Результати «Першість СДЮСШОР з плавання ДМГО СК «Метеор» “Мелодія осені”»

Главная \ Новости \ Результати «Першість СДЮСШОР з плавання ДМГО СК «Метеор» “Мелодія осені”»
Результати «Першість СДЮСШОР з плавання ДМГО СК «Метеор» “Мелодія осені”»

Результати «Першість СДЮСШОР з плавання ДМГО СК «Метеор» “Мелодія осені”»

17.11.2018 року

м.Дніпро

 

 

 

                                   

 

  І- блок:  

спортсмени старших вікових груп – 2007-2003 р.н. і старші

 

ДВОБОРСТВО - дівчата 2006-2007 р.н.

1.БУРАКОВА Ганна з результатом 498

(тренер: Димова А.)

2 ФОМЕНКО Кароліна з результатом 421

(тренери: Москалець О., Денисенко Є.)

3 ШЕВЕЛЬ Катерина з результатом 385

(тренер: Димова А.)

 

ДВОБОРСТВО - дівчата 2004-2005 р.н.

1 ФЕДЧЕНКО Маріанна з результатом 662

(тренер: Денисенко Є. )

2 МАЗУРЕНКО Яна з результатом 520

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І. )

3 ГОРБЕНКО Анна з результатом 516

(тренер: Катишева О.)

 

ДВОБОРСТВО - дівчата 2003 р.н. та старші

1 ЛІПУНОВА Софія з результатом 582

(тренери: Денисенко Є., Логомінова І.)

2 БАВІНА Ольга з результатом 484

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

 

ДВОБОРСТВО - юнаки 2006-2007 р.н.

1 КЛІМОВ Арон з результатом 434

(тренер: Димова А.)

2 КАНАФОЦЬКИЙ Богдан з результатом 407

(тренер: Димова А.)

3 ШАПОШНИКОВ Євгеній з результатом 371

(тренер: Денисенко Є)

 

ДВОБОРСТВО - юнаки 2004-2005 р.н.

1 КОЛОМОЄЦЬ Олексій з результатом 626

(тренери: Катишева О.)

2 ПИСАРЕНКОВ Тимофій з результатом 576

(тренери: Герасько В., Волошенко Є.)

3 ПОТАПЧУК Іван з результатом 550

(тренер: Катишева О.)

 

ДВОБОРСТВО - юнаки 2003 р.н. та старші

1 БУБУКІН Артем з результатом 912

(тренери: Лабунець О., Денисенко Є.)

2 ПАВІН Олександр з результатом 906

(тренери: Лабунець О., Чемеринська І.)

3 ФЕДЧЕНКО Дмитро з результатом 773

(тренер: Денисенко Є.)

 

 

 

                                                                                                                                                                                         ІІ-блок: 

спортсмени молодших вікових груп 2008-2010 р.н. і молодші

50 м на спині - дівчата 2010 р.н. та молодші

1 ШКІТАК Анастасія з результатом 48.08

(тренер: Доскач С.)

2 ЛАГУНЕНКО Таісія з результатом 48.62

(тренер: Доскач С.)

3 КОСС Карина з результатом 50.41

(тренер: Доскач С.)

 

 

50 м на спині - дівчата 2009 р.н

1 БОЦМАН Олександра з результатом 45.89

(тренер: Сорокіна Н.)

2 СВЕРДЛІНА Софія з результатом 45.93

(тренер: Король А.)

3 КОВБИК Анастасія з результатом 51.93

(тренер: Король А.)

 

50 м на спині - дівчата 2008 р.н

1 ЄРЕМЕНКО Софія з результатом 43.34

(тренер: Волошенко Є.)

2 КОВЗІК Дар'я з результатом 46.01

(тренер: Сорокіна Н.)

3 ДЕМИДЕНКО Дар'я з результатом 48.06

(тренер: Король А.)

 

50 м на спині - хлопці 2010 р.н. та молодші

1 ОЛІФІРЕНКО Макар  з результатом 47.76

(тренер: Доскач С.)

2 ЖАРІКОВ Іван з результатом 47.94

(тренер: Гаркавенко Г.)

3 ДЕРЕВЕНКО Дмитро з результатом 48.53

(тренер: Доскач С.)

 

50 м на спині - хлопці 2009 р.н

1 ПАСТУХОВ Дмитро з результатом 48.56

(тренер: Гайдар К.)

2 КОНІН Михайло з результатом 49.09

(тренер: Король А.)

3 ПІРКЛ Ярослав з результатом 49.99

(тренер: Гайдар К.)

 

50 м на спині - юнаки 2008 р.н.

1ЧЕРНЕЦЬКИЙ Даніїл з результатом 42.41

(тренер: Димова А.)

2 ЗАГОСКИН Ярослав з результатом 44.40

(тренер: Король А.)

3 ЛЕБЕДЄВ Тимофій з результатом 47.84

(тренер: Король А.)

 

50 м вільний стиль - дівчата 2010 р.н. та молодші

1 ШКІТАК Анастасія з результатом 43.41 

(тренер: Доскач С.)

2 ЛАГУНЕНКО Таісія з результатом 48.11

(тренер: Доскач С.)

3 ВІННИК Анастасія  з результатом 51.01 

(тренер: Доскач С.)

 

50 м вільний стиль - дівчата 2009 р.н

1 ОЧКАЛЕНКО Надія з результатом 42.30

(тренер: Сорокіна Н.)

2 МОСКАЛЕНКО Олександра з результатом 42.31

(тренер: Сорокіна Н.)

3 БОЦМАН Олександра з результатом 42.38

(тренер: Сорокіна Н.)

 

50 м вільний стиль - дівчата 2008 р.н

1 ЄРЕМЕНКО Софія з результатом 39.13

(тренер: Волошенко Є.)

2 БОГОМАЗ Софія з результатом 39.26

(тренер: Сорокіна Н.)

3 КОВЗІК Дар'я з результатом 41.62

(тренер: Сорокіна Н.)

 

50 м вільний стиль - хлопці 2010 р.н. та молодші

1 НОСКОВ Владислав з результатом 41.69

(тренер: Гаркавенко Г.)

 2 ДУРНІКІН Микита з результатом 43.37

(тренер: Гаркавенко Г.)

3 ДЕРЕВЕНКО Дмитро з результатом 45.72

(тренер: Доскач С.)

 

50 м вільний стиль - хлопці 2009 р.н.

1 ПАРАМОНОВ Мілан з результатом 36.50

(тренер: Король А.)

2 МІТІН Микита з результатом 39.16

(тренер: Сорокіна Н.)

3 МАРЧЕНКОВ Андрій з результатом 40.65

(тренер: Сорокіна Н.)

 

50 м вільний стиль - юнаки 2008 р.н.

1 СНІТКО Данило з результатом 37.20

(тренер: Король А.)

2 МАГЛА Матвій  з результатом 38.34

(тренер: Сорокіна Н.)

3 ЛЕБЕДЄВ Тимофій з результатом 41.16

(тренер: Король А.)

 

50 м батерфляй - дівчата 2009 р.н.

1 СВЕРДЛІНА Софія з результатом 53.25

(тренер: Король А.)

2 МОСКАЛЕНКО Олександра з результатом 54.50

(тренер: Сорокіна Н.)

 

50 м батерфляй - дівчата 2008 р.н.

1 КОВЗІК Дар'я з результатом 52.93

(тренер: Сорокіна Н.)

2 КОРОТЯ Анастасія з результатом 56.81 

(тренер: Сорокіна Н.)

 

50 м батерфляй - хлопці 2009 р.н

1 МАРЧЕНКОВ Андрій з результатом 44.62

(тренер: Сорокіна Н.)

2 ПАРАМОНОВ Мілан з результатом 45.19

(тренер: Король А.)

3 КОВНІР Володимир  з результатом 58.81

(тренер: Сорокіна Н.)

 

50 м батерфляй - юнаки 2008 р.н.

1 СНІТКО Данило з результатом 45.42

(тренер: Король А.)

 2 ТЕРЕЩУК Ілля з результатом 55.32

(тренер: Король А.)

3 БОГАН Олег  з результатом 55.78 

(тренер: Сорокіна Н.)

 

50 м брас - дівчата 2009 р.н

1 ПАЦИНА Марія з результатом 55.20

(тренер: Сорокіна Н.)

2 БОЦМАН Олександра з результатом 56.91

(тренер: Сорокіна Н.)

3 ОЧКАЛЕНКО Надія з результатом 1:00.16

(тренер: Сорокіна Н.)

 

50 м брас - дівчата 2008 р.н

1 ДЕМИДЕНКО Дар'я з результатом 50.50

(тренер: Король А.)

2 ГУСАК Поліна з результатом 1:00.53

(тренер: Волошенко Є.)

3 ПИЛИПЧУК Ганна з результатом 1:07.70 

(тренер: Король А.)

 

50 м брас - хлопці 2009 р.н.

1 КУЗНЕЦОВ Кирилл з результатом 58.88 

(тренер: Король А.)

2 МІТІН Микита з результатом 59.44

(тренер: Сорокіна Н.)

3 ДЕГТЯР Павло  з результатом 1:02.00

(тренер: Король А.)

 

50 м брас - юнаки 2008 р.н.

1 ЧЕРНЕЦЬКИЙ Даніїл з результатом 50.56

(тренер: Димова А.)

2 ЗАГОСКИН Ярослав з результатом 51.22

(тренер: Король А.)

3 ФАТХУЛЛІН Єгор з результатом 51.82

(тренер: Сорокіна Н.)