SWIM-SHARKS 2018

Главная \ Новости \ SWIM-SHARKS 2018
SWIM-SHARKS 2018

Зимовий кубок з плавання на призи

SWIM-SHARKS 2018

 

 

 

Вітаємо переможців та призерів змагань в індивідуальних дистанціях!!! 

 

I - місце

 

МАЛИШ Денис – на дистанції  50 м вільним стилем серед юнаків 2008 р.н. та молодше

Тренер: Гайдар К.

 

ЛЕПША Дмитро- на дистанції 50 м батерфляй, 50м на спині серед юнаків 2008 р.н. та молодше

Тренер: Гайдар К.

 

КРИВЯКІН Максим - на дистанції 50 м на спині серед юнаків 2006-2007 р.н.

Тренери:  Москалець О., Очередько І.

 

БОРОДЯНСЬКИЙ Михайло - на дистанції 100м комплексне плавання серед юнаків 2006-2007 р.н.

Тренери:  Кірпань Д., Катишева О.,

Кулик О.

 

 

II - місце

КРАСІН Михайло - на дистанції 50 м вільним стилем, 50 м брас серед юнаків 2006-2007 р.н.

Тренер: Кулик О.

ЩІГОЛЕВА Вероніка - на дистанції 50 м брас серед дівчат 2006-2007 р.н.

Тренери:  Москалець О., Очередько І.

МІНЕНКО Гліб - на дистанції 50 м брас серед юнаків 2004-2005 р.н.

Тренер: Кулик О.

ТКАЧЕНКО Злата - на дистанції 50 м батерфляй серед дівчат 2006-2007 р.н.

Тренери: Щербань А., Десятерик О.

ГЕРАЩЕНКО Назар - на дистанції 50 м батерфляй серед юнаків 2004-2005 р.н.

Тренер: Кулик О.

ГРИМАЛЮК Анастасія - на дистанції 50 м на спині серед дівчат 2006-2007 р.н.

Тренери:  Москалець О., Очередько І.

III - місце

ЯЛАНСЬКА Ірина - на дистанції 50 м вільним стилем, 50 м батерфляй, 100 м комплексне плавання серед дівчат 2004-2005 р.н.

Тренери:  Сорокіна Н., Кулик О.

БОРОДЯНСЬКИЙ Михайло - на дистанції 50 м вільний стиль серед юнаків 2006-2007 р.н.

Тренери:  Кірпань Д., Катишева О.,

Кулик О.

СИМОНЕНКО Володимир - на дистанції 50 м вільний стиль, 50 м на спині серед юнаків 2004-2005 р.н.

Тренери:  Сорокіна Н., Кулик О.

МІЛЄВА Марія - на дистанції 50 м брас серед дівчат 2004-2005 р.н.

Тренер: Кулик О.

ЄФІМОВ Петро - на дистанції 50 м брас серед юнаків 2004-2005 р.н

Тренер: Кулик О.

СЕМЕНОВА Анна - на дистанції 50 м батерфляй серед дівчат 2006-2007 р.н.

Тренери:  Москалець О., Очередько І.

ГРОМОВ Микита - на дистанції 50 м батерфляй серед юнаків 2004-2005 р.н.

Тренер: Кулик О.

МУЛІК Олександра - на дистанції 50 м на спині серед дівчат 2004-2005 р.н.

Тренер: Кулик О.

 

Вітаємо переможців та призерів змагань у двоборстві!

 

I - місце

ЛЕПША ДМИТРО серед юнаків 2008 р.н.
                                                                                                    Тренер: Гайдар К.

 

 

 

II - місце

КРАСІН Михайло  серед юнаків 2006-2007 р.н.

Тренер: Кулик О.

 

 

III - місце

 

 

ЯЛАНСЬКА Ірина серед дівчат 2004-2005 р.н.

Тренери:  Сорокіна Н., Кулик О.

 

БОРОДЯНСЬКИЙ Михайло серед юнаків 2006-2007 р.н.

Тренери:  Кірпань Д., Катишева О.,

Кулик О.