Результати ІІ-го етапу «SEA STAR»

Главная \ Новости \ Результати ІІ-го етапу «SEA STAR»
Результати ІІ-го етапу «SEA STAR»

Результати  другого етапу річної серії відкритих дитячих турнірів з плавання «SEA STAR»

28-30 березня 2019року, м.Харьків

Басейн «Акварена»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо спортсменів і тренерів з перемогою!

 

1 місце

100 м вільний стиль

Малахова Александра  з результатом 1:10.38

тренери: Очередько І., Москалець О.

Алябьев Ян з результатом 1:02.16

тренери: Очередько І., Москалець О.

Кравченко Никита з результатом  1:03.90

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м на спині

Cеменова Анна з результатом  1:15.15

тренери: Очередько І., Москалець О.

Браиловская Полина з результатом  1:20.46

тренери: Очередько І., Москалець О.

Шевченко Богдан з результатом   1:16.66

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м вільний стиль

Малахова Александра з результатом  31.75

тренери: Очередько І., Москалець О.

Алябьев Ян з результатом  27.60

тренери: Очередько І., Москалець О.

Кравченко Никита  з результатом  29.28

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м брас

Алябьев Ян з результатом  36.38

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м а спині

Браиловская Полина з результатом   37.52

тренери: Очередько І., Москалець О.

200 м комплекс

Алябьев Ян з результатом 2:39.34

тренери: Очередько І., Москалець О.

Шевченко Богдан з результатом 2:42.41

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м вільний стиль

Малахова Александра з результатом 1:10.38

тренери: Очередько І., Москалець О.

Алябьев Ян з результатом 1:02.16

тренери: Очередько І., Москалець О.

Кравченко Никита з результатом 1:03.90

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м на спині

Cеменова Анна з результатом 1:15.15

тренери: Очередько І., Москалець О.

Браиловская Полина з результатом 1:20.46

тренери: Очередько І.В., Москалець О.І.

Шевченко Богдан з результатом 1:16.66

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м вільний стиль

Малахова Александра з результатом 31.75

тренери: Очередько І., Москалець О.

Алябьев Ян з результатом 27.60

тренери: Очередько І., Москалець О.

Кравченко Никита з результатом 29.28

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м брас

Алябьев Ян з результатом 36.38

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м на спині

Браиловская Полина з результатом 37.52

тренери: Очередько І., Москалець О.

200 м комплекс

Алябьев Ян з результатом 2:39.34

тренери: Очередько І., Москалець О.

Шевченко Богдан з результатом 2:42.41

тренери: Очередько І., Москалець О.

 

2 місце

100 м вільний стиль

Алябьева Иванн-София з результатом 1:13.15

тренери: Очередько І., Москалець О.

Грималюк Анастасия з результатом 1:07.31

тренери: Очередько І., Москалець О.

Алябьева Иванн-София з результатом 1:13.15

тренери: Очередько І., Москалець О.

Горбань Натаниэль  з результатом 1:01.38

тренери: Очередько І., Москалець О.

Шевченко Богдан з результатом 1:05.44

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м батерфляй

Грималюк Анастасия з результатом 1:19.69

тренери: Очередько І., Москалець О.

Малахова Александра з результатом 1:32.37

тренери: Очередько І., Москалець О.

Живага Егор з результатом 1:14.88

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м на спині

Кривякин Максим з результатом 1:15.34

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м вільний стиль

Cеменова Анна з результатом 30.37

тренери: Очередько І., Москалець О.

Алябьева Иванн-София з результатом  32.31

тренери: Очередько І., Москалець О.

Кривякин Максим з результатом  27.60

тренери: Очередько І., Москалець О.

Живага Егор з результатом  29.78

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 брас

Строган Лолита  з результатом  43.12

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м батерфляй

Малахова Александра з результатом 37.60

тренери: Очередько І., Москалець О.

Горбань Натаниэль  з результатом 30.80

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м на спині

Cеменова Анна з результатом 33.81

тренери: Очередько І., Москалець О.

Кривякин Максим  з результатом 33.72

тренери: Очередько І., Москалець О.

Шевченко Богдан з результатом 35.03

тренери: Очередько І., Москалець О

200 м комплекс

Cеменова Анна з результатом 2:45.78

тренери: Очередько І., Москалець О.

Горбань Натаниэль з результатом 2:30.90

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м вільний стиль

Грималюк Анастасия з результатом 1:07.31

тренери: Очередько І., Москалець О.

Алябьева Иванн-София з результатом 1:13.15

тренери: Очередько І., Москалець О.

Горбань Натаниэль з результатом 1:01.38

тренери: Очередько І., Москалець О.

Шевченко Богдан з результатом 1:05.44

тренери: Очередько І.В., Москалець О.І.

100 м брас

Грималюк Анастасия з результатом 1:19.69

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м батерфляй

Малахова Александра з результатом 1:32.37

тренери: Очередько І., Москалець О.

Живага Егор з результатом 1:14.88

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м на спині

Кривякин Максим з результатом 1:15.34

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м вільний стиль

Cеменова Анна з результатом 30.37

тренери: Очередько І., Москалець О.

Алябьева Иванн-София з результатом 32.31

тренери: Очередько І., Москалець О.

Кривякин Максим  з результатом 27.60

тренери: Очередько І., Москалець О.

Живага Егор з результатом 29.78

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м брас

Строган Лолита  з результатом 43.12

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м батерфляй

Малахова Александра з результатом 37.60

тренери: Очередько І., Москалець О.

Горбань Натаниэль з результатом 30.80

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м на спині

Cеменова Анна з результатом 33.81

тренери: Очередько І., Москалець О.

Кривякин Максим з результатом 33.72

тренери: Очередько І., Москалець О.

Шевченко Богдан з результатом 35.03

тренери: Очередько І., Москалець О.

200 м комплекс

Cеменова Анна з результатом 2:45.78

тренери: Очередько І., Москалець О.

Горбань Натаниэль з результатом 2:30.90

тренери: Очередько І., Москалець О.

 

3 місце

100 м вільний стиль

Кривякин Максим з результатом 1:02.47

тренери: Очередько І., Москалець О.

Живага Егор  з результатом 1:06.31

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м  брас

Строган Лолита з результатом 1:38.78

тренери: Очередько І., Москалець О.

Алябьева Иванн-София з результатом 1:36.84

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м на спині

Браиловский Илья  з результатом 1:20.28

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м вільний стиль

Грималюк Анастасия з результатом 30.37

тренери: Очередько І., Москалець О.

Браиловская Полина з результатом 33.00

тренери: Очередько І., Москалець О.

Горбань Натаниэль з результатом 27.83

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м брас

Алябьева Иванн-София з результатом 42.66

тренери: Очередько І., Москалець О.

Кравченко Никита з результатом 39.88

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м батерфляй

Грималюк Анастасия з результатом 34.41

тренери: Очередько І., Москалець О.

Браиловская Полина з результатом 38.09

тренери: Очередько І., Москалець О.

Фокина Елизавета  з результатом 41.63

тренери: Очередько І., Москалець О.

Живага Егор з результатом 32.91

тренери: Очередько І., Москалець О.

200 м комплекс

Алябьева Иванн-София з результатом 3:01.82

тренери: Очередько І., Москалець О.

Кравченко Никита з результатом 2:43.44

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м вільний стиль

Кривякин Максим з результатом 1:02.47

тренери: Очередько І., Москалець О.

Живага Егор з результатом 1:06.31

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м брас

Строган Лолита з результатом 1:38.78

тренери: Очередько І., Москалець О.

Алябьева Иванн-София з результатом 1:36.84

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м на спині

Браиловский Илья з результатом 1:20.28

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м вільний стиль

Грималюк Анастасия з результатом 30.59

тренери: Очередько І., Москалець О.

Браиловская Полина з результатом 33.00

тренери: Очередько І., Москалець О.

Горбань Натаниэль з результатом 27.83

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м брас

Алябьева Иванн-София з результатом 42.66

тренери: Очередько І., Москалець О.

Кравченко Никита з результатом 39.88

тренери: Очередько І., Москалець О.

50 м батерфляй

Грималюк Анастасия з результатом 34.41

тренери: Очередько І., Москалець О.

Браиловская Полина з результатом 38.09

тренери: Очередько І., Москалець О.

Фокина Елизавета з результатом 41.63

тренери: Очередько І., Москалець О.

Живага Егор з результатом 32.91

тренери: Очередько І., Москалець О.

200 м комплекс

Алябьева Иванн-София з результатом 3:01.82

тренери: Очередько І., Москалець О.

Кравченко Никита з результатом 2:43.44

тренери: Очередько І., Москалець О.

 

Результаты гонки "Universal Race".

 

1 місце

 100 м брасс / вільний стиль

Кравченко Никита з результатом 1:15.21

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м брас / вільний стиль

Кравченко Никита з результатом 1:15.21

тренери: Очередько І., Москалець О.

 

2 місце

 100 батерфляй / на спині

Грималюк Анастасия з результатом 1:15.63

тренери: Очередько І., Москалець О.

Браиловская Полина з результатом 1:20.69

тренери: Очередько І., Москалець О.

Кравченко Никита з результатом 1:13.84

тренери: Очередько І., Москалець О.

Браиловская Полина з результатом 1:28.97

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м на спині / брас

Кравченко Никита з результатом 1:24.27

тренери: Очередько І., Москалець О.

 100 м брас / вольний стиль

Алябьева Иванна-София з результатом 1:21.65

тренери: Очередько І., Москалець О.

 

3 місце

 100 батерфляй / на спині

Малахова Александра з результатом 1:22.00

тренери: Очередько І., Москалець О.

Фокина Елизавета з результатом 1:28.84

тренери: Очередько І., Москалець О.

Шевченко Богдан з результатом 1:14.16

тренери: Очередько І., Москалець О.

Алябьева Иванна-София з результатом 1:30.25

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м брас / вільний стиль

Живага Егор з результатом 1:17.97

тренери: Очередько І., Москалець О.

100 м брас / вільний стиль

Живага Егор з результатом 1:17.97

тренери: Очередько І., Москалець О.