Відкрита матчева зустріч Кременчук-Дніпро

Главная \ Новости \ Відкрита матчева зустріч Кременчук-Дніпро
Відкрита матчева зустріч Кременчук-Дніпро

Вітаємо переможців та призерів змагань!

I - місце


Малиш Денис – на дистанції 50м вільний стиль, 50м батерфляй серед юнаків 2008-2009 року
Тренер: Гайдар К.


Чуркін Іван – на дистанції 50м на спині, 100м на спині серед юнаків 2008-2009 року
Тренер: Гайдар К. 


Коноплін Роман – на дистанції 50м на спині серед юнаків 2008-2009 року
Тренер: Гайдар К. 


Лепша Дмитро – на дистанції 100м на спині, 100м батерфляй серед юнаків 2008-2009 року
Тренер: Гайдар К. 


Кустарнікова Аліса – на дистанції 50м вільний стиль, 100м вільний стиль серед дівчат 2010 року і молодше
Тренер: Гайдар К.


Хіміч Олександра – на дистанції 50м на спині, 100м на спині серед дівчат 2010 року і молодше
Тренер: Гайдар К.


Єпіфанова Марія – на дистанції 100м комплексне плавання серед дівчат 2008-2009 року
Тренер: Гайдар К.


Гайдара Софія – на дистанції 50м батерфляй серед дівчат 2008-2009 року 
Тренер: Король А.


Грималюк Анастасія – на дистанції 100м вільний стиль серед дівчат 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І. 


Горбань Натаніель – на дистанції 50м вільний стиль, 100м вільний стиль серед юнаків 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І.


Цирбульова Мілана – на дистанції 50м брас серед дівчат 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І. 


Братута Олександр – на дистанції 50м брас, 100м брас серед юнаків 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І. 


Аляб'єва Іванна-Софія – на дистанції 50м на спині серед дівчат 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І. 


Петренко Марія – на дистанції 100м на спині серед дівчат 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І. 


Кривякін Максим – на дистанції 50м на спині серед юнаків 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І. 


Поляков Тімур – на дистанції 100м на спині серед юнаків 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І. 


Фокіна Єлизавета – на дистанції 50м на спині, 100м на спині серед дівчат 2008-2009 року
Тренери:Москалець О., Очередько І. 


Живага Єгор – на дистанції 50м батерфляй серед юнаків 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І. 


Удовик Євген – на дистанції 100м батерфляй серед юнаків 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І.


Аляб'єв Ян – на дистанції 100м брас серед юнаків 2004-2005 року
Тренери: Москалець О., Очередько І. 


Кравченко Микита – на дистанції 100м комплексне плавання серед юнаків 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І.


Возна Дар'я – на дистанції 100м комплексне плавання серед дівчат 2002-2003 року
Тренер: Лабунець О.


Бубукін Артем – на дистанції 100м на спині серед юнаків 2002-2003 року
Тренер: Лабунець О.


Горбенко Олексій – на дистанції 50м батерфляй серед юнаків 2002-2003 року
Тренер: Лабунець О.


Хохольков Олександр – на дистанції 50м брас серед юнаків 2002-2003 року
Тренер: Денисенко Є.

 

II - місце


Савченко Василь – на дистанції 50м вільний стиль, 100м вільний стиль серед юнаків 2010 року і молодше
Тренер: Гайдар К. 


Чижик Федір – на дистанції 100м вільний стиль серед юнаків 2008-2009 року
Тренер: Гайдар К.


Єпіфанова Марія – на дистанції 50м вільний стиль серед дівчат 2008-2009 року
Тренер: Гайдар К.


Калмикова Ярослава – на дистанції 100м вільний стиль, 100 брас серед дівчат 2008-2009 року
Тренер: Гайдар К. 


Хилько Катерина – на дистанції 50м на спині серед дівчат 2008-2009 року
Тренер: Гайдар К. 


Колеснік Варвара – на дистанції 100м комплексне плавання серед дівчат 2008-2009 року
Тренер: Гайдар К.

 
Демиденко Дар’я – на дистанції 50м брас серед дівчат 2008-2009 року 
Тренер: Король А.


Грималюк Анастасія – на дистанції 50м вільний стиль серед дівчат 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І.


Фоменко Кароліна – на дистанції 50м брас серед дівчат 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І. 


Аляб'єва Іванна-Софія – на дистанції 100м брас серед дівчат 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І. 


Малахова Олександра – на дистанції 50м на спині серед дівчат 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І. 


Люлька Кирило – на дистанції 50м на спині, 100м на спині серед юнаків 2008-2009 року
Тренери: Москалець О., Очередько І.

 
Живага Єгор – на дистанції 100м коплексне плавання серед юнаків 2006-2007 року 
Тренери: Москалець О., Очередько І.


Удовик Євген – на дистанції 50м батерфляй серед юнаків 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І.


Кравченко Микита – на дистанції 100м вільний стиль серед юнаків 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І.


Тіщенко Олеся – на дистанції 100м брас серед дівчат 2008-2009 року 
Тренери: Москалець О., Очередько І. 


Каченюк Поліна – на дистанції 100м на спині серед дівчат 2006-2007 року
Тренери:Москалець О., Очередько І.


Мазуренко Яна – на дистанції 100м комплексне плавання серед дівчат 2004-2005 року
Тренер: Лабунець О.


Горбенко Олексій– на дистанції 100м батерфляй серед юнаків 2002-2003 року
Тренер: Лабунець О.


Ліпунова Софія– на дистанції 50м на спині серед дівчат 2002-2003 року
Тренер: Денисенко Є.

 

III - місце


Чижик Федір – на дистанції 50м вільний стиль серед юнаків 2008-2009 року
Тренер: Гайдар К.


Теренков Тимофій – на дистанції 100м вільний стиль, 100м батерфляй серед юнаків 2008-2009 року
Тренер: Гайдар К.


Коноплін Роман – на дистанції 100м на спині серед юнаків 2008-2009 року 
Тренер: Гайдар К.


Чмона Родіон – на дистанції 50м брас, 100м брас серед юнаків 2008-2009 року 
Тренер: Гайдар К.


Чмона Вероніка – на дистанції 100м на спині серед дівчат 2010 року і молодше
Тренер: Гайдар К.


Фішилева Ксенія – на дистанції 50м брас серед дівчат 2008-2009 року
Тренер: Гайдар К.


Гаврилова Софія – на дистанції 100м комплексне плавання серед дівчат 2006-2007 року
Тренер: Гайдар К.


Богомаз Софія – на дистанції 100м вільний стиль серед дівчат 2008-2009 року 
Тренер: Сорокіна Н.


Подгорний Ярослав – на дистанції 50м батерфляй серед юнаків 2008-2009 року 
Тренер: Сорокіна Н.


Москаленко Олександра – на дистанції 100м комплексне плавання серед дівчат 2008-2009 року 
Тренер: Сорокіна Н.


Снітко Данило – на дистанції 100м комплексне плавання серед юнаків 2008-2009 року 
Тренер: Король А.


Строган Лоліта – на дистанції 50м вільний стиль серед дівчат 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І.


Балаханова Анастасія – на дистанції 50м брас серед дівчат 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І.


Малахова Олександра – на дистанції 100м вільний стиль серед дівчат 2006-2007 року 
Тренери: Москалець О., Очередько І.


Петренко Марія – на дистанції 50м на спині серед дівчат 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І.


Поляков Тімур - на дистанції 50м на спині серед юнаків 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І.


Титаренко Марк – на дистанції 100м на спині серед юнаків 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І.


Гур'ева Дар'я – на дистанції 100м на спині серед дівчат 2006-2007 року
Тренери: Москалець О., Очередько І.


Бавіна Ольга – на дистанції 100м вільний стиль серед дівчат 2002-2003 року
Тренер: Лабунець О.


Горло Максим – на дистанції 50м на спині серед юнаків 2002-2003 року
Тренер: Лабунець О.


Авраменко Микита – на дистанції 50м брас серед юнаків 2002-2003 року
Тренер: Лабунець О.


Ліпунова Софія– на дистанції 50м вільний стиль серед дівчат 2002-2003 року
Тренер: Денисенко Є.


Федченко Мар'яна – на дистанції 50м вільний стиль, 50м на спині серед дівчат 2004-2005 року
Тренер: Денисенко Є.