Міжнародний турнір з плавання «Meteor Open – 2017» зібрав близько 500 юних спортсменів з України та Туреччини.

Главная \ Новости \ Міжнародний турнір з плавання «Meteor Open – 2017» зібрав близько 500 юних спортсменів з України та Туреччини.
Міжнародний  турнір з плавання «Meteor Open – 2017» зібрав близько 500 юних спортсменів з України та Туреччини.

Міжнародний  турнір з плавання «Meteor Open – 2017», який пройшов 19-21 травня 2017 року, зібрав на доріжках дніпровського Палацу водних видів спорту «Метеор» близько 500 юних спортсменів з України та Туреччини.

У змаганнях «Meteor Open- 2017» брали участь дівчата та юнаки 2003, 2004, 2005, 2006 років народження та молодші. 30 команд з  різних куточків України, а саме: Бориспіль,  Енергодар, Запоріжжя, Київ, Кам’янске, Кривий Ріг, Маріуполь, Новомосковськ, Одеса, Павлоград, Полтава, Соледар, Слов'янськ, Тернопіль, Ужгород, Харків, Чернівці, Дніпро та гості з Туреччини – клуб Akademi Demir S.К.  

На протязі трьох днів учасниками змагань було розіграно 116 комплектів медалей в індивідуальних номерах програми, а також в естафетах -4х50 м комбінована та 4х50 м вільний стиль.

В межах програми, 21 травня,  відбулася «Битва спринтерів». У фінальних запливах на дистанції 50м вільним стилем брали участь 8 кращих спортсменів в кожній віковій групі.  У суперфіналах  приймали старт 4 спортсмени, які показали найкращий час у фінальному запливі та виборювали титул «Переможця Битви спринтерів».

В неофіційному медальному заліку перелік очолила команда МК СДЮСШОР Яни Клочкової (Харків), спортсмени якої вибороли 24 золотих, 11 срібних та 16 бронзових медалей, на другому місці команда СДЮСШОР Метеор (Дніпро) - 16-30-22, на третьому місці – команда СДЮСШОР Спартак (Харків) - 15-7-6.

Євмінова Тетяна (Харків, Спартак) 2003 року народження (тренер Чайка О.)   стала самою найуспішнішою спортсменкою «Meteor Open-2017» за кількістю виборених медалей; у її активі 7 золотих та 1 срібна медаль.

Друге місце посів Токарєв Нікіта  (Харків, МК СДЮСШОР Яни Клочкової) 2004 року народження (тренер Кірюшина Н.) – 6 золотих медалей.

На третьому місці Снітко Карина (Харків, Спартак) 2004 року народження (тренери - Лобановський М., Чайка О.), яка в свою скарбничку додала 4 золота й 2 срібла. 6 медалей також виборов Кудінов Микита (Харків, МК СДЮСШОР Яни Клочкової)  2006 року народження (тренер Рильцев Ю.) -   4 золотих, 1 срібна та 1 бронзова.

Також харків’янка Євмінова Тетяна 2003 року народження (СДЮСШОР Спартак) виконала розряд Майстра спорту України на дистанції 100 м вільним стилем з результатом 59.97 (тренер Олена Чайка).

У рамках змагань відбулась зустріч з Заслуженим майстром спорту України, Чемпіоном Європи, багаторазовим чемпіоном  та рекордсменом України з плавання, учасником Олімпійських  ігор у Лондоні 2012р. та Ріо-де- Жанейро 2016р. - Андрієм Говоровим (тренер Арілсон Соарес Да Сілва, Бразилія). Провідний український спортсмен показав як потрібно розминатись, провів вікторину, показав майстер-клас «Повтори за чемпіоном» та відповів на усі питання допитливих юних спортсменів на автограф-сесії.

 

Організатором змагань виступила Дніпровська міська громадська організація «Спортивний клуб «Метеор». Турнір проведено під егідою Федерації плавання України.

Змагання пройшли за підтримки Державного підприємства «Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова», Управління молоді і спорту Обласної державної адміністрації, компанії Arena Swim Run Live, Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України та управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. Водний партнер міжнародного турніру «Meteor Open – 2017» - природня мінеральна вода «Моршинська».