ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПЛАВАННЯ

Головна \ Новини \ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПЛАВАННЯ
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПЛАВАННЯ

Чемпіонат Дніпропетровської області

з плавання

 

 

 

 

I-місце

ГАРТМАН Маргарита – на дистанції 800 м вільний стиль

                                                                           Тренери: Щербань А., Кардаш А.

ОСТАПЕНКО Микита – на дистанції 200 м, 400 м, 1500 м вільний стиль

                                                                     Тренери: Щербань А., Десятерик О.

 

II-місце

КРЕМЛЯКОВ Владислав- на дистанції 50 м, 100 м, 200 м на спині.

                                                                        Тренери: Щербань А., Марочкін В.

ВОЛЧЕНКО Марія- на дистанції 800 м вільний стиль.

                                                                  Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

ОРЛЕНКО Катерина- на дистанції 400 м комплексне плавання.

                                              Тренери: Лабунець О., Цвєтов О., Чемеринська І.

СЕРБИНА Єлизавета- на дистанції 50 м на спині.

                                                                  Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

ГАРТМАН Маргарита – на дистанції 400 м вільний стиль.

                                                                           Тренери: Щербань А., Кардаш А.

 

 

III-місце

СЕРБИНА Єлизавета- на дистанції 100 м, 200 м на спині.

                                                             Тренери:  Лабунець О., Чемеринська І.

КОШИЛЬ Микита- на дистанції 1500 м вільний стиль.

                                                                  Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

САНІТАР Анна- на дистанції 200 м вільний.

                                                                  Тренери: Лабунець О., Чемеринська І.

ТЮТЮННИК Софія – на дистанції 400 м комплексне плавання.

                                                                                                       Тренер: Кулик О.

КОРЧИНСЬКИЙ Кирило- на дистанції 200 м комплексне плавання.

                                              Тренери: Цвєтов О., Лабунець О., Чемеринська І.

РЕБОРУК Антон- на дистанції 400 м вільний стиль.

                                                                      Тренери: Щербань А., Катишева О.