Зимовий чемпіонат України серед молоді та юніорів

Главная \ Новости \ Зимовий чемпіонат України серед молоді та юніорів
Зимовий чемпіонат України серед молоді та юніорів

З 15 по 18 березня 2019 року відбудеться у м. Дніпро (басейн «Метеор» 50 м) Зимовий чемпіонат України серед молоді та юніорів.

У змаганнях зимового чемпіонату України серед молоді та юніорів з плавання беруть участь: серед молоді - дівчата 2002-2003 років народження і молодші, юнаки 2001-2002 років народження і молодші; серед юніорів - дівчата 2004-2005 років народження і молодші, юнаки 2003-2004 років народження і молодші.

Змагання зимового чемпіонату України серед молоді та юніорів є відбірковими на міжнародні змагання «Мультінейшин» у квітні 2019 року.


Змагання зимового чемпіонату України серед молоді особисті. До змагань допускаються: дівчата 2002-2003 років народження, юнаки 2001-2002 років народження.
Змагання зимового чемпіонату України серед юніорів особисто-командні. До змагань допускаються: дівчата 2004-2005 років народження і молодші, юнаки 2003-2004 років народження і молодші.

Змагання проводяться з попередніми і фінальними запливами.

У змаганнях зимового чемпіонату України серед молоді приймуть участь наші вихованці:
Гартман Маргарита (тренери: Щербань А.О., Кардаш А.О.)
Корчинський Кирило (тренери: Лабунець О.С., Чемеринська І.Г., Цветов О.Г.)
Гергель Олександр (тренери: Лабунець О.С., Чемеринська І.Г.)
Шаєнко Владислава (тренери: Лабунець О.С., Чемеринська І.Г., Кулик О.В.)
Сербина Єлизавета (тренери: Чемеринська І.Г., Лабунець О.С.)

У змаганнях зимового чемпіонату України серед юніорів приймуть участь наші вихованці:
Топчий Ярослав (тренери: Цветов О.Л., Лабунець О.С., Сорокіна Н.Ю.)
Мулік Олександра (тренер: Кулик О.В.)
Геращенко Назар (тренери: Кулик О.В.)
Симоненко Володимир (тренери: Кулик О.В.)
Оксень Владислав (тренери: Чемеринська І.Г., Лабунець О.С.)
Борейчук Аліна (тренери: Кулик О.В.)
Бендюженко Михайло (тренер: Щербань А.О.)
Желтяков Олександр (тренер: Кулик О.В.)
Тютюннік Софія (тренер: Кулик О.В.)
Постолов Богдан (тренер: Кулик О.В.)
Ольховик Ян (тренер: Кулик О.В.)
Пісарєв Олексій (тренери: Лабунець О.С., Чемеринська І.Г., Дуднік О.А.)
Муха Олексій (тренер: Кулик О.В.)
Яланська Ірина (тренер: Кулик О.В.)

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ 
Початок змагань:
попередні запливи - 10.00 
фінальні запливи - 16.30

1-й день 
50 м вільний стиль
50 м на спині 
200 м батерфляй
200 м брас
400 м вільний стиль 
Естафета 4 x 100 м комбінована

2-й день 
200 м вільний стиль
200 м комплекс
100 м батерфляй 
200 м на спині
Естафета 4 x 100 м вільний стиль

3-й день 
100 м вільний стиль 
50 м брас 
400 м комплекс 
100 м на спині 
Естафета 4 x 100 м вільний стиль змішана

4-й день
50 м батерфляй 
100 м брас 
1500 м вільний стиль
800 м вільний стиль 
Естафета 4 x 100 м комбінована змішана

Бажаємо нашим спортсменам вдалих стартів та гарних результатів!!!

Результати змагань за посиланням:
http://swimtime.in.ua/meet/dnipro1903/live/…