ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ 17 ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ З ПЛАВАННЯ НА КУБОК ПАТ "УКРТАТНАФТА"

Головна \ Новини \ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ 17 ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ З ПЛАВАННЯ НА КУБОК ПАТ "УКРТАТНАФТА"
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ  17 ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ З ПЛАВАННЯ  НА КУБОК ПАТ

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ

17 ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ З ПЛАВАННЯ

НА КУБОК ПАТ "УКРТАТНАФТА"

Змагання проводились 26-27 квітня  2017р. у м. Кременчук

басейн КСС ПАО «Укртатнафта» (25 метрів).

 

 

I-місце

 

КРАСІН МИХАЙЛО на дистанції 100м брас серед юнаків 2006р.н.

Тренер: Кулик О., Кірпань Д.

 

ЯНДОЛА МИХАЙЛО на дистанції 100м брас серед юнаків 2005р.н.

Тренер: Кулик О., Кірпань Д.

 

БЕНДЮЖЕНКО МИХАЙЛО на дистанції  50м батерфляй серед хлопців                                                                                                                              2005р.н.

Тренер: Щербань А.

 

ГУРЬЄВ ДАНИЛО на дистанції 100м на спині серед юнаків 2005р.н.

Тренер: Кулик О., Кірпань Д.

 

КРАВЧЕНКО МИКИТА на дистанції 100м батерфляй серед юнаків                                                                                                                                         2007р.н.

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

II-місце

МУЛІК ОЛЕКСАНДРА на дистанції 50м вільний стиль серед дівчат                                                                                                                                        2005р.н.

Тренер: Кулик О., Кірпань Д.

 

БОРОДЯНСЬКИЙ МИХАЙЛО на дистанції 50м вільний стиль серед                                                                                                                          юнаків 2006р.н.

Тренер: Кулик О., Кірпань Д.

 

 

БЕНДЮЖЕНКО МИХАЙЛО на дистанції  50м вільний стиль серед                                                                                                                             юнаків 2005р.н.

Тренер: Щербань А.

 

СОЛОМОНЕНКО ОЛЕНА на дистанції 100м на спині серед дівчат                                                                                                                                          2005р.н.

Тренер: Кулик О., Кірпань Д.

 

БЕНДЮЖЕНКО МИХАЙЛО на дистанції  100м на спині серед юнаків                                                                                                                                               2005р.н.

Тренер: Щербань А.

 

АЛЯБЬЄВ  ЯН на дистанції  50м брас серед юнаків 2005р.н.

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

III-місце

БОРЕЙЧУК АЛІНА на дистанції 50м вільний стиль серед дівчат                                                                                                                                                          2005р.н.

Тренер: Кулик О., Кірпань Д.

 

КРАСІН МИХАЙЛО на дистанції 50м вільний стиль серед юнаків                                                                                                                                           2006р.н.

Тренер: Кулик О., Кірпань Д.

 

 

СОЛОМОНЕНКО ОЛЕНА на дистанції 100м брас серед дівчат 2005р.н.

Тренер: Кулик О., Кірпань Д.

 

ЛОГВИНЕНКО СТАНІСЛАВ на дистанції 100м брас серед юнаків                                                                                                                                                        2005р.н.

Тренер: Кулик О., Кирпань Д.

 

МУЛІК ОЛЕКСАНДРА на дистанції 50м батерфляй серед дівчат                                                                                                                                                          2005р.н.

Тренер: Кулик О., Кірпань Д.

 

БРАІЛОВСЬКА ПОЛІНАна дистанції  100м на спині серед дівчат                                                                                                                                            2007р.н.

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

МУЛІК ОЛЕКСАНДРА на дистанції 100м на спині серед дівчат 2005р.н.

Тренер: Кулик О., Кірпань Д.

 

ГОРБАНЬ НАТАНІЕЛЬна дистанції  50м брас серед юнаків 2006р.н.

Тренери: Очередько І., Москалець О.