Результати «І-го етапу Ліги плавання України» 15-17 лютого 2019 року м. Харків

Главная \ Новости \ Результати «І-го етапу Ліги плавання України» 15-17 лютого 2019 року м. Харків
Результати «І-го етапу Ліги плавання України» 15-17 лютого 2019 року  м. Харків

Результати «І-го етапу Ліги плавання України» 
15-17 лютого 2019 року 
м. Харків Басейн «АКВАРЕНА» 50 м.

 

Вітаємо команду СДЮСШОР "Метеор", яка посіла 3-е місце в загальнокомандному заліку! Наші вихованці, як завжди, продемонстрували гарні результати на індивідуальних дистанціях, злагоджену роботу в естафетах та вибороли медалі в наполегливій боротьбі!

 

Вітаємо наших спортсменів і тренерів з перемогою!

 

І місце

ЧУРКІН Іван – 200m батерфляй з результатом 3:34.64 (хлопчики 9 років та молодші)
Тренер: Гайдар К.

                                                                                                                                                                                                 

ІІ місце

КУСТАРНІКОВА Аліса – 200m брас з результатом 3:56.14 (дівчата 9 років)
Тренер: Гайдар К.

МАЛИШ Денис – 200m батерфляй з результатом 3:02.54 (хлопчики 11 років)
Тренер: Гайдар К.

Естафета 4x50m - вільный стиль (хлопчики 12 років та молодші)
ЛЕПША Дмитро, МАЛИШ Денис, БРАІЛОВСЬКИЙ Ілля, ШЕВЧЕНКО Богдан 
з результатом 2:03.80
Тренери: Гайдар К., Очередько І., Москалець О.

КУСТАРНІКОВА Аліса – 400m вільный стиль з результатом 6:52.16 (дівчата 9 років та молодші)
Тренер: Гайдар К.

ЧУРКІН Іван – 50m батерфляй з результатом 41.20 (хлопчики 9 років та молодші) 
Тренер: Гайдар К.

САВЧЕНКО Василій – 50m брас з результатом 48.29 (хлопчики 9 років та молодші)                                                                            
Тренер: Гайдар К.

МАЛИШ Денис – 50m батерфляй з результатом 35.16 (хлопчики 11 років)
Тренер: Гайдар К.

ШЕВЧЕНКО Богдан – 50m вільный стиль з результатом 29.96 (хлопчики 12 років)
Тренери: Очередько І., Москалець О.

ЧУРКІН Іван – 100m батерфляй з результатом 1:38.34 (хлопчики 9 років та молодші)
Тренер: Гайдар К.

САВЧЕНКО Василій – 100m брас з результатом 1:45.45 (хлопчики 9 років та молодші)
Тренер: Гайдар К.

МАЛИШ Денис – 100m батерфляй з результатом 1:18.92 (хлопчики 11 років)
Тренер: Гайдар К.

                                                                                                                                                                                                           

ІІІ місце

САВЧЕНКО Василій – 200m на спині з результатом 3:11.47 (хлопчики 9 років та молодші)
Тренер: Гайдар К.

САВЧЕНКО Василій – 200m брас з результатом 3:45.66 (хлопчики 9 років та молодші)
Тренер: Гайдар К.

Естафета 4x50m - вільный стиль (хлопчики 10 років та молодші)                                                                                     
МОРОЗ Олексій, САВЧЕНКО Василій, ГОНЧАР Іван, КОЛЕСНІКОВ Іван 
з результатом 2:24.11
Тренер: Гайдар К.

ШЕВЧЕНКО Богдан – 200m вільный стиль з результатом 2:22.57 (хлопчики 11-12 років)
Тренери: Очередько І., Москалець О.

МАЛИШ Денис – 200m вільный стиль з результатом 2:26.70 (хлопчики 11 років)
Тренери: Гайдар К.

ЧУРКІН Іван – 400m вільный стиль з результатом 6:18.08 (хлопчики 9 років та молодші) 
Тренери: Гайдар К.

ГУРЕВИЧ Кира – 50m брас з результатом 53.01 (дівчата 9 років)
Тренери: Гайдар К.

Естафета - змішаний 4x50m комплекс (10 років та молодші) 
ГОНЧАР Іван, МОРОЗ Олексій, ГУРЕВИЧ Кира, КУСТАРНІКОВА Аліса 
з результатом 2:51.60
Тренери: Гайдар К., Доскач С.

ЕПІФАНОВА Марія – 400m вільный стиль з результатом 5:54.64 (дівчата 10 років)
Тренери: Гайдар К.

ГУРЕВИЧ Кира – 100m брас з результатом 1:54.47 (дівчата 9 років)
Тренери: Гайдар К.

Естафета - змішаний 4 x 50m вільный стиль (10 років та молодші)
МОРОЗ Олексій, КУСТАРНІКОВА Аліса, ШКІТАК Анастасія, КОЛЕСНІКОВ Іван 
з результатом 2:35.30 
Тренери: Гайдар К, Доскач С.

КУСТАРНІКОВА Аліса – 100m вільный стиль з результатом 1:30.49 (дівчата 9 років)
Тренери: Гайдар К.

САВЧЕНКО Василій – 200m комплекс з результатом 3:23.79 (хлопчики 9 років та молодші)
Тренери: Гайдар К.

МАЛИШ Денис – 200m комплекс з результатом 2:48.55 (хлопчики 11 років)
Тренери: Гайдар К.