Результати Першості ПНЗ СДЮСШОР з плавання ДМГО СК 'Метеор «Осінній фристайл» 16 листопада 2019 року м. Дніпро

Главная \ Новости \ Результати Першості ПНЗ СДЮСШОР з плавання ДМГО СК 'Метеор «Осінній фристайл» 16 листопада 2019 року м. Дніпро
Результати Першості ПНЗ СДЮСШОР з плавання ДМГО СК 'Метеор «Осінній фристайл» 16 листопада 2019 року  м. Дніпро

Результати Першості ПНЗ СДЮСШОР з плавання ДМГО СК 'Метеор «Осінній фристайл»
16 листопада 2019 р. м. Дніпро
ПВВС "Метеор" 50 м

Вітаємо переможців та призерів змагань! 

 

50 м вільний стиль - дівчата 2011 р.н. та молодші
КУРОЧКІНА Дарина – 1 місце з результатом 45.94 тр.Доскач С.
ДЕМЧЕНКО Орина – 2 місце з результатом 46.05 тр. Гаркавенко Г.
ВІННИК Анастасія – 3 місце з результатом 46.87 тр. Доскач С.

50 м вільний стиль - дівчата 2010 р.н
ШКІТАК Анастасія – 1 місце з результатом 37.76 тр. Доскач С.
ЛАГУНЕНКО Таісія – 2 місце з результатом 39.33 тр. Доскач С.
ЧИРКОВА Діана – 3 місце з результатом 42.28 тр. Доскач С.

50 м вільний стиль - дівчата 2009 р.н
МІГЕЛЬ Маргарита – 1 місце з результатом 42.56 тр.Денисенко Є.
ТРЕТЬЯКОВА Дар'я – 2 місце з результатом 44.78 тр.Волошенко Є.
КОНОНЕНКО Віолетта – 3 місце з результатом 45.31 тр.Гайдар К.

50 м вільний стиль - дівчата 2008 р.н.
ЄРЕМЕНКО Софія – 1 місце з результатом 36.98 тр. Волошенко Є.
ВІТКО Юлія 42.82 – 2 місце з результатом 42.82 тр. Димова А.
ПИЛИПЧУК Ганна – 3 місце з результатом 42.90 тр. Король А.

50 м вільний стиль - дівчата 2007 р.н.
КАРПЕНКО Анастасія – 1 місце з результатом 36.52 тр. Барзинський О.
ГРИСЕНКО Марія – 2 місце з результатом 37.14 тр. Димова А.
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Поліна – 3 місце з результатом 37.77 тр. Волошенко Є.

50 м вільний стиль - дівчата 2006 р.н.
БУРАКОВА Ганна – 1 місце з результатом 35.75 тр.Димова А.
МАМЕДОВА Сабіна – 2 місце з результатом 38.73 тр. Барзинський О.
ВОРОПАЄВА Єва – 3 місце з результатом 40.52 тр. Димова А.

50 м вільний стиль - дівчата 2005 р.н. та старші
ГРИСЕНКО Анна – 1 місце з результатом 32.64 тр.Димова А.
ФЕДЧЕНКО Маріанна – 2 місце з результатом 33.25 тр. Денисенко Є.
ПРУДКА Дар'я – 3 місце з результатом 35.07 тр.Волошенко Є.

50 м вільний стиль - хлопці 2011 р.н. та молодші
ОЛІФІРЕНКО Макар – 1 місце з результатом 41.12 тр.Доскач С.
КАНЗАС Данііл – 2 місце з результатом 43.77 тр.Гаркавенко Г.
ЦУКАНОВ Дамір – 3 місце з результатом 43.81 тр.Кардаш А.,Гаркавенко Г

50 м вільний стиль - хлопці 2010 р.н.
ЖАРІКОВ Іван – 1 місце з результатом 37.25 тр.Гаркавенко Г.
ДУРНІКІН Микита – 2 місце з результатом 37.95 тр.Гаркавенко Г.
НОСКОВ Владислав – 3 місце з результатом 38.07 тр.Гаркавенко Г.

50 м вільний стиль - юнаки 2009 р.н.
СОКОЛЯНСЬКИЙ Тимур – 1 місце з результатом 38.43 тр.Сорокіна Н.
ДЕШЕВИХ Олексій – 2 місце з результатом 39.15 тр.Сорокіна Н.
ЧЕРНИШКОВ Микита – 3 місце з результатом 39.45 тр. Король А.

50 м вільний стиль - юнаки 2008 р.н.
БОРИСЕНКО Олександр – 1 місце з результатом 36.14 тр.Гайдар К.
ЧЕРНЕЦЬКИЙ Даніїл – 2 місце з результатом 36.40 тр. Димова А.
ЄКІМОВ Дмитро – 3 місце з результатом 37.58 тр.Король А.

50 м вільний стиль - юнаки 2007 р.н.
КАНАФОЦЬКИЙ Богдан – 1 місце з результатом 32.49 тр.Димова А.
БАВІН Тимофій – 2 місце з результатом 34.53 тр.Волошенко Є.
БУТКО Данієль – 3 місце з результатом 34.76 тр. Волошенко Є.

50 м вільний стиль - юнаки 2006 р.н.
СОКОЛЯНСЬКИЙ Богдан – 1 місце з результатом 30.00 тр.Москалець О., Денисенко Є.
КЛІМОВ Арон – 2 місце з результатом 30.43 тр.Димова А.
ДИЦЮРА Дмитро – 3 місце з результатом 30.88 тр.Волошенко Є.

50 м вільний стиль - юнаки 2004-2005 р.н.
УДОВЕНКО Максим – 1 місце з результатом 29.15 тр.Волошенко Є.
ЛИМАРЕНКО Володимир – 2 місце з результатом 29.36 тр.Волошенко Є.
АБРОСІМОВ Микита – 3 місце з результатом 29.37 тр.Волошенко Є.

50 м вільний стиль - юнаки 2003 р.н. та старші
ВІННИК Антон – 1 місце з результатом 26.96 тр.Денисенко Є.
КЛІМОВ Дмитро – 2 місце з результатом 28.87 тр.Волошенко Є.
ФЕДЬКО Микола – 3 місце з результатом 29.29 тр. Лабунець О., Чемеринська І.

100 м вільний стиль - дівчата 2011 р.н. та молодші
ВІННИК Анастасія – 1 місце з результатом 1:46.22 тр.Доскач С.
ГОРБАЧ Кароліна – 2 місце з результатом 1:47.03 тр.Доскач С.
ЗАГОСКІНА Ілона – 3 місце з результатом 1:56.10 тр.Доскач С.

100 м вільний стиль - дівчата 2010 р.н.
ШКІТАК Анастасія – 1 місце з результатом 1:28.56 тр.Доскач С.
ЛАГУНЕНКО Таісія – 2 місце з результатом 1:32.48 тр.Доскач С.
ЧИРКОВА Діана – 3 місце з результатом 1:42.22 тр.Доскач С.

100 м вільний стиль - дівчата 2009 р.н.
МІГЕЛЬ Маргарита – 1 місце з результатом 1:36.98 тр.Денисенко Є.
КОНОНЕНКО Віолетта – 2 місце з результатом 1:54.00 тр.Гайдар К.

100 м вільний стиль - дівчата 2008 р.н.
ЄРЕМЕНКО Софія – 1 місце з результатом 1:28.21 тр.Волошенко Є.
ПИЛИПЧУК Ганна – 2 місце з результатом 1:37.61 тр.Король А.
КУЗНЕЦОВА Софія – 3 місце з результатом 1:40.59 тр.Димова А.

100 м вільний стиль - дівчата 2007 р.н.
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Поліна – 1 місце з результатом 1:28.06 тр.Волошенко Є.
ВАСИЛЬЧУК Діана – 2 місце з результатом 1:32.32 тр.Димова А.
КРАВЧЕНКО Катерина – 3 місце з результатом 1:35.89 тр.Волошенко Є.

100 м вільний стиль - дівчата 2006 р.н.
БУРАКОВА Ганна – 1 місце з результатом 1:26.72 тр.Димова А.
ВОРОПАЄВА Єва – 2 місце з результатом 1:38.16 тр.Димова А.
ЄГОРЕНКО Ірина – 3 місце з результатом 1:38.36 тр.Волошенко Є.

100 м вільний стиль - дівчата 2005 р.н. та старші
ГРИСЕНКО Анна – 1 місце з результатом 1:16.47 тр.Димова А.
ПРУДКА Дар'я – 2 місце з результатом 1:20.36 тр.Волошенко Є.
ГОРБЕНКО Анна – 3 місце з результатом 1:20.88 тр.Катишева О.

100 м вільний стиль - хлопці 2011 р.н. та молодші
ОЛІФІРЕНКО Макар – 1 місце з результатом 1:30.38 тр.Доскач С.
СОРОКІН Богдан – 2 місце з результатом 1:41.98 тр.Доскач С.
КАНЗАС Данііл – 3 місце з результатом 1:42.21 тр.Гаркавенко Г.

100 м вільний стиль - хлопці 2010 р.н.
ЖАРІКОВ Іван – 1 місце з результатом 1:26.00 тр.Гаркавенко Г.
ГУСАК Денис – 2 місце з результатом 1:30.31 тр.Доскач С.
АКСЬОНОВ Ярослав – 3 місце з результатом 1:30.68 тр.Гаркавенко Г.

100 м вільний стиль - юнаки 2009 р.н.
СОКОЛЯНСЬКИЙ Тимур – 1 місце з результатом 1:32.92 тр.Сорокіна Н.
ДОНІЧ Максим – 2 місце з результатом 1:35.69 тр.Король А.
ЧЕРНИШКОВ Микита – 3 місце з результатом 1:35.78 тр.Король А.

100 м вільний стиль - юнаки 2008 р.н.
ЄКІМОВ Дмитро – 1 місце з результатом 1:25.70 тр.Король А.
ФАТХУЛЛІН Єгор – 2 місце з результатом 1:27.44 тр.Сорокіна Н.
ЧЕРНЕЦЬКИЙ Даніїл – 3 місце з результатом 1:33.78 тр. Димова А.

100 м вільний стиль - юнаки 2007 р.н.
КАНАФОЦЬКИЙ Богдан – 1 місце з результатом 1:19.39 тр.Димова А.
КРАВЧЕНКО Данило – 2 місце з результатом 1:22.94 тр. Волошенко Є.
БУТКО Данієль – 3 місце з результатом 1:22.99 тр.Волошенко Є.

100 м вільний стиль - юнаки 2006 р.н.
КЛІМОВ Арон – 1 місце з результатом 1:12.72 тр. Димова А.
ДИЦЮРА Дмитро – 2 місце з результатом 1:16.87 тр.Волошенко Є.
МАТВІЄНКО Максим – 3 місце з результатом 1:19.20 тр.Карауш В., Денисенко Є.

100 м вільний стиль - юнаки 2004-2005 р.н.
АБРОСІМОВ Микита – 1 місце з результатом 1:08.41 тр.Волошенко Є.
ПИСАРЕНКОВ Тимофій – 2 місце з результатом 1:08.63 тр.Герасько В., Волошенко Є.
ЛИМАРЕНКО Володимир – 3 місце з результатом 1:09.94 тр.Волошенко Є.

100 м вільний стиль - юнаки 2003 р.н. та старші
ВІННИК Антон – 1 місце з результатом 1:00.96 тр.Денисенко Є.
КЛІМОВ Дмитро – 2 місце з результатом 1:09.80 тр.Волошенко Є.