Регіональний турнір з плавання

Главная \ Новости \ Регіональний турнір з плавання
Регіональний турнір з плавання

Регіональний турнір з плавання  на кубок ПАТ «Укртатнафта»


2–3 травня 2018р. 
м.Кременчук, 50 м.

 

Вітаємо переможців та призерів змагань!

 

Тренер: Гайдар Костянтин Валерійович

 

 

I - місце


КУСТАРНІКОВА Аліса – на дистанції 50м, 100м та 200м вільний стиль, 100м та 200м на спині серед дівчат 6-8 років

КОЛЕСНІК Варвара – на дистанції 50м та 100м батерфляй, 200м комплексне плавання, 100м вільний стиль, 50м брас, 100м комплексне плавання серед дівчат 9-10 років

МАЛИШ Денис – на дистанції 50м та 100м батерфляй, 200м вільний стиль, 200м комплексне плавання, 100м вільний стиль, 50м брас серед юнаків 10-11 років

ЧУРКІН Іван – на дистанції 100м та 200м на спині серед юнаків 6-9 років

ЧМОНА Родіон – на дистанції 100м та 200м комплексне плавання, 50м брас серед юнаків 6-9 років

ПАРШУТІН Евгеній – на дистанції 200м комплексне плавання серед юнаків 12-13 років

КОЛЕСНІКОВ Іван – на дистанції 50м на спині серед юнаків 6-9 років

САВЧЕНКО Василь – на дистанції 100м вільний стиль серед юнаків 6-9 років

ФОМ`ЯЧЕНКО Владислава – на дистанції 200м на спині серед дівчат 9-10 років


II — місце 


КОЛЕСНІК Варвара – на дистанції 50м вільний стиль серед дівчат 9-10 років

КОЛЕСНІКОВ Іван– на дистанції 50м вільний стиль, 50м батерфляй, 100м на спині серед дівчат 6-9 років

МАЛИШ Денис – на дистанції 50м вільний стиль, 100м комплексне плавання серед юнаків 10-11 років

ФОМ`ЯЧЕНКО Владислава – на дистанції 50м та 100м брас, 50м батерфляй, 100м та 200м комплексне плавання серед дівчат 9-10 років

ЧМОНА Родіон – на дистанції 100м брас серед юнаків 6-9 років

ГОРДИЙЧУК Анна – на дистанції 100м на спині,100м вільний стиль серед дівчат 9-10 років

ЧУРКІН Іван – на дистанції 50м вільний стиль серед юнаків 6-9 років

САВЧЕНКО Василь – на дистанції 200м вільний стиль, 200м на спині, 100м комплексне плавання серед юнаків 6-9 років

ПАРШУТІН Сергій – на дистанції 50м на спині серед юнаків 6-9 років

ЧМОНА Вероніка – на дистанції 200м на спині серед дівчат 6-8 років

ЦОЙ Майя – на дистанції 200м на спині серед дівчат 9-10 років

КУСТАРНІКОВА Аліса – на дистанції 100м комплексне плавання серед дівчат 6-8 років

 

III - місце


ЧУРКІН Іван – на дистанції 50м вільний стиль, 200м вільний стиль серед юнаків 6-9 років

КОЛЕСНІКОВ Іван– на дистанції 50м батерфляй, 100м вільний стиль, 50м брас серед юнаків 6-9 років

ЧМОНА Вероніка – на дистанції 50м та 100м на спині серед дівчат 6-8 років

ЦОЙ Майя – на дистанції 100м на спині,100м комплексне плавання серед дівчат 9-10 років

ПАРШУТІН Сергій – на дистанції 100м на спині серед юнаків 6-9 років

ЛИТВИН Федір – на дистанції 100м комплексне плавання серед юнаків 10-11 років

ПАРШУТІН Евгеній – на дистанції 100м комплексне плавання серед юнаків 12-13 років