Результати «ІІІ – го етапу Ліги плавання України» 25-27 жовтня 2019 року м. Кременчук

Главная \ Новости \ Результати «ІІІ – го етапу Ліги плавання України» 25-27 жовтня 2019 року м. Кременчук
Результати «ІІІ – го етапу Ліги плавання України» 25-27 жовтня 2019 року м. Кременчук

Результати «ІІІ – го етапу Ліги плавання України».
25-27 жовтня 2019 р. м. Кременчук
Басейн КСС ПАО «Укртатнафта» - 25 м

Вітаємо команду СДЮСШОР "Метеор", яка посіла 3-е місце в загальнокомандному заліку! Наші вихованці, як завжди, продемонстрували гарні результати на індивідуальних дистанціях та злагоджену роботу в естафетах. Вітаємо наших спорсменів і тренерів з перемогою!

Тренери:Гайдар К., Очередько І., Москалець О., Доскач С., Король А., Сорокіна Н.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 місце


САВЧЕНКО Василій - 200m брас з результатом 3:18.36
Тренер: Гайдар К.
МАЛИШ Денис - 200m бат з результатом 2:38.54
Тренер: Гайдар К.
САВЧЕНКО Василій - 50m брас з результатом 44.05
Тренер: Гайдар К.
МАЛИШ Денис - 400m вільный стиль з результатом 4:52.18
Тренер: Гайдар К.
САВЧЕНКО Василій - 100m брас з результатом 1:32.87
Тренер: Гайдар К.
Естафета 4 x 50m вільный стиль – змішана, "Метеор 2" з результатом 1:58.36 КРАВЧЕНКО Микита, ШЕВЧЕНКО Богдан,
ЖИВАГА Егор, БРАIЛОВСЬКИЙ Iлля
Тренери: Москалець О., Очередько І.
 

2 місце


КУСТАРНІКОВА Аліса - 200m вільний стиль з результатом 3:03.11
Тренер: Гайдар К.
ЧУРКІН Іван - 200m батерфляй з результатом 3:14.35
Тренер: Гайдар К.
ГУРЕВИЧ Кира - 200m брас з результатом 3:28.59
Тренер: Гайдар К.
КРАВЧЕНКО Микита - 200m вільний стиль з результатом 2:12.53
Тренери: Москалець О., Очередько І.
МАЛИШ Денис - 200m вільний стиль з результатом 2:20.67
Тренер: Гайдар К.
ЖИВАГА Егор - 200m батерфляй з результатом 2:40.67
Тренери: Москалець О., Очередько І.
МАЛИШ Денис - 200m брас з результатом 3:02.02
Тренер: Гайдар К.
КРАВЧЕНКО Микита - 100m комплекс з результатом 1:12.56
Тренери: Москалець О., Очередько І.
ГУРЕВИЧ Кира - 50m батерфляй з результатом 41.83
Тренер: Гайдар К.
ЧУРКІН Іван - 50m батерфляй з результатом 39.66
Тренер: Гайдар К.
ГУРЕВИЧ Кира - 50m брас з результатом 43.18
Тренер: Гайдар К.
КРАВЧЕНКО Микита - 400m вільный стиль з результатом 4:41.29
Тренери: Москалець О., Очередько І.
ЖИВАГА Егор - 50m батерфляй з результатом 31.39
Тренери: Москалець О., Очередько І.
КРАВЧЕНКО Микита - 50m брас з результатом 36.49
Тренери: Москалець О., Очередько І.
ЖИВАГА Егор - 50m вільный стиль з результатом 28.00
Тренери: Москалець О., Очередько І.
ЧУРКІН Іван - 100m батерфляй з результатом 1:27.31
Тренер: Гайдар К.
ГУРЕВИЧ Кира - 100m брас з результатом 1:36.04
Тренер: Гайдар К.
ЖИВАГА Егор - 100m батерфляй з результатом 1:09.91
Тренери: Москалець О., Очередько І.
МАЛИШ Денис - 100m батерфляй з результатом 1:11.17
Тренер: Гайдар К.
КРАВЧЕНКО Микита - 100m вільный стиль з результатом 1:02.13
Тренери: Москалець О., Очередько І.
Естафета 4 x 50m вільный стиль – змішана, "Метеор 1"
з результатом 2:22.69
КОЛЕСНІКОВ Іван, САВЧЕНКО Василій, ШКІТАК Анастасія, КУСТАРНІКОВА Аліса

3 місце 


МАЛИШ Денис - 200m на спині з результатом 2:38.16
Тренер: Гайдар К.
САВЧЕНКО Василій - 50m вільный стиль з результатом 34.55
Тренер: Гайдар К.
ЛЕПША Дмитро - 400m вільный стиль з результатом 5:05.61
Тренер: Гайдар К.
ГУРЕВИЧ Кира - 200m комплекс з результатом 3:20.30
Тренер: Гайдар К.
САВЧЕНКО Василій - 200m комплекс з результатом 3:10.36
Тренер: Гайдар К.
ЖИВАГА Егор - 200m комплекс з результатом 2:37.73
Тренери: Москалець О., Очередько І.
МАЛИШ Денис - 200m комплекс з результатом 2:39.01
Тренер: Гайдар К.
Естафета 4 x 50m комплекс – змішана, "Метеор 1" з результатом 2:40.26
ШКІТАК Анастасія, МОРОЗ Олексій, ГУРЕВИЧ Кира, КОЛЕСНІКОВ Іван