Головна \ Новини \ Вітаємо призерів Турніру Чемпіона світу з плавання Дмитра Краєвського на Кубок РуДі

Змагання проводились 25 лютого 2017р. у м. Кам'янське, басейн «МіКомп» (50 м). Всього у змаганні прийняли участь близько 350 спортсменів з 14 міст України.

Сюрпризом змагань став показовий заплив на дистанції 50 м брасом Чемпіонів та Заслужених тренерів України, в якому взяли учать: Чемпіон світу Дмитро Краєвський (Кам'янське), дворазовий Олімпійський чемпіон Сергій Фесенко (Бориспіль), Заслужений тренер України Галина Ємельяненко (Київ), Заслужений тренер України Сергій Трофименко (Кривий Ріг) та тренер СДЮСШОР Метеор Заслужений тренер України Олександр Кулик (Дніпро).

Спортсмени же змагались у триборстві - 50 брас (дистанція на якій Дмитро Краєевський став Чемпіоном світу) + 200 к/п + 50 м на вибор (в/с, бр, н/сп, бат).