Чемпіонат області у Кам'янському

Головна \ Новини \ Чемпіонат області у Кам'янському
Чемпіонат області у Кам'янському

 

 

Відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з плавання, що відбувся 18-20 грудня 2017р. у м. Кам'янське Басейн “МіКомп”.

 

 

Вітаємо переможців та призерів змагань в особистій першості!

 

 

I місце

ГЕРГЕЛЬ Олександр на дистанції 800 м вільний стиль 9:04.13
Лабунець О., Чемеринська І.

ГЕРГЕЛЬ Олександр на дистанції 1500 м вільний 17:04.
Лабунець О., Чемеринська І.

ОСТАПЕНКО Нікіта на дистанції 200 м вільний стиль 1:56.38
Десятерик О., Щербань А.

КРЕМЛЯКОВ Владислав на дистанції 200 м на спині 2:10.37
Десятерик О., Щербань А.

ІНДЮХІН Іван на дистанції 50 м батерфляй 25.97
Щербань А.

РЕБОРУК Антон на дистанції 400 м вільний стиль 4:18.30
Катишева О., Сидаш О., Щербань А.

II місце

КРЕМЛЯКОВ Владислав на дистанції 50 м на спині 27.30 
Десятерик О., Щербань А.

КРЕМЛЯКОВ Владислав на дистанції 100 м на спині 59.95
Десятерик О., Щербань А.

ГАРТМАН Маргарита на дистанції 100 м вільний стиль 1:01.07 
Кардаш А., Щербань А.

ОСТАПЕНКО Нікіта на дистанції 100 м вільний стиль 54.06
Десятерик О., Щербань А.

ОСТАПЕНКО Нікіта на дистанції 800 м вільний стиль 9:06.61
Десятерик О., Щербань А.

САНІТАР Анна на дистанції 200 м вільний стиль 2:18.27
Лабунець О., Чемеринська І.

РЕБОРУК Антон на дистанції 200 м вільний стиль 1:58.44
Катишева О., Сидаш О., Щербань А.

СЕРБИНА Єлизавета на дистанції 200 м на спині 2:33.79
Лабунець О., Чемеринська І.

III місце

ГЛЯДЧИШИН Тарас на дистанції 100 м вільний стиль 54.17
Цвєтов О., Руденко Н.

РЕБОРУК Антон на дистанції 800 м вільний стиль 9:11.47
Катишева О., Сидаш О., Щербань А.

ПРИЙМАЧЕНКО Валерій на дистанції 100 м батерфляй 59.42
Лабунець О., Дуднік О.

ШАЄНКО Владислава на дистанції 200 м вільний стиль 2:22.46
Лабунець О., Кулик О.

ГЛЯДЧИШИН Тарас на дистанції 200 м вільний стиль 1:59.22
Цвєтов О., Руденко Н .

КОРЧИНСЬКИЙ Кирило на дистанції 200 м на спині 2:17.63
Цвєтов О., Лабунець О., Чемеринська І.

ОСТАПЕНКО Нікіта на дистанції 400 м комплекс 4:49.03
Десятерик О., Щербань А.

ШАЄНКО Владислава на дистанції 100 м на спині 1:12.80
Лабунець О., Кулик О.

ОСТАПЕНКО Нікіта на дистанції 200 м комплекс Метеор 2:13.85
Десятерик О., Щербань А.

САНІТАР Анна на дистанції 400 м вільний стиль 4:57.37
Лабунець О., Чемеринська І.

http://swimtime.in.ua/meet/221/