Вітаємо переможців та призерів чемпіонату Дніпропетровської області з плавання серед дорослих та молоді!

Головна \ Новини \ Вітаємо переможців та призерів чемпіонату Дніпропетровської області з плавання серед дорослих та молоді!
Вітаємо переможців та призерів чемпіонату Дніпропетровської області з плавання серед дорослих та молоді!

 

Чемпіонат​ Дніпропетровської області з плавання серед дорослих та молоді

 

29 червня - 01 липня 2017р.

 м. Дніпро, ПВВС “ Метеор” (50м)

 

 

 

I-місце

СЕРБИНА ЄЛИЗАВЕТА – на дистанції 50м, 100м, 200м на спині серед жінок та молоді.

Тренери : Лабунець О., Чемеринська І.

ГАРТМАН МАРГАРИТА – на дистанції 800м вільним стилем серед дівчат 2000 р.н. та мол.

Тренери : Кардаш А., Цветов О., Щербань А.

ВОЛЧЕНКО МАРІЯ – на дистанції 400м вільним стилем серед дівчат 2000 р.н. та мол.

Тренери : Лабунець О., Чемеринська І.

ГЛЯДЧИШИН ТАРАС -  на дистанції 100м вільним стилем серед юнаків  1999 р.н. та мол.

Тренери : Руденко Н., Цветов О.

КРЕМЛЯКОВ ВЛАДИСЛАВ –  на дистанції 50м, 100м, 200м на спині серед юнаків 1999 р.н. та мол.

                                                           Тренери : Марочкін В., Щербань А.

ГЕРГЕЛЬ ОЛЕКСАНДР - на дистанції 1500м вільним стилем,  400м комплексне плавання серед юнаків 1999 р.н. та мол.

Тренери : Лабунець О., Чемеринська І.

ПРИЙМАЧЕНКО ВАЛЕРІЙ – на дистанції 100м, 200м батерфляй серед юнаків 1999 р.н. та мол.

Тренери : Дуднік О.,  Лабунець О., Чемеринська І.

РЕБОРУК АНТОН -  на дистанції 200м, 400м вільним стилем серед юнаків 1999 р.н. та мол.

                                               Тренери : Катишева О., Цветов О., Щербань А.

 

II-місце

 

ШАЄНКО ВЛАДИСЛАВА -  на дистанції 100м на спині серед жінок та молоді.

                                                     Тренери : Чемеринська І., Кулик О.

ВОЛЧЕНКО МАРІЯ – на дистанції 200м, 800м вільним стилем, 200м комплексне плавання серед дівчат 2000 р.н. та мол.

Тренери : Лабунець О., Чемеринська І.

ГАРТМАН МАРГАРИТА – на дистанції 400м вільним стилем, 400м комплексне плавання серед дівчат 2000 р.н. та мол.

Тренери : Кардаш А., Цветов О., Щербань А.

ОРЛЕНКО КАТЕРИНА – на дистанції 200м батерфляй серед дівчат 2000 р.н. та мол.

Тренери : Лабунець О., Чемеринська І., Цветов О.

 ГЛЯДЧИШИН ТАРАС -  на дистанції 200м вільним стилем серед юнаків 1999 р.н. та мол.

Тренери : Руденко Н., Цветов О.

КОШИЛЬ МИКИТА  - на дистанції 400м комплексне плавання серед юнаків 1999 р.н. та мол.

Тренери : Лабунець О., Чемеринська І.

ІНДЮХІН ІВАН -  на дистанції 50м батерфляй, 400м вільним стилем серед юнаків 1999 р.н. та мол.

                                                       Тренер: Щербань А.

 

 

 

 

III-місце

СМЕСОВА КАТЕРИНА - на дистанції 200м вільним стилем серед дівчат 2000 р.н. та мол.

                                                           Тренери : Сорокіна Н., Щербань А.

ВЛАДИМИРОВА АРІНА – на дистанції 200м батерфляй серед дівчат 2000 р.н. та мол.

Тренери : Лабунець О., Чемеринська І.

САНІТАР АННА – на дистанції 100м вільним стилем серед дівчат 2000 р.н. та мол.

Тренери : Лабунець О., Чемеринська І.

ОРЛЕНКО КАТЕРИНА – на дистанції 200м брас серед дівчат 2000 р.н. та мол.

Тренери : Лабунець О., Чемеринська І., Цветов О.

ПИСАРЕВ ОЛЕКСІЙ – на дистанції 1500м вільним стилем серед юнаків 1999 р.н. та мол.

Тренери : Лабунець О., Чемеринська І.

ПАВІН ОЛЕКСАНДР – на дистанції 50м брас серед юнаків 1999 р.н. та мол.

Тренери : Лабунець О., Чемеринська І.

ПОДГОРНИЙ ДАНИЛО -  на дистанції 100м на спині серед юнаків 1999 р.н. та мол.

Тренери : Сорокіна Н., Цветов О.

КОРЧИНСЬКИЙ КИРИЛО  – на дистанції 200м на спині, 200м комплексне плавання серед юнаків 1999 р.н. та мол.

Тренери : Лабунець О., Чемеринська І., Цвєтов О.

ДОРДІЄНКО ОЛЕКСАНДР -  на дистанції 400м вільним стилем серед юнаків 1999 р.н. та мол.

                                                       Тренери : Сорокина Н., Кардаш А., Цвєтов О.

ІНДЮХІН ІВАН -  на дистанції 200м вільним стилем серед юнаків 1999 р.н. та мол.

                                                       Тренер : Щербань А.

ВІТАЄМО вихованців СДЮСШОР СК«МЕТЕОР» з плавання

з виконанням нормативу

 Кандидата у майстри спорту України з плавання!

 

ШАЄНКО ВЛАДИСЛАВУ -  тренери: Чемеринська І., Кулик О.

 

ТОПЧІЯ ЯРОСЛАВА –  тренери: Чемеринська І., Лабунець О.

 

ПАВІНА ОЛЕКСАНДРА -  тренери: Чемеринська І., Лабунець О.

 

 

Бажаємо подальших успіхів!