Вітаємо переможців та призерів відкритого Кубку м. Дніпро з плавання серед юнаків

Головна \ Новини \ Вітаємо переможців та призерів відкритого Кубку м. Дніпро з плавання серед юнаків
Вітаємо переможців та призерів відкритого Кубку м. Дніпро з плавання серед юнаків

 

Вітаємо переможців та призерів відкритого Кубку м. Дніпро з плавання серед юнаків.

 

Змагання проводились 23-24 грудня 2016р. м. Дніпро. ПВВС «Метеор».

 

 

I-місце

Фенога Олександра - дистанція 400м вільний стиль серед дівчат 2005р.н.

Тренери : Кірпань Д., Кулик О.

Бендюженко Михайло – дистанція 400м вільний стиль серед юнаків 2005р.н.

Трененри: Десятерик О., Щербань А.

 

 

II-місце

Топчій Ярослав у двоборстві серед юнаків 2003р.н.

Фенога Олександра - дистанція 200м комплексне плавання серед дівчат 2005р.н. Тренери : Кірпань Д., Кулик О.

Яланська Ірина - дистанція 400м вільний стиль серед дівчат 2004р.н.

Тренери : Сорокина Н., Кірпань Д., Кулик О.

Кошиль Микита - дистанція 200м комплексне плавання серед юнаків 2003р.н.

Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

Оксень Владислав – дистанція 400м вільний стиль серед юнаків 2003р.н.

Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

 

 

III-місце

Ткаченко Злата  - дистанція 400м вільний стиль серед дівчат 2006р.н.

Трененри: Десятерик О., Щербань А.

Кузнецова Марина - дистанція 400м вільний стиль серед дівчат 2004р.н.

Тренери : Кірпань Д., Кулик О.

Ольховік Ян - дистанція 400м вільний стиль серед юнаків 2004р.н.

Тренери : Кірпань Д., Кулик О.

Кошиль Микита - дистанція 400м вільний стиль серед юнаків 2003р.н.

Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

Подгорний Ілля - дистанція 200м комплексне плавання серед юнаків 2004р.н.

Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

 

Естафета 4х50м комбінована (юн. 2005,дів.2006р.н.) у складі:                            

Желтяков Олександр, Строган Лоліта, Бендюженко Михайло, Ткаченко Злата.

Естафета 4х50м комбінована (юн. 2003, дів.2004р.н.) у складі:  

Писарев Олексій, Мілєва Марія, Топчій Ярослав, Яланська Ірина.