Результати Чемпіонату Дніпропетровської області

Главная \ Новости \ Результати Чемпіонату Дніпропетровської області
Результати Чемпіонату  Дніпропетровської  області

Результати  Чемпіонату  Дніпропетровської  області  з плавання, який проходив 18-20 жовтня 2018 року.

Вітаємо нашіх спортсменів та їх тренерів з перемогою!

 

1 місце

Кремляков Владислав — на дистанції 50 м на спині   

Тренер :Щербань А.

Остапенко Нікіта — на дистанції 800 м вільний стиль

Тренери :Десетерик О., Щербань А.

Гартман Маргарита — на дистанції 100 м батерфляй

Тренери  :Кардаш А., Щербань А.

Сербина Єлизавета — на дистанції 200 м на спині

Тренери : Лабунець О, Чемеринська І.

Шаєнко Владислава —  на дистанції 200 м на спині

Тренери :  Чемеринська І, Кулик О.

Гартман Маргарита —  на дистанції 50 м батерфляй

Тренери: Кардаш А., Щербань А.

Остапенко Нікіта — на дистанції 400 м вільний стиль

Тренери: Десятерик О., Щербань А.

                                                                                                                                    

2 місце                                                                                              

Сербина Єлизавета  — на дистанції 50 м на спині

Тенери: Лабунець О., Чемеринська І.

Гергель Олександр — на дистанції 1500 м вільний стиль

Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

Остапенко Нікіта —  на дистанції 200 м вільний стиль

Тренери: Десятерик О., Щербань А.

Кремляков Владислав — на дистанції 200 м на спині

Тренер Щербань А.

Гергель Олександр —  на дистанції 400 м комплексне плавання

Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

Подгорний Данило — на дистанції 50 м батерфляй

Тренери: Сорокіна Н., Щербань А.

Кремляков Владислав —  на дистанції  100 м на спині

Тренер: Щербань А.

 

3 місце                                                                                                                                                                

Гартман Маргарита — на дистанції 100 м вільний стиль

Тренери: Кардаш А., Щербань А.

Шаєнко Владислава — на дистанції 800 м вільний стиль

Тренери: Чемеринська І., Кулик О.

Гергель Олександр — на дистанції 800 м вільний стиль

Тренер: Лабунець О., Чемеринська І.

Геращенко Назар —  на дистанції 1500 м вільний стиль

Тренер: Кулик О.

Мулік Олександра —  на дистанції 400 м комплексне плавання

Тренер: Кулик О.

Сербина Єлизавета —  на дистанції 100 м на спині

Тренени: Лабунець О., Чемеринська І.

Гартман Маргарита —  на дистанції 400 м вільний стиль

Тренери: Кардаш А., Щербань А.