Перший етап Ліги плавання України

Главная \ Новости \ Перший етап Ліги плавання України
Перший етап Ліги плавання України

Школа плавання «Метеор» посіла третє командне місце на І-шому етапі Ліги плавання України у Харкові!

Вітаємо наших тренерів і спортсменів із перемогами на індивідуальних дистанціях та в естафетах:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І місце

ГУРЕВИЧ Кира на дистанції 50m брас з результатом 43.20
ГУРЕВИЧ Кира на дистанції 100m брас з результатом 1:34.07
ГУРЕВИЧ Кира на дистанції 200m брас з результатом 3:20.72
САВЧЕНКО Василій на дистанції 100m брас з результатом 1:30.16
САВЧЕНКО Василій на дистанції 200m брас з результатом 3:14.86
МАЛИШ Денис на дистанції 200m батерфляй з результатом 2:36.23
Тренер Костянтин Гайдар

 

ІІ місце

КУСТАРНІКОВА Аліса на дистанції 100m вільний стиль з результатом 1:18.93
КУСТАРНІКОВА Аліса на дистанції 200m вільний з результатом 2:48.52
КУСТАРНІКОВА Аліса на дистанції 400m вільний стиль з результатом 5:48.51
МАЛИШ Денис на дистанції 400m вільний з результатом 4:56.15
МАЛИШ Денис на дистанції 50m батерфляй з результатом 31.85
САВЧЕНКО Василій на дистанції 50m брас з результатом 42.17
ГУРЕВИЧ Кира на дистанції 200m комплекс з результатом 3:10.22
Тренер Костянтин Гайдар

 

ДЕРЕВЕНКО Дмитро и СТЕБА Тихон (тренер Світлана Доскач), ЧУРКІН Іван і САВЧЕНКО Василій (тренер Костянтин Гайдар) в естафеті 4 x 50m вільний стиль
ГРИГОР'ЄВА Софія, ВІННИК Анастасія, ГОРБАЧ Королина, ЗАГОСКІНА Ілона в естафеті 4 x 50m вільний стиль
(тренер Світлана Доскач)

 

ІІІ місце

САВЧЕНКО Василій на дистанції 200m Вільний стиль з результатом 2:38.66
САВЧЕНКО Василій на дистанції 200m Комплекс з результатом 2:58.98
МАЛИШ Денис на дистанції 100m Батерфляй з результатом 1:11.41
КУСТАРНІКОВА Аліса на дистанції 200m Комплекс з результатом 3:13.96
Тренер Костянтин Гайдар

ЖУРАВСЬКА Марина (тренер Генадій Гаркавенко), ЧМОНА Вероника (тренер Костянтин Гайдар), МАЛЬКОВА Марія (тренер Світлана Доскач), ДЕМЧЕНКО Орина (тренер Генадій Гаркавенко) в естафеті 4 x 50m вільний стиль
ЗАГОСКІНА Ілона, ВІННИК Анастасія (тренер Світлана Доскач), ЧУРКІН Іван, САВЧЕНКО Василій (тренер Костянтин Гайдар) в естафеті 4 x 50m комплекс змішана