Результати Чемпіонату області з плавання

Главная \ Новости \ Результати Чемпіонату області з плавання
Результати Чемпіонату області з плавання

Результати Чемпіонату області з плавання серед юніорів та юнаків

1-3 листопада  2018 р.

м. Кам’янське

 

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів!!!

 

 

 

I місце:

 

Желтяков Олександр юнаки – 2004р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

50 м на спіні юнаки – 2004р.н. та молодші

Гартман Маргарита 100 м вільний стиль – 2003 р.н. та молодші

(тренени: Кардаш А., Щербань А.)

Бендюженко Михайло  200 м батерфляй – юнаки 2004 р.н. та молодші                

(тренери: Десятерик О, Щербань А.)

Тютюнник Софія  800 м вільний стиль – дівчата 2005 р.н. та молодші                    

(тренери: Кулик О.)

Тютюнник Софія  800 м вільний стиль – дівчата 2003 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Геращенко Назар 800 м вільний стиль – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Гергель Олександр 800 м вільний стиль – юнаки 2002 р.н. та молодші

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

Геращенко Назар 1500 м вільний стиль – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Гергель Олександр 1500 м вільний стиль – юнаки 2002 р.н. та молодші

(тренери: Лабунець О.,Чемеринська І.)

Гартман Маргарита 100 м батерфляй – дівчата 2003 р.н. та молодші

(тренери: Кардаш А., Щербань А.)

Бендюженко Михайло 100 м батерфляй – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Десятерик О., Щербань А.)

Ольховік Ян 200 м вільний стиль – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Шаєнко Владислава  200 м на спині – дівчата 2003 р.н. та молодші

(тренери: Чемеринська І., Кулик О.)

Симоненко Володимир 200 м на спині – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Сорокіна Н., Кулик О.)

Корчинський  Кирило 200 м на спині – юнаки 2002 р.н. та молодші

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І., Цвєтов О.)

Геращенко Назар 400 м комплексне плавання – юнаки 2004 р.н. та молодше

(тренери: Кулик О.)

Гергель Олександр 400 м комплексне плавання – юнаки 2002 р.н. та молодше

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

Гартман Маргарита  50м батерфляй – дівчата 2003 р.н. та молодші

(тренери: Кардаш А., Щербань А.)

Желтяков Олександр 100 м на спині – юнаки  2004 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Корчинський Кирило 100 м на спині – юнаки  2002 р.н. та молодші

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І., Цвєтов О.)

Желтяков Олександр 200 м комплексне плавання – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Гергель Олександр 200 м комплексне плавання – юнаки 2002 р.н. та молодші

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

Тютюнник Софія  400 м вільний стиль – дівчата 2005 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Шаєнко Владислава  400 м вільний стиль – дівчата 2003 р.н. та молодші

(тренери: Чемеринська І., Кулик О.)

 

II місце:

 

 Шаєнко Владислава 50 м на спіні - дівчата 2003 р.н. та молодші

(тренери: Чемеринська І., Кулик О.)

Корчинський  Кирило 50 м на спіні юнаки – 2002р.н. та молодші

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І., Цвєтов О.)

Симоненко Володимир 100 м вільний стиль   –  юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Сорокіна Н., Кулик О.)

Ольховік Ян 100 м вільний стиль   –  юнаки  2004 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Логвінов Олександр 200 м брас – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Мулік Олександра 800 м вільний стиль – дівчата 2005 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Мулік Олександра  800 м вільний стиль – дівчата 2003 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

 Бендюженко Михайло  800 м вільний стиль – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Десятерик О., Щербань А.)

 Бендюженко Михайло 1500 м вільний стиль – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Десятерик О., Щербань А.)

Геращенко Назар 1500 м вільний стиль – юнаки 2002 р.н. та молодші             

(тренери: Кулик О.)

Оксень Владислав 100 м батерфляй – юнаки 2002 р.н. та молодші

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

Мулік Олександра 200 м вільний стиль – дівчата 2005 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Постолов Богдан  200 м вільний стиль – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Бендюженко Михайло  400 м комплексне плавання – юнаки 2004 р.н. та молодше

(тренери: Десятерик О., Щербань А.)

Геращенко Назар 400 м комплексне плавання – юнаки 2002 р.н. та молодше

(тренери: Кулик О.)

Симоненко Володимир  50 м вільний стиль –  юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Сорокіна Н., Кулик О.)

Топчий Ярослав 50 м вільний стиль –  юнаки 2002 р.н. та молодші

(тренери: Сорокіна Н., Цвєтов О., Лабунець О., Чемеринська І.)

Логвінов Олександр 100 м брас – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Шаєнко Владислава  100 м на спині – дівчата 2003 р.н. та молодші

(тренери: Чемеринська І., Кулик О.)

Мулік Олександр  400 м вільний стиль – дівчата 2005 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Тютюнник Софія  400 м вільний стиль – дівчата 2003 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Геращенко Назар 400 м вільний стиль – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

 

III місце:

 

Симоненко Володимир 50 м на спіні – юнаки 2004р.н. та молодші

(тренери: Сорокіна Н., Кулик О.)

Борейчук Аліна 100 м вільний стиль – дівчата 2005 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Шаєнко Владислава 100 м вільний стиль   –  дівчата 2003 р.н. та молодші

(тренери: Чемеринська І., Кулик О.)

 Приймаченко Валерій  200 м батерфляй – юнаки 2002 р.н. та молодші

(тренери: Дуднік О., Лабунець О., Чемеринська І.)

Борейчук Аліна 800 м вільний стиль – дівчата 2005 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Борейчук Аліна  800 м вільний стиль – дівчата 2003 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Ольховік Ян  800 м вільний стиль – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Геращенко Назар 800 м вільний стиль – юнаки 2002 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Постолов Богдан 1500 м вільний стиль – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Бендюженко Михайло 1500 м вільний стиль – юнаки 2002 р.н. та молодші

(тренери: Десятерик О., Щербань А.)

Тютюнник Софія 200 м вільний стиль – дівчата 2005 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Кошиль Микита 200 м вільний стиль – юнаки 2002 р.н. та молодші

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

Семенова Анна 200 м на спині – дівчата 2005 р.н. та молодші

(тренери: Москалець  О., Очередько О.)

Мулік Олександра 400 м комплексне плавання – дівчата 2005 р.н. та молодше

(тренери: Кулик О.)

Мулік Олександра 400 м комплексне плавання – дівчата 2003 р.н. та молодше

(тренери: Кулик О.)

Гур’єв Даніл 400 м комплексне плавання – юнаки 2004 р.н. та молодше

(тренери: Кулик О.)

Шаєнко Владислава 50 м вільний стиль– дівчата 2003 р.н. та молодші

(тренери: Чемеринська І., Кулик О.)

Семенова Анна 100 м на спині – дівчата 2005 р.н. та молодші

(тренери: Москалець О., Очередько І.)

Симоненко Володимир  100 м на спині – юнаки  2004 р.н. та молодші

(тренери: Сорокіна Н., Кулик О.)

Яланська  Ірина  200 м комплексне плавання – дівчата 2003 р.н. та молодші

(тренери: Сорокіна Н., Кулик О.)

Кошиль Микита 200 м комплексне плавання – юнаки 2002 р.н. та молодші

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

Мулік Олександра  400 м вільний стиль – дівчата 2003 р.н. та молодші

(тренери: Кулик О.)

Бендюженко Михайло  400 м вільний стиль – юнаки 2004 р.н. та молодші

(тренери: Десятерик О., Щербань А.)

Гергель Олександр  на дистанції  400 м вільний стиль – юнаки 2002 р.н. та молодші

(тренери: Лабунець О, Чемеринська І.)