47.98

тренер: Димова А.

САЛЬНІКОВ Сергій - 50 м брас - юнаки 2003 р.н. з результатом 40.87

тренер: Волошенко Є.