Олімпійський урок - 2019 27 вересня 2019 року м.Дніпро

Главная \ Новости \ Олімпійський урок - 2019 27 вересня 2019 року м.Дніпро
Олімпійський урок - 2019 27 вересня 2019 року м.Дніпро

Спортивне плавання — вид спорту, в якому метою є якнайшвидше проплисти зазначену відстань, не порушуючи при цьому техніки способу плавання, який використовується. Спортивне плавання почало набувати популярності ще в ХІХ столітті. Плавання з 1896 року є олімпійським видом спорту.

Змагання з плавання на літніх Олімпійських іграх вперше з'явилися на літніх Олімпійських іграх 1896 у Афінах і з тих пір включалися в програму кожних наступних Ігор. Спочатку змагання були чоловічими, жіночі дисципліни з'явилися на літніх олімпійських іграх 1912 року в Стокгольмі. На літніх Олімпійських іграх 2008 в Пекіні вперше були проведені змагання з плавання у відкритій воді. У цьому виді спорту розігруються 34 комплекти нагород.

27 вересня 2019 року ГО «Відділення НОК України в Дніпропетровській області» спільно з управлінням молоді та спорту Дніпропетровської державної адміністрації та управлінням спору департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради проводить традиційний щорічний захід Олімпійський урок-2019.

СДЮСШОР з плавання СК "Метеор" також традиційно бере участь у щорічному заході.

Шукайте нашу локацію у сквері Героїв (пр.О.Поля, 1).

Час проведення заходу – 14:00 – 14:45 (збір, реєстрація), 15:00 – відкриття, 15:15- 17:00 – робота спортивних локацій.

В ході заходу пройдуть показові виступи та майстер-класи з таких видів спорту: велосипедний спорт, легка атлетика, айкідо, ушу, фехтування, сучасне п’ятиборство, флорбол, дзюдо, бадмінтон, баскетбол, теніс настільний, вітрильний спорт, плавання, хокей, академічне веслування, батут, дартс, стрільба з луку, черліденг, воркаут, регбі, важка атлетика, карате, тхеквондо, стрільба, авіамодельний спорт, плавання та інші.

Участь у заході підтвердили видатні олімпійці та спортсмени Дніпра: Д.Міфтахутдинова, Ю.Зайцев, А.Коженкова, Б.Нікішин, А.Рижикова-Ярощук, Я.Магучіх, А.Гусенко, К.Тарасенко, В.Ридванський, ветерани та гравці ФК «Дніпро», лідери БК «Дніпро», регбійного клубу «Дніпро» та інші.

 

Тож, на тебе чекають спілкування та селфі з Олімпійськими чемпіонами та медалістами світових і європейських першостей! Позитив та незабутні емоції на свіжому повітрі – гарантовано!

Приходь на свято дзвоника «Олімпійського уроку-2019», отримай олімпійський щоденник та складай іспити на спортивних майданчиках і за гарні оцінки твоєї майстерності здобудеш подарунки!


Участь у спортивному святі БЕЗКОШТОВНА!