Правила оплаты абонементов в условиях красной, оранжевой, желтой зоны

Главная \ Родителям \ Правила оплаты абонементов в условиях красной, оранжевой, желтой зоны

Правила оплати абонементів, перенесення і повернення грошей 

(дія цих правил поширюється на період встановлення в регіоні «червоного», «помаранчевого», «жовтого» рівня епідемічної небезпеки)

 

 

 1. Абонемент сплачується за календарний місяць.
 2. Оплата приймається тільки в повному обсязі за весь місяць*.
 3. якщо з минулого місяця у дитини залишилось кілька занять, що були оплачені, активація абонементу в пропускній системі можлива тільки за умови доплати до повної суми абонементу за місяць.
 4. Нормативна кількість занять в місяць становить: 4 заняття (1 раз на тиждень), 8 занять (2 рази на тиждень), 12 занять (3 рази на тиждень) та ін.

Фактична кількість тренувальних днів у конкретному місяці може бути більше нормативної. В залежності від кількості днів у календарному місяці може буте додаткове (бонусне) заняття. Якщо фактична кількість тренувальних днів у конкретному місяці  менше ніж нормативна (наприклад, святкові дні) оплата здійснюється за фактичну кількість занять.

 1. Абонементна плата за наступний місяць проводиться з 25 по 30 число поточного місяця.
 2. Також дозволяється відвідування з оплатою занять РАЗОВО за затвердженим розкладом без придбання абонементу на місяць.
 3. Пропущені заняття перераховуються згідно Порядку перенесення занять.
 4. Якщо дитині надано пільги згідно Порядку надання пільг з оплати за відвідування занять, пропущені з будь-якої причини  заняття НЕ КОМПЕНСУЮТЬСЯ ТА НЕ ПЕРЕРАХОВУЮТЬСЯ.
 5. Перерахунок вартості оплати абонементу за цими Правилами здійснюється на наступний місяць.
 6. У разі припинення відвідування занять з будь-якої причини, повернення коштів здійснюється відповідно заяви батьків (опекунів) за  вирахуванням фактичної кількості занять, що було відвідано.
 7. У разі припинення відвідування занять у звязку з встановленням в регіоні «червоного» рівня епідемічної небезпеки можливо заморозити абонемент, звернувшись до адміністраторів особисто або за телефоном.
 8. Остаточний розрахунок здійснюється в останньому місяці навчального року (червні або липні, в залежності від розкладу занять). НА НАСТУПНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ОПЛАТА НЕ ПЕРЕНОСИТЬСЯ (крім випадку форс-мажорних обставин, зокрема карантин, повний локдаун та інше).
 9. Дівчатам, що мають у пубертатному періоді менструації, надається знижка 25% від повної вартості абонементу.

 

Порядок перенесення занять:

 

 • якщо дитина пропустила з будь-якої причини 1 заняття (хвороба, змагання, будь-яка причина), ПРОВОДИТЬСЯ ВІДПРАЦЮВАННЯ заняття у відповідного тренера за його розкладом. Відпрацювання можливе тільки у поточному місяці.
 • Якщо у поточному або наступному місяці згідно календарю виходить додаткове (бонусне) заняття, воно надається БЕЗКОШТОВНО. Оплата за абонемент на наступний місяць складає 100%;
 • якщо дитина пропустила через хворобу не більше 2-х занять, за наявності або відсутності довідки від лікаря (враховуючи «червоний» рівень епіднебезпеки), вона може придбати абонемент на наступний місяць за вирахуванням пропущених занять;
 • якщо дитина пропустила через хворобу більше 2-х занять, за наявності довідки від лікаря, вона може придбати абонемент на наступний місяць за вирахуванням пропущених занять;
 • якщо дитина пропустила в тому числі додаткове (безкоштовно надане бонусне) заняття, при розрахунку кількості та вартості занять на наступний місяць бонусне заняття не враховується.