ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ З ПЛАВАННЯ "METEOR OPEN-2017"

Головна \ Новини \ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ З ПЛАВАННЯ "METEOR OPEN-2017"
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ З ПЛАВАННЯ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ

МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ З ПЛАВАННЯ

"METEOR OPEN-2017"

Змагання проводились 19-21 травня  2017р.  м. Діпро

ПВВС «Метеор» (50 метрів)

 

 

 

«Битва спринтерів»   

(дистанція 50м вільним стилем)

ШАЄНКО ВЛАДИСЛАВА третє місце серед дівчат 2003р.н.

                                                     Тренери: Лабунець О., Кулик О.

 

БОРОДЯНСЬКИЙ МИХАЙЛО –   друге місце серед юнаків 2006р.н.

                                         Тренери: Катишева О., Кулик О., Кірпань Д.

 

ТОПЧІЙ ЯРОСЛАВ –   друге місце серед юнаків 2003р.н.

                                                  Тренери: Сорокіна Н., Лабунець О., Чемеринська І.

 

КРАСІН МИХАЙЛО третє місце серед юнаків 2006р.н.

                                                   Тренери: Кулик О., Кірпань Д.

 

I-місце

ФЕНОГА ОЛЕКСАНДРА на дистанції 400м комплексне плавання серед дівчат 2005р.н. та молодше.

Тренери: Кулик О., Кірпань Д.

 

ЯЛАНСЬКА ІРИНА на дистанції 200м на спині серед дівчат 2004р.н.

Тренери: Сорокіна Н., Кулик О., Кірпань Д.

 

ВОЛЧЕНКО МАРІЯ на дистанції 50м брас серед дівчат 2003р.н.

                               Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

 

ГАРТМАН МАРГАРИТА на дистанції 100м, 200м батерфляй серед дівчат 2003р.н.

                              Тренери: Кардаш А., Цветов О., Щербань А.

 

КРАСІН МИХАЙЛО на дистанції 50м, 100м брас, 200м комплексне плавання серед юнаків 2006р.н. та мол.

                 Тренери: Кулик О., Кірпань Д.

 

БОРОДЯНСЬКИЙ МИХАЙЛО на дистанції 400м вільним стилем серед юнаків 2006р.н. та мол.

                                          Тренери: Катишева О., Кулик О., Кірпань Д.

 

БЕНДЮЖЕНКО МИХАЙЛО – на дистанції 200м, 400м вільним стилем серед юнаків 2005р.н.

Тренери: Десятерик О., Щербань А.

 

ПИСАРЕВ ОЛЕКСІЙ –   на дистанції 200м на спині серед юнаків 2003р.н.

                                                    Тренери: Дуднік О., Чемеринська І., Лабунець О.

 

КОШИЛЬ МИКИТА –   на дистанції 400м комплексне плавання серед юнаків 2003р.н.

                                                    Тренери:  : Лабунець О., Чемеринська І.

 

Естафета 4x50 м комплексне плавання - змішана 2003 р.н.  у складі:

Писарев Олексій, Волченко Марія, Гартман Маргарита, Топчій Ярослав.

 

Естафета 4x50 м вільний стиль - змішана 2003 р.н.  у складі:

Кошиль Микита, Шаєнко Владислава, Волченко Марія, Топчій Ярослав.

 

II-місце

ФЕНОГА ОЛЕКСАНДРА на дистанції 400м вільним стилем серед дівчат 2005р.н.

Тренери: Кулик О., Кірпань Д.

ТЮТЮННИК СОФІЯ на дистанції 400м комплексне плавання серед дівчат 2005р.н. та молодше.

Тренери: Кулик О., Кірпань Д.

 

СОЛОМОНЕНКО ОЛЕНА на дистанції 200м на спині серед дівчат 2005р.н.

Тренери: Кулик О., Кірпань Д.

 

ШАЄНКО ВЛАДИСЛАВА на дистанції 50м, 100м на спині серед дівчат 2003р.н.

                                                           Тренери: Кулик О., Кірпань Д.

 

ОРЛЕНКО КАТЕРИНА на дистанції 200м батерфляй серед дівчат 2003р.н.

Тренери: Лабунець О., Чемеринська І., Цветов О.

 

ВОЛЧЕНКО МАРІЯ на дистанції 200м, 400м вільним стилем серед дівчат 2003р.н.

                               Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

 

ВЛАДИМИРОВА АРІНА на дистанції 100м батерфляй серед дівчат 2003р.н.

                               Тренери:Дудник О., Лабунець О., Чемеринська І.

 

ГАРТМАН МАРГАРИТА на дистанції 50м батерфляй,  200м,400м комплексне плавання серед дівчат 2003р.н.

                              Тренери: Кардаш А., Цветов О., Щербань А.

 

ГОРБАНЬ НАТАНІЕЛЬ – на дистанції  50м брас серед юнаків 2006р.н. та мол.

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

БОРОДЯНСЬКИЙ МИХАЙЛО на дистанції 200м брас, 200м вільним стилем серед юнаків 2006р.н. та мол.

                                          Тренери: Катишева О., Кулик О., Кірпань Д.

 

 

СИМОНЕНКО ВОЛОДИМИР на дистанції 50м, 100м, 200м на спині серед юнаків 2004р.н.

                                                           Тренери: Сорокіна Н., Кулик О., Кірпань Д.

 

ПОДГОРНИЙ ІЛЛЯ – на дистанції  50м,200м батерфляй, 400м комплексне плавання серед юнаків 2004р.н.

                                                  Тренери: Сорокіна Н., Лабунець О., Чемеринська І.

 

ОЛЬХОВІК ЯН на дистанції 200м комплексне плавання серед юнаків 2004р.н.

                                                           Тренери: Кулик О., Кірпань Д.

 

ПИСАРЕВ ОЛЕКСІЙ –   на дистанції 50м, 100м на спині серед юнаків 2003р.н.

Тренери: Дуднік О., Чемеринська І., Лабунець О.

 

КОШИЛЬ МИКИТА –   на дистанції 400м вільним стилем, 200м комплексне плавання серед юнаків 2003р.н.

                                                    Тренер:  : Лабунець О., Чемеринська І.

 

ТОПЧІЙ ЯРОСЛАВ –   на дистанції 100м вільним стилем серед юнаків 2003р.н.

                                                   Тренери: Сорокіна Н.,Лабунець О., Чемеринська І.

 

Естафета 4x50 м вільний стиль - змішана 2006 р.н. та молодші у складі:

Ткаченко Злата, Красін Михайло, Грималюк Анастасія, Бородянський Михайло.

 

Естафета 4x50 м вільний стиль - змішана 2005 р.н. у складі:

Желтяков Олександр, Бендюженко Михайло, Мулік Олександра, Фенога Олександра.

 

III-місце

МУЛІК ОЛЕКСАНДРА на дистанції 100м на спині, 400м вільним стилем серед дівчат 2005р.н.

Тренери: Кулик О., Кірпань Д.

 

ТЮТЮННИК СОФІЯ на дистанції 200м батерфляй серед дівчат 2005р.н. та мол.

Тренери: Кулик О., Кірпань Д.

 

ФЕНОГА ОЛЕКСАНДРА на дистанції 200м брас серед дівчат 2005р.н.

Тренери: Кулик О., Кірпань Д.

 

ЯЛАНСЬКА ІРИНА на дистанції 400м вільним стилем серед дівчат 2004р.н.

Тренери: Сорокіна Н., Кулик О., Кірпань Д.

 

ВЛАДИМИРОВА АРІНА на дистанції 50м, 200м батерфляй серед дівчат 2003р.н.

Тренери: Лабунець О., Чемеринська І., Цветов О.

ГАРТМАН МАРГАРИТА на дистанції 400м вільним стилем серед дівчат 2003р.н.

                              Тренери: Кардаш А., Цветов О., Щербань А.

 

ОРЛЕНКО КАТЕРИНА на дистанції 100м батерфляй, 200м,400м комплексне плавання серед дівчат 2003р.н.

Тренери: Лабунець О., Чемеринська І., Цветов О.

 

 

ГОРБАНЬ НАТАНІЕЛЬ – на дистанції  200м брас серед юнаків 2006р.н. та мол.

Тренери: Очередько І., Москалець О.

 

БЕНДЮЖЕНКО МИХАЙЛО – на дистанції  200м комплексне плавання серед юнаків 2005р.н.

Тренери: Десятерик О., Щербань А.

 

ГУР’ЄВ ДАНІЛ на дистанції 200м на спині серед юнаків 2005р.н.

                                                           Тренери: Кулик О., Кірпань Д.

 

ОЛЬХОВІК ЯН на дистанції 200м вільним стилем серед юнаків 2004р.н.

Тренери: Кулик О., Кірпань Д.

 

ГЕРАЩЕНКО НАЗАР – на дистанції  400м вільним стилем серед юнаків 2004р.н.

Тренери: Кулик О., Кірпань Д.

 

 

ТОПЧІЙ ЯРОСЛАВ –   на дистанції 50м, 100м на спині, 50м батерфляй серед юнаків 2003р.н.

                                                  Тренери: Сорокіна Н., Лабунець О., Чемеринська І.