Результати Чемпіонат міста Дніпра з плавання серед юніорів та юнаків 29 - 31 жовтня 2019 року м. Дніпро

Главная \ Новости \ Результати Чемпіонат міста Дніпра з плавання серед юніорів та юнаків 29 - 31 жовтня 2019 року м. Дніпро
Результати  Чемпіонат  міста Дніпра з плавання серед юніорів та юнаків 29 - 31 жовтня 2019 року м. Дніпро

Результати  Чемпіонат  міста Дніпра з плавання серед юніорів та юнаків.

29 - 31 жовтня 2019 р. м. Дніпро

ПВВС "Метеор"  50 м

 

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Наші вихованці , як завжди, продемонстрували гарні результати на індивідуальних дистанціях та вибороли медалі у триборстві!

 

1 місце

БРАІЛОВСЬКА Поліна - 50 м на спині з результатом  36.25

Тренери: Москалець О., Очередько І.

СЕМЕНОВА Анна - 50 м на спині з результатом  35.19

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ПРУДКА Дар'я - 50 м на спині з результатом   42.00

Тренер:  Волошенко Є.

КРИВЯКІН Максим - 50 м на спині з результатом  31.90

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр - 50 м на спині з результатом  28.22

Тренер: Кулик О.

ІНДИЦЬКИЙ Артем - 50 м на спині з результатом  35.09

Тренер:  Волошенко Є.

МАЛАХОВА Олександра - 100 м вільний стиль з результатом  1:09.25

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БОРЕЙЧУК Аліна - 100 м вільний стиль з результатом  1:03.25

Тренер: Кулик О.

КРАСІН Михайло - 100 м вільний стиль з результатом  1:00.06

Тренер: Кулик О.

ОЛЬХОВІК Ян - 100 м вільний стиль з результатом  56.28

Тренер: Кулик О.

АЛЯБ'ЄВА Іванна-Софія - 200 м брас  з результатом  3:15.89

Тренери: Москалець О., Очередько І.

МЕЛЬНИКОВ Микита - 200 м брас  з результатом  2:58.53

Тренери: Москалець О., Очередько І.

МУХА Олексій - 200 м брас  з результатом  2:42.22

Тренер: Кулик О.

ЛОГВІНОВ Олександр - 200 м брас  з результатом  2:37.50

Тренер: Кулик О.

ДОНЦОВ Святослав - 200 м брас  з результатом  2:41.86

Тренери: Яримбаш К., Цвєтов О.

ГРИМАЛЮК Анастасія - 200 м батерфляй  з результатом  2:55.74

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГОРБАНЬ Натаніель - 200 м батерфляй  з результатом  2:50.34

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло - 200 м батерфляй  з результатом  2:17.37

Тренери:  Десятерик О., Щербань А.

ГЕРАЩЕНКО Назар - 200 м батерфляй  з результатом  2:21.10

Тренер: Кулик О.

ОКСЕНЬ Владислав - 200 м батерфляй  з результатом  2:21.50

Тренери: Лабунець О., Щербань А.

ЄПІФАНОВА Марія - 800 м вільний стиль з результатом  11:26.25

Тренер: Гайдар К.

ТКАЧЕНКО Злата - 800 м вільний стиль з результатом  10:18.88

Тренери:  Десятерик О., Щербань А.

БОРЕЙЧУК Аліна - 800 м вільний стиль з результатом  9:57.81

Тренер: Кулик О.

КРАСІН Михайло - 800 м вільний стиль з результатом  9:49.52

Тренер: Кулик О.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло - 800 м вільний стиль з результатом  9:08.84

Тренери:  Десятерик О., Щербань А.

ОЛЬХОВІК Ян - 800 м вільний стиль з результатом  9:15.80

Тренер: Кулик О.

АЛЯБ'ЄВА Іванна-Софія - 50 м батерфляй з результатом  35.40

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ТЮТЮННИК Софія - 50 м батерфляй з результатом  33.50

Тренер: Кулик О.

ГОРБАНЬ Натаніель - 50 м батерфляй з результатом  29.00

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло - 50 м батерфляй з результатом  27.27

Тренери:  Десятерик О., Щербань А.

ПОСТОЛОВ Богдан - 50 м батерфляй з результатом  27.50

Тренер: Кулик О.

АЛЯБ'ЄВА Іванна-Софія - 100 м брас з результатом  1:31.21

Тренери: Москалець О., Очередько І.

КРАСІН Михайло - 100 м брас з результатом  1:19.32

Тренер: Кулик О.

ЛОГВІНОВ Олександр - 100 м брас з результатом  1:10.82

Тренер: Кулик О.

ДОНЦОВ Святослав - 100 м брас з результатом  1:12.33

Тренери: Яримбаш К., Цвєтов О

МАЛАХОВА Олександра - 200 м вільний стиль з результатом  2:27.43

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БОРЕЙЧУК Аліна - 200 м вільний стиль з результатом  2:17.17

Тренер: Кулик О.

КРАСІН Михайло - 200 м вільний стиль з результатом  2:10.52

Тренер: Кулик О.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло - 200 м вільний стиль з результатом  2:06.79

Тренери:  Десятерик О., Щербань А.

ОЛЬХОВІК Ян - 200 м вільний стиль з результатом   2:02.67

Тренер: Кулик О.

БРАІЛОВСЬКА Поліна - 200 м на спині з результатом  2:56.35

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ТКАЧЕНКО Злата - 200 м на спині з результатом  2:37.94

Тренери:  Десятерик О., Щербань А.

БОРЕЙЧУК Аліна - 200 м на спині з результатом  2:34.08

Тренер: Кулик О.

КРИВЯКІН Максим - 200 м на спині з результатом  2:35.21

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло - 200 м на спині з результатом  2:31.21

Тренери:  Десятерик О., Щербань А.

ГЕРАЩЕНКО Назар - 200 м на спині з результатом  2:24.18

Тренер: Кулик О.

ТКАЧЕНКО Злата - 400 м комплекс   з результатом  5:34.39

Тренери:  Десятерик О., Щербань А.

ТЮТЮННИК Софія - 400 м комплекс   з результатом  5:34.41

Тренер: Кулик О.

КРАСІН Михайло - 400 м комплекс   з результатом   5:24.84

Тренер: Кулик О.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло - 400 м комплекс   з результатом   4:59.07

Тренери:  Десятерик О., Щербань А.

 ПОСТОЛОВ Богдан - 400 м комплекс   з результатом   4:57.38

Тренер: Кулик О.

ДОНЦОВ Святослав - 400 м комплекс   з результатом   5:46.35

Тренери:  Яримбаш К., Цвєтов О.

АЛЯБ'ЄВА Іванна-Софія - 50 м вільний стиль з результатом   31.85

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 ГРИМАЛЮК Анастасія - 50 м вільний стиль з результатом   30.48

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ТЮТЮННИК Софія - 50 м вільний стиль з результатом   30.85

Тренер: Кулик О.

КРИВЯКІН Максим - 50 м вільний стиль з результатом   26.59

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр - 50 м на спині з результатом  25.31

Тренер: Кулик О.

ОЛЬХОВІК Ян - 50 м на спині з результатом  25.70

Тренер: Кулик О.

ТОПЧІЙ Ярослав - 50 м на спині з результатом  25.35

Тренери: Сорокіна Н., Цвєтов О., Лабунець О., Чемеринська І.

АЛЯБ'ЄВА Іванна-Софія - 50 м брас з результатом  41.94

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГОРБЕНКО Анна - 50 м брас з результатом  47.61

Тренер:  Катишева О.

МЕЛЬНИКОВ Микита - 50 м брас з результатом  36.38

Тренери: Москалець О., Очередько І.

МУХА Олексій - 50 м брас з результатом  33.97

Тренер: Кулик О.

ЛОГВІНОВ Олександр - 50 м брас з результатом  31.56

Тренер: Кулик О.

ДОНЦОВ Святослав - 50 м брас з результатом  32.00

Тренер:  Яримбаш К., Цвєтов О.

ГОРБАНЬ Натаніель - 100 м батерфляй з результатом  1:08.05

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло - 100 м батерфляй з результатом  1:00.99

Тренери: Десятерик О., Щербань А.

ПОСТОЛОВ Богдан - 100 м батерфляй з результатом  1:01.17

Тренер: Кулик О.

ОКСЕНЬ Владислав - 100 м батерфляй з результатом  1:01.10

Тренери: Лабунець О., Щербань А.

БРАІЛОВСЬКА Поліна  - 100 м на спині з результатом  1:19.95

Тренери: Москалець О., Очередько І.

СЕМЕНОВА Анна - 100 м на спині з результатом  1:14.56

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БОРЕЙЧУК Аліна - 100 м на спині з результатом  1:11.17

Тренер: Кулик О.

КРИВЯКІН Максим - 100 м на спині з результатом  1:10.85

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГЕРАЩЕНКО Назар - 100 м на спині з результатом  1:08.87

Тренер: Кулик О.

МАЛАХОВА Олександра -  200 м комплекс  з результатом  2:51.10

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ТЮТЮННИК Софія -  200 м комплекс  з результатом  2:37.69

Тренер: Кулик О.

БРАТУТА Олександр - 200 м комплекс  з результатом  2:37.87

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр - 200 м комплекс  з результатом  2:14.57

Тренер: Кулик О.

ЛОГВІНОВ Олександр - 200 м комплекс  з результатом  2:27.41

Тренер: Кулик О.

ДОНЦОВ Святослав - 200 м комплекс  з результатом  2:41.91

Тренери: Яримбаш К., Цвєтов О.

ТКАЧЕНКО Злата - 400 м вільний стиль з результатом  4:56.08

Тренери: Десятерик О., Щербань А.

БОРЕЙЧУК Аліна - 400 м вільний стиль з результатом  4:52.69

Тренер: Кулик О.

КРАСІН Михайло - 400 м вільний стиль з результатом  4:35.98

Тренер: Кулик О.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло - 400 м вільний стиль з результатом  4:28.67

Тренери: Десятерик О., Щербань А.

ОЛЬХОВІК Ян - 400 м вільний стиль з результатом  4:21.00

Тренер: Кулик О.

 

2 місце

МАЛАХОВА Олександра  - 50 м на спині з результатом  38.32

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БАРАННІКОВА Софія - 50 м на спині з результатом   43.83

Тренери: Катишева О., Денисенко Є.

ГЕРАЩЕНКО Назар - 50 м на спині з результатом   31.88

Тренер: Кулик О.

ГРИМАЛЮК Анастасія - 100 м вільний стиль з результатом  1:06.06

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ТЮТЮННИК Софія - 100 м вільний стиль з результатом  1:05.73

Тренер: Кулик О.

ГОРБЕНКО Анна - 100 м вільний стиль з результатом  1:24.90

Тренер: Катишева О.

ГОРБАНЬ Натаніель  - 100 м вільний стиль з результатом  1:00.50

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло - 100 м вільний стиль з результатом  59.08

Тренери:  Десятерик О., Щербань А.

ПОСТОЛОВ Богдан - 100 м вільний стиль з результатом  57.87

Тренер: Кулик О.

ТОПЧІЙ Ярослав - 100 м вільний стиль з результатом  58.31

Тренери: Сорокіна Н., Цвєтов О., Лабунець О., Чемеринська І.

ЦИРБУЛЬОВА Мілана - 200 м брас  з результатом  3:15.89

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БРАТУТА Олександр - 200 м брас  з результатом  3:01.50

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГЕРАЩЕНКО Назар - 200 м брас  з результатом  2:48.55

Тренер: Кулик О.

ГУР'ЄВ Даніл - 200 м батерфляй з результатом  2:38.86

Тренер: Кулик О.

ГРИМАЛЮК Анастасія - 800 м вільний стиль з результатом  10:39.24

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ТЮТЮННИК Софія - 800 м вільний стиль з результатом  10:16.02

Тренер: Кулик О.

 КРАВЧЕНКО Микита - 800 м вільний стиль з результатом  9:56.03

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр - 800 м вільний стиль з результатом  9:35.80

Тренер: Кулик О.

ПОСТОЛОВ Богдан - 800 м вільний стиль з результатом  9:44.86

Тренер: Кулик О.

МАЛАХОВА Олександра  -  50 м батерфляй з результатом  36.00

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ТКАЧЕНКО Злата -  50 м батерфляй з результатом  32.44

Тренери:  Десятерик О., Щербань А.

БИРИЦЬКИЙ Гліб -  50 м батерфляй з результатом  30.19

Тренер: Кулик О.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр - 50 м батерфляй з результатом  27.29

Тренер: Кулик О.

ОЛЬХОВІК Ян - 50 м батерфляй з результатом  28.12

Тренер: Кулик О.

ОКСЕНЬ Владислав - 50 м батерфляй з результатом  27.18

Тренери: Лабунець О., Щербань А.

ЧЕРНИШОВА Поліна - 100 м брас з результатом  1:31.21

Тренери: Москалець О., Очередько І.

МАГЛА Марія - 100 м брас з результатом  1:49.48

Тренер:  Лабунець О.

БРАТУТА Олександр - 100 м брас з результатом  1:21.94

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГРИМАЛЮК Анастасія - 200 м вільний стиль з результатом  2:26.75

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГОРБАНЬ Натаніель - 200 м вільний стиль з результатом  2:18.39

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ОКСЕНЬ Владислав - 200 м вільний стиль з результатом  2:11.54

Тренери:  Лабунець О., Щербань А.

ГАВРИЛОВА Софія - 200 м на спині з результатом  2:56.35

Тренер:  Гайдар К.

СЕМЕНОВА Анна - 200 м на спині з результатом  2:44.15

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГУР'ЄВ Даніл - 200 м на спині з результатом  2:33.05

Тренер: Кулик О.

АЛЯБ'ЄВА Іванна-Софія - 400 м комплекс   з результатом  6:13.28

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГРИМАЛЮК Анастасія - 400 м комплекс   з результатом  6:00.47

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГОРБАНЬ Натаніель  - 400 м комплекс   з результатом  5:32.16

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ПОДГОРНИЙ Ілля - 400 м комплекс  з результатом  5:24.56

Тренери:  Сорокіна Н., Щербань А.

МАЛАХОВА Олександра - 50 м вільний стиль з результатом  31.87

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 СЕМЕНОВА Анна - 50 м вільний стиль з результатом  30.50

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ПРУДКА Дар'я - 50 м вільний стиль з результатом  36.17

Тренер:  Волошенко Є.

ФЕДЧЕНКО Маріанна - 50 м вільний стиль з результатом  33.49

Тренер: Денисенко Є.

БИРИЦЬКИЙ Гліб - 50 м вільний стиль з результатом  27.32

Тренер: Кулик О.

БРАІЛОВСЬКА Поліна - 50 м брас  з результатом  42.79

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БАРАННІКОВА Софія - 50 м брас  з результатом  46.29

Тренери: Катишева О., Денисенко Є.

БРАТУТА Олександр - 50 м брас  з результатом  37.03

Тренери: Москалець О., Очередько І.

АЛЯБ'ЄВ Ян - 50 м брас  з результатом  36.08

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ІНДИЦЬКИЙ Артем - 50 м брас  з результатом  35.48

Тренер: Волошенко Є.

ГРИМАЛЮК Анастасія - 100 м батерфляй з результатом  1:16.16

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БИРИЦЬКИЙ Гліб - 100 м батерфляй з результатом  1:15.22

Тренер: Кулик О.

ОЛЬХОВІК Ян - 100 м батерфляй з результатом  1:02.00

Тренер: Кулик О.

ГАВРИЛОВА Софія - 100 м на спині з результатом  1:31.12

Тренер: Гайдар К.

ТКАЧЕНКО Злата - 100 м на спині з результатом  1:14.89

Тренери: Десятерик О., Щербань А.

ГУР'ЄВ Даніл - 100 м на спині з результатом  1:11.13

Тренер: Кулик О.

ГОРБАНЬ Натаніель  - 200 м комплекс  з результатом  2:40.03

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло - 200 м комплекс  з результатом  2:23.96

Тренери: Десятерик О., Щербань А

ПОДГОРНИЙ Ілля - 200 м комплекс  з результатом  2:32.82

Тренери:  Сорокіна Н., Щербань А.

МАЛАХОВА Олександра - 400 м вільний стиль з результатом  5:27.59

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГРИМАЛЮК Анастасія - 400 м вільний стиль з результатом  5:10.37

Тренери: Москалець О., Очередько І.

КРАВЧЕНКО Микита - 400 м вільний стиль з результатом  4:52.40

Тренери: Москалець О., Очередько І.

 

 

3 місце

ТКАЧЕНКО Злата - 50 м на спині з результатом  35.30

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ФЕДЧЕНКО Маріанна - 50 м на спині з результатом  39.74

Тренер:  Денисенко Є.

БИРИЦЬКИЙ Гліб - 50 м на спині з результатом  34.50

Тренер: Кулик О.

БРАІЛОВСЬКА Поліна - 100 м вільний стиль з результатом  1:09.25

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ТКАЧЕНКО Злата - 100 м вільний стиль з результатом  1:06.95

Тренери:  Десятерик О., Щербань А.

МАГЛА Марія - 100 м вільний стиль з результатом  1:29.08

Тренер:  Лабунець О.

БИРИЦЬКИЙ Гліб - 100 м вільний стиль з результатом  1:00.68

Тренер: Кулик О.

ГАВРИЛОВ Костянтин - 100 м вільний стиль з результатом  1:00.72

Тренер: Кулик О.

ВІННИК Антон - 100 м вільний стиль з результатом  1:02.29

Тренери: Денисенко Є.

ГАВРИЛОВА Софія - 200 м брас  з результатом  3:24.00

Тренери: Гайдар К.

ЩИГОЛЕВА Вероніка - 200 м брас  з результатом  3:06.10

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГРИМАЛЮК Анастасія - 50 м батерфляй з результатом  34.03

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГЕРАЩЕНКО Назар - 50 м батерфляй з результатом  28.98

Тренер: Кулик О.

ГАВРИЛОВА Софія - 100 м брас з результатом  1:37.47

Тренер: Гайдар К.

ЩИГОЛЕВА Вероніка - 100 м брас з результатом  1:26.78

Тренери: Москалець О., Очередько І.

МЕЛЬНИКОВ Микита - 100 м брас з результатом  1:23.12

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГЕРАЩЕНКО Назар - 100 м брас з результатом  1:17.98

Тренер: Кулик О.

ГАВРИЛОВА Софія - 200 м вільний стиль з результатом  2:58.73

Тренер: Гайдар К.

БРАТУТА Олександр - 200 м вільний стиль з результатом  2:18.76

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГАВРИЛОВ Костянтин - 200 м вільний стиль з результатом  2:11.04

Тренер: Кулик О.

ПОДГОРНИЙ Ілля - 200 м вільний стиль з результатом  2:15.11

Тренери: Сорокіна Н., Щербань А.

ПЕТРЕНКО Марія - 200 м на спині з результатом  2:55.98

Тренери: Москалець О., Очередько І.

МАЛИШ Денис  - 400 м комплекс   з результатом  5:38.75

Тренер: Гайдар К.

ТКАЧЕНКО Злата - 50 м вільний стиль з результатом  30.83

Тренери:  Десятерик О., Щербань А.

АЛЯБ'ЄВ Ян - 50 м вільний стиль з результатом  26.76

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГЕРАЩЕНКО Назар - 50 м вільний стиль з результатом  26.84

Тренер: Кулик О.

ВІННИК Антон - 50 м вільний стиль з результатом  28.07

Тренер:  Денисенко Є.

ЦИРБУЛЬОВА Мілана - 50 м брас з результатом  43.78

Тренери: Москалець О., Очередько І.

МАГЛА Марія - 50 м брас з результатом  47.43

Тренер: Лабунець О.

ГЕРАЩЕНКО Назар - 50 м брас з результатом  35.84

Тренер: Кулик О.

ГЕРАЩЕНКО Назар - 100 м батерфляй з результатом  1:05.11

Тренер: Кулик О.

КАЧЕНЮК Поліна - 100 м на спині з результатом  1:33.38

Тренери: Москалець О., Очередько І.

МУХА Олексій - 100 м на спині з результатом  1:19.90

Тренер: Кулик О.

АЛЯБ'ЄВА Іванна-Софія - 200 м комплекс з результатом  2:55.06

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ПЕТРЕНКО Марія - 200 м комплекс  з результатом  3:06.14

Тренери: Москалець О., Очередько І.

СЕМЕНОВА Анна - 400 м вільний стиль з результатом  5:32.01

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ГУР'ЄВ Даніл - 400 м вільний стиль з результатом  4:47.00

Тренер: Кулик О.

ПОДГОРНИЙ Ілля - 400 м вільний стиль з результатом  4:49.87

Тренери:  Сорокіна Н., Щербань А.

 

Вітаємо переможців та призерів змагань у триборстві!

1 місце

МАЛАХОВА Олександра  - дівчата 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БОРЕЙЧУК Аліна - дівчата 2005 р.н.

Тренер: Кулик О.

КРАСІН Михайло - юнаки 2006 р.н.

Тренер: Кулик О.

ЖЕЛТЯКОВ Олександр - юнаки 2005 р.н

Тренер: Кулик О.

ОЛЬХОВІК Ян - юнаки 2004 р.н.

Тренер: Кулик О.

2 місце

БРАІЛОВСЬКА Поліна - дівчата 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ТЮТЮННИК Софія - дівчата 2005 р.н.   

Тренер: Кулик О.

КРИВЯКІН Максим - юнаки 2006 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

БЕНДЮЖЕНКО Михайло - юнаки 2005 р.н.

Тренери: Десятерик О., Щербань А.

ПОСТОЛОВ Богдан - юнаки 2004 р.н.

Тренер: Кулик О.

ОКСЕНЬ Владислав - юнаки 2003 р.н

Тренери: Лабунець О., Щербань А.

3 місце

АЛЯБ'ЄВА Іванна-Софія - дівчата 2007 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ТКАЧЕНКО Злата  - дівчата 2006 р.н.

Тренери:  Десятерик О., Щербань А.

ГОРБАНЬ Натаніель - юнаки 2006 р.н.

Тренери: Москалець О., Очередько І.

ЛОГВІНОВ Олександр - юнаки 2004 р.н.

Тренер: Кулик О.

ДОНЦОВ Святослав - юнаки 2003 р.н.

Тренери: Яримбаш К., Цвєтов О.