Результати III-го етапу Ліги плавання

Главная \ Новости \ Результати III-го етапу Ліги плавання
Результати III-го етапу Ліги плавання

Результати III-го етапу «Ліги плавання України»

26-28 жовтня 2018 р.

м. Харьков

 

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з Першим місцем в командній першості!!!

 

 

 

 

1 місце:

1. Малиш Денис  200m  Вільний стиль 9 років і молодше                                              

Тренери: Гайдар К.

1. Кравченко Микита  400m  Вільный стиль 11 - 12 років

Тренери: Москалец О., Очередько І.

1.Кривякін Максим   естафета  4 x 50m Вільный стиль 12 років і молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

1.Кравченко Микита  естафета  4 x 50m Вільный стиль 12 років  і молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

1.Бородянський Михайло естафета  4 x 50m Вільный стиль 12 років і молодше

Тренери: Катишева О., Москалец О., Очередько І.

1.Горбань Натаніель  естафета  4 x 50m Вільный стиль 12 років і молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

1.Аляб'єва  Іванна-Софія   естафета  4 x 50m Вільный стиль 12 років і молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

1.Малахова Олександра  естафета  4 x 50m Вільный стиль 12 років і молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

1.Кривякін Максим  естафета  4 x 50m Вільный стиль 12 років  і молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

1.Горбань Натаніель  естафета  4 x 50m Вільный стиль 12 років  і молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

 

2 місце:

2. Малиш Денис  10 років  200m Баттерфляй                                                              

Тренери: Москалец О., Очередько І.

2. Епіфанова Марія  400m Вільный стиль 9 років  і  молодше

Тренери: Гайдар К.

2. Кустарнікова Аліса  400m Вільный стиль 9 років і молодше

Тренери:

2. Малиш Денис  400m Вільный стиль  9 років  і молодше

Тренери: Гайдар К.

2. Лепша  Дмитро   50m Баттерфляй 10 років і молодше

Тренери: Гайдар К.

2. Шевченко Богдан  50m Вільный стиль 11 - 12 років

Тренери:  Москалец О., Очередько І.

2. Малахова Олександра  естафета  4 x 50m Вільный стиль 11 років і молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

2. Бондаренко Ксенія  естафета  4 x 50m Вільный стиль 11 років і молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

2. Браіловська Поліна   естафета  4 x 50m Вільный стиль 11 років і молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

2. Аляб'єва Іванна-Софія  естафета  4 x 50m Вільный стиль 11 років і  и молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

2. Шевченко Богдан  100m Вільный стиль 11 - 12 років

Тренери: Москалец О., Очередько І.

 

3 місце:

3. Лепша Дмитро  10 лет  200m На спині                                                                   

Тренери: Москалец О., Очередько І.                                                                            

3. Епіфанова Марія  200m Брасс 9 років і  молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Кустарнікова Аліса   200m Брасс 9 років і  молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Малиш  Денис  4 x 50m Вільный стиль 10 років і молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Мамалыга  Олег  естафета  4 x 50m Вільный стиль 10 років і молодше

Тренери: Гайдар К.

3.Теренков  Тімофій  естафета  4 x 50m Вільный стиль 10 років і  молодше

Тренери: Гайдар К.

3. Лепша  Дмитро  естафета  4 x 50m Вільный стиль 10 років і молодше

Тренери: Гайдар К.

3. Лепша  Дмитро   400m Вільный стиль 9 років і  и молодше

Тренери: Гайдар К.

3. Гуревич Кіра   50m Брасс 8 років і  молодше

Тренери: Гайдар К.

3. Лепша  Дмитро  естафета  4 x 50m Комплекс 10 років і  молодше

Тренери: Гайдар К.

3. Малиш Денис  естафета  4 x 50m Комплекс 10 років і  молодше

Тренери: Гайдар К.

3. Кустарнікова Аліса  естафета  4 x 50m Комплекс 10 років  і молодшіе

Тренери: Гайдар К.

3. Епіфанова Марія  естафета  4 x 50m Комплекс 10 років і  молодше

Тренери: Гайдар К.

3. Малахова Олександра   50m Вільный стиль, 10 років                                           

Тренери: Гайдар К.

3. Живага Егор 200m Баттерфляй 11 - 12 років

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Кравченко Микита   200m Вільный стиль 11 - 12 років

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Кустарнікова Аліса   100m Брасс 8 років і  молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Епіфанова Марія   100m Вільный стиль 9 років і  молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Малиш  Денис   100m Вільный стиль  9 років і молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Малиш Денис  естафета  4 x 50m Вільный стиль

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Епіфанова Марія   естафета  4 x 50m Вільный стиль

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Лепша Дмитро   естафета  4 x 50m Вільный стиль

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Кустарнікова Аліса  естафета  4 x 50m Вільный стиль

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Малахова Олександра    100m Вільный стиль 10 - 11 років

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Живага Егор   100m Вільный стиль 11 - 12 років

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Шевченко Богдан   естафета  4 x 50m Вільный стиль 12 років і  молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Браіловська Поліна  естафета  4 x 50m Вільный стиль 12 років і  молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Бондаренко Ксенія  естафета  4 x 50m Вільный стиль 12 років і молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.

3. Бородянський Михайло  естафета  4 x 50m Вільный стиль 12 років і молодше

Тренери: Москалец О., Очередько І.