Відкритий Чемпіонат м. Дніпра з плавання серед юніорів та юнаків

Головна \ Новини \ Відкритий Чемпіонат м. Дніпра з плавання серед юніорів та юнаків
Відкритий Чемпіонат м. Дніпра з плавання серед юніорів та юнаків

Вітаємо переможців та призерів відкритого Чемпіонату  м. Дніпра з плавання серед юніорів та юнаків.

 

3-5 травня 2017р.          ПВВС «Метеор»

                                                                         

 м. Дніпро                           (50м)

 

 

 

 

I-місце

МУЛІК ОЛЕКСАНДРА -  у багатоборстві серед дівчат 2005 р.н. та мол.

                                                         Тренери : Кулик О., Кірпань Д.

ВОЛЧЕНКО МАРІЯ - у багатоборстві серед дівчат 2003 р.н.

                                                                                                Тренери :  Чемеринська І., Лабунець О.

СЕРБИНА ЄЛИЗАВЕТА - у багатоборстві серед дівчат 2002 р.н.

                                                                                                Тренери :  Чемеринська І., Лабунець О.

БЕНДЮЖЕНКО МИХАЙЛО - у багатоборстві серед юнаків 2004 р.н., та мол.

                                       Тренери :  Щербань А.

ТОПЧІЙ ЯРОСЛАВ - у багатоборстві серед юнаків 2003 р.н.

                                                                                    Тренери : Сорокіна Н.,  Чемеринська І., Лабунець О.

ПОДГОРНИЙ ДАНИЛО - у багатоборстві серед юнаків 2001 р.н.

                                                                     Тренери : Сорокіна Н., Цветов О.              

 

II-місце

 

ЯЛАНСЬКА ІРИНА -  у багатоборстві серед дівчат 2004 р.н.

                                                           Тренери : Кулик О., Кірпань Д.

ГАРТМАН МАРГАРИТА - у багатоборстві серед дівчат 2003 р.н.

                                                            Тренери : Цветов О., Кардаш А.

САНІТАР АННА - у багатоборстві серед дівчат 2002 р.н

                                                                                                Тренери :  Чемеринська І., Лабунець О.

СИМОНЕНКО ВОЛОДИМИР  - у багатоборстві серед юнаків 2004 р.н. та мол.

                                                                                              Тренери : Кулик О., Кірпань Д.

ОКСЕНЬ ВЛАДИСЛАВ - у багатоборстві серед юнаків 2003 р.н.

                                                                   Тренери :  Чемеринська І., Лабунець О.

ІНДЮХІН ІВАН - у багатоборстві серед юнаків 2002 р.н.

                                    Тренер :  Щербань А.

 

III-місце

 

ФЕНОГА ОЛЕКСАНДРА - у багатоборстві серед дівчат 2005 р.н. та мол.

                                                                                               Тренери :  Кулик О., Кірпань Д.

ШАЄНКО ВЛАДИСЛАВА - у багатоборстві серед дівчат 2003 р.н.

                                                          Тренери : Лабунець О., Кулик О.

ОЛЬХОВИК ЯН  - у багатоборстві серед юнаків 2004 р.н. та мол.

                                                     Тренери : Кулик О., Кірпань Д.

КОШИЛЬ МИКИТА - у багатоборстві серед юнаків 2003 р.н.

                                                                  Тренери : Чемеринська І., Лабунець О.

КОРЧИНСЬКИЙ КИРИЛО - у багатоборстві серед юнаків 2002 р.н.

                                                                                    Тренери :  Чемеринська І., Лабунець О., Цветов О.