Вітаємо!

Головна \ Новини \ Вітаємо!
Вітаємо!

 

 

 

                 

                  Вітаємо переможців та призерів

Кубку Дніпропетровської області з плавання

м.Дніпро, 12-14 жовтня 2016року.

 

   

1 місця

СЕРБИНА Єлизавета        Тренер:  Лабунець О., Чемеринська І.        50 м на спині               32.27

 ГАРТМАН Маргарита     Тренер: Цвєтов О., Кардаш А.                     200 м батерфляй       2:35.18

                                                                                                                            400 м комплекс         5:28.74

ОСТАПЕНКО Микита      Тренер: Щербань А., Десятерик О.             1500 м в/с                 17:00.07                                                                                                                                                                 400 м в/с                    4:10.32

САНІТАР Анна                 Тренер: Лабунець О., Чемеринська І.            200 м в/с                    2:17.72

2 місця

РАФІКОВА Кристина        Тренер: Щербань А.,Дуднік О.                    800 м в/с                      10:59.64

ОСТАПЕНКО Микита       Тренер: Щербань А., Десятерик О.              200 м в/с                      1:58.93

СЕРБИНА Єлизавета          Тренер:  Лабунець О., Чемеринська І.         200 м на спині             2:34.93                                                                                                                                                          100 м на спині             1:09.68

ГАРТМАН Маргарита     Тренер: Цвєтов О., Кардаш А.                         50 м батерфляй               30.82                                                                                                                                                           400 м в/с                       4:56.50

3 місця

ЯЛАНСЬКА Ірина      Тренер: Кулик О., Кірпань Д.                               800 м в/с                11:28.49

СМЕСОВА Катерина    Тренер: Щербань А.,Сорокина Н.                      200 м в/с                 2:19.78                                                                                                                                                                        400 м в/с                 4:59.30

КРЕМЛЯКОВ Владислав   Тренер: Щербань А.,Марочкин В.                200 м на спині        2:15.41

 

 

 

                  Вітаємо спортсменів, які виконали  нормативи кандидатів у майстри спорту України з плавання


Індюхін Іван             Тренер: Щербань А.                                 100 бат   1:00.84

 

Смесова Катерина  Тренер: Щербань А., Сорокина Н.           100 в/с   1:03.46

 

Санітар Анна            Тренер: Лабунець О., Чемеринська І.     100 в/с   1:02.91