Кубок осені на призи SWIM-SHARKS 2019

Главная \ Новости \ Кубок осені на призи SWIM-SHARKS 2019
Кубок осені на призи SWIM-SHARKS 2019

«Кубок осені на призи SWIM-SHARKS 2019»

21 вересня 2019 року наші вихованці брали участь у «Кубку осені на призи SWIM-SHARKS 2019» першість КПНЗ “МКДЮСШ» ДМР з плавання.  

Змагання для дівчат та юнаків трьох вікових категорій: 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011 р.н.
Дуже приємно, що наші спортсмени показали гідні результати на індивідуальних дистанціях та злагоджену роботу в естафетах. За результатами командної першості СДЮСШОР «Метеор» посіла перше місце, випередила команду Мотор-Січ із Запоріжжя та команду ДОУФК та отримала кубок SWIM-SHARKS!

Ми вітаємо наших тренерів-викладачів -  Доскач С.І., Очередько І.В., Москалець О.І., Гайдар К.В. та їх вихованців!

I місце 

Коваль Наталія, Гуревич Кіра, Чуркін Іван, Савченко Василь в естафеті 4x50 м комбінована - змішана (2010 р.н. та молодші) з результатом 2:47.15

КРИВЯКІН Максим на дистанції 50 м вільний стиль (юнаки 2006-2007 р.н.) з результатом 27.19

(тренери Москалець О., Очередько І.)

ГУРЕВИЧ Кіра на дистанції 50 м брас (дівчата 2010 р.н. та молодші) з результатом 44.47

(тренер Гайдар К.)

САВЧЕНКО Василь на дистанції 50 м брас (хлопці 2010 р.н. та молодші) з результатом 45.75

(тренер Гайдар К.)

ЧУРКІН Іван на дистанції 50 м батерфляй (хлопці 2010 р.н. та молодші) з результатом 38.93

(тренер Гайдар К.)

ЖИВАГА Єгор на дистанції 50 м батерфляй (юнаки 2006-2007 р.н.) з результатом 30.95

(тренери Москалець О., Очередько І.)

СЕМЕНОВА Анна на дистанції 50 м на спині (дівчата 2006-2007 р.н.) з результатом 34.26

(тренер Москалець О.)

ЛЕПША Дмитро на дистанції 50 м на спині (юнаки 2008-2009 р.н.) з результатом 35.82

(тренер Гайдар К.)

ТКАЧЕНКО Злата на дистанції 100 м комплексне плавання (дівчата 2006-2007 р.н.) з результатом 1:13.49

(тренери Десятерик О., Щербань А.)

II місце 

Семенова Анна, Щиголева Вероніка, Живага Єгор, Кривякін Максим в естафеті 4x50 м комбінована - змішана (2006-2007 р.н.) з результатом 2:12.64

САВЧЕНКО Василь на дистанції 50 м вільний стиль (хлопці 2010 р.н. та молодші) з результатом 34.79

(тренер Гайдар К.)

МАЛИШ Денис на дистанції 50 м вільний стиль (юнаки 2008-2009 р.н.) з результатом 29.79

(тренер Гайдар К.)

ЩИГОЛЕВА Вероніка на дистанції 50 м брас (дівчата 2006-2007 р.н.) з результатом 39.36

(тренери Москалець О., Очередько І.)

МАЛИШ Денис на дистанції 50 м батерфляй (юнаки 2008-2009 р.н.) з результатом 33.55

(тренер Гайдар К.)

ТКАЧЕНКО Злата на дистанції 50 м на спині (дівчата 2006-2007 р.н.) з результатом 34.78

(тренери Десятерик О., Щербань А.)

КРИВЯКІН Максим на дистанції 50 м на спині (юнаки 2006-2007 р.н.) з результатом 32.81

(тренери Москалець О., Очередько І.)

МАЛИШ Денис на дистанції 100 м комплексне плавання (юнаки 2008-2009 р.н.) з результатом 1:17.12

(тренер Гайдар К.)

III місце 

Грималюк Анастасія, Мельников Микита, Кравченко Микита, Малахова Олександра в естафеті 4x50 м комбінована - змішана (2006-2007 р.н.) з результатом 2:19.72

ШКІТАК Анастасія на дистанції 50 м вільний стиль (дівчата 2010 р.н. та молодші) з результатом 38.25

(тренер Доскач С.)

МЕЛЬНИКОВ Микита на дистанції 50 м брас (юнаки 2006-2007 р.н.) з результатом 37.91

(тренери Москалець О., Очередько І.)

ГУРЕВИЧ Кіра на дистанції 50 м батерфляй (дівчата 2010 р.н. та молодші) з результатом 45.28

(тренер Гайдар К.)

ГРИМАЛЮК Анастасія на дистанції 50 м батерфляй (дівчата 2006-2007 р.н.) з результатом 34.40

(тренери Москалець О., Очередько І.)

ШКІТАК Анастасія на дистанції 50 м на спині (дівчата 2010 р.н. та молодші) з результатом 44.36

(тренер Доскач С.)

СЕМЕНОВА Анна на дистанції 100 м комплексне плавання (дівчата 2006-2007 р.н.) з результатом 1:17.28

(тренер Москалець О.)

КРИВЯКІН Максим на дистанції 100 м комплексне плавання (юнаки 2006-2007 р.н.) з результатом 1:11.87

(тренери Москалець О., Очередько І.)

Переможці та призери у двоборстві

I місце 

САВЧЕНКО Василь (тренер Гайдар К.)
ТКАЧЕНКО Злата (тренери Десятерик О., Щербань А.)

II місце 

ГУРЕВИЧ Кіра (тренер Гайдар К.)
ЧУРКІН Іван (тренер Гайдар К.)
МАЛИШ Денис (тренер Гайдар К.)
КРИВЯКІН Максим (тренери Москалець О., Очередько І.)

III місце 

СЕМЕНОВА Анна (тренер Москалець О.)