І -й етап Ліги плавання України

Главная \ Новости \ І -й етап Ліги плавання України
І -й етап Ліги плавання України

I - місце

 

Серед дівчат 9 років і молодше 


ЕПІФАНОВА Марія – на дистанції 400м вільний стиль 
Тренер: Гайдар К.

 

Серед хлопців 10 років і молодше


ЛЕПША Дмитро- на дистанції 50м на спині, 100 м на спині 
Тренер: Гайдар К.
ЖИВАГА Єгор - на дистанції 200м батерфляй 
Тренери: Москалець О., Очередько І.

Серед хлопців 12 років

 

ГОРБАНЬ Натаніель- на дистанції 200м комплексне плавання
Тренери: Москалець О., Очередько І.

Естафета 4х50м вільний стиль (хлопці 12 років і молодше)

СКОРИК Олексій, ЖИВАГА Єгор, КРИВЯКІН Максим, ГОРБАНЬ Натаніель
Тренери: Москалець О., Очередько І.

Естафета 4х50м вільний стиль - змішана (12 років і молодше)

МАЛАХОВА Олександра, АЛЯБ'ЄВА Іванна-Софія, КРИВЯКІН Максим, ГОРБАНЬ Натаніель 
Тренери: Москалець О., Очередько І.

Естафета змішана 4х50 вільний стиль (10 років і молодше)
ЕПІФАНОВА Марія, КУСТАРНІКОВА Аліса, МАЛИШ Денис, ЛЕПША Дмитро.
Тренер: Гайдар К.

Естафета 4х50м комплексне плавання - змішана (10 років і молодше)
ЛЕПША Дмитро, МАЛИШ Денис, ФИШИЛЕВА Ксения, ЕПІФАНОВА Марія
Тренер: Гайдар К.

 

II — місце

 

Серед хлопців 11 - 12 років

 

ЖИВАГА Єгор - на дистанції 50м вільний стиль, 100м вільний стиль, 100м комплексне плавання, 200м комплексне плавання 
Тренери: Москалець О., Очередько І.

Серед дівчат 9 років і молодше 


ЕПІФАНОВА Марія- на дистанції 50м вільний стиль, 100м вільний стиль, 200м вільний стиль 
Тренер: Гайдар К.


Серед хлопців 10 років і молодше


ГАЙДАР Іван- на дистанції 200м на спині 
Тренер: Гайдар К.


Серед хлопців 10 років і молодше


ЛЕПША Дмитро- на дистанції 200м на спині 
Тренер: Гайдар К.


Серед дівчат 10 - 11 років

 

БОНДАРЕНКО КСЕНІЯ - на дистанції 200м батерфляй 
Тренери: Москалець О., Очередько І.

Естафета 4х50м комплексне плавання- змішана (12 років і молодше)

АЛЯБ'ЄВА Іванна-Софія, СКОРИК Олексій, ГОРБАНЬ, Натаніель, МАЛАХОВА Олександра
Тренери: Москалець О., Очередько І.

Естафета 4х50 м вільний стиль (хлопці 10 років і молодше)

МАЛИШ Денис, КОНОПЛІН Роман, ТЕРЕНКОВ Тимофій, ЛЕПША Дмитро
Тренер: Гайдар К.

III - місце

Серед хлопців 10 років і молодше


МАЛИШ Денис – на дистанції 50м вільний стиль 
Тренер: Гайдар К.


Серед хлопців 12 років


ГОРБАНЬ Натаніель- на дистанції 50м вільний стиль, 100 м комплексне плавання 
Тренери: Москалець О., Очередько І.

Серед хлопців 10 років і молодше


САВЧЕНКО Василій- на дистанції 200м на спині 
Тренер: Гайдар К.

Серед дівчат 9 років і молодше


ЕПІФАНОВА Марія- на дистанції 50м брас, 100м брас, 200м брас 
Тренер: Гайдар К.